Операція «Мігрант»: із 120 нелегалів лише одного примусово виселили

Операція «Мігрант»: із 120 нелегалів лише одного примусово виселили

На Вінниччині виявили понад 120 людей, які не мають громадянства або порушили закон про правовий статус іноземця.

В ході проведення операції «Мігрант» вінницькі поліцейські спільно з працівниками державної Міграційної служби виявили 42 нелегали, стосовно яких прийнято рішення про примусове повернення. Одне рішення виконано.  Про це повідомляють в поліції.

В Томашпільському районі поліцейські затримали громадян Молдови та Вірменії, які порушили терміни перебування на території України, а в Тульчині виявили двох громадян Узбекистану, які проживали на території країни без відповідних дозвільних документів.

Загалом за порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП поліцейські притягнули 100 осіб.

Відео дня

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 У Дії тимчасово зупиняють послуги для водіїв 20:09 «Його можна було врятувати, якби на вокзалі був медик», — Юлія Міщенко про смерть батька в електричці 19:15 Ветерани Барського театру дебютували у Вінниці з виставою «Мартин Боруля» та вирушили у турне 18:33 Вінниця 10 років тому: як виглядали головні вулиці міста на Google Картах у 2015 році? photo_camera Від читача 12:23 Фейкові виплати по 9600 гривень: українців попереджають про нову схему шахрайства 18:02 Зеленський відзначив державними нагородами двох вінницьких Героїв 17:32 Податкова проведе майже п'ять тисяч перевірок у 2025 році: скільки з них на Вінниччині? 17:04 Вінниця у фарбах: які секрети ховають міські графіті? photo_camera 16:32 Церква, якій майже 250 років: що відомо про унікальну святиню в селі Конатківці 16:05 Як вінничани економлять на опаленні: досвід ОСББ на Василенка 15:31 Що робити з безпритульними тваринами у Вінниці? Ми запитали 14:20 У Погребищенській громаді виявили самовільне розорювання земель прибережної зони 13:15 Президент України нагородив Олесю Заморську з Бершаді медаллю «За врятоване життя» 12:04 На Київській водій Volkswagen не впорався з керуванням і перекинув авто. Постраждали двоє людей 11:18 Запустили прямий поїзд до Бухареста через Вінницю: скільки коштує квиток 10:06 Викривала позиції ЗСУ: жінку з Донеччини засудили до 15 років ув’язнення 09:23 Вінниця прощається із 42-річним Героєм Віталієм Камінським, який загинув під час мінометного обстрілу 08:12 Сьогодні вітайте Олександра та Зінаїду. Історія, заборони та прикмети 11 жовтня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up