На залізничному вокзалі затримали переселенця, який був у розшуку за крадіжку

На залізничному вокзалі затримали переселенця, який був у розшуку за крадіжку
  • На залізничному вокзалі біля кафе голосно сварились троє чоловіків. Патрульні забрали одного з них. Як виявилось він знаходиться в розшуку.

У четвер, 13 травня, територію залізничного вокзалу патрулював піший екіпаж нашого батальйону, а також екіпаж роти тактико-оперативного-реагування (ТОР). Поліцейські почули галас біля одного з кафе і підійшли з'ясувати, що трапилось.

— Виявилось, що троє чоловіків між собою не поладили і між ними виникла словесна перепалка. Патрульні зробили зауваження, і конфлікт був вичерпаний, — розповідають у прес-службі «Патрульна поліція Вінниці».

Перевіривши їхні документи та звіривши їх по базі даних, охоронці порядку з'ясували, що один з чоловіків — 50-річний житель Донецької області — перебуває в розшуку Бахмутського районного відділу поліції за вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) ККУ.

Відео дня

Патрульні доставили чоловіка до відділку поліції, де про нього повідомили ініціатора розшуку.

 

Читайте  також:

На Вишеньці бандити з «Лексуcу» били ногами вінничан, які лежали на землі (ВІДЕО)

Перекриття дороги та перевірка документів. СБУ попереджує про навчання

Учаснику ООС потрібна операція за 100 тисяч гривень. Родина благає про допомогу

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
08:17 В цей день вітаємо Максима, Павла та Олексія. Історія, заборони та прикмети 7 листопада 21:00 Автомат, гранати та тисячі набоїв: у Гайсинському районі чоловік ховав цілий арсенал зброї 20:09 Півсотні вінничан вийшли на осінню толоку. Разом прибирали узбережжя та сквери міста photo_camera 19:35 «Ви шукаєте, чим мене добити?»: гнівний допис батька, якому докоряють, що заробляє славу на смерті сина Від читача 16:07 Під контролем ворога: як на тимчасово окупованих територіях порушують права українців 19:19 Центральний, Пʼятничанський, Вишенський: історія вінницьких парків photo_camera 19:05 На Вінниччині зросли зарплати — але й борги теж: хто заробляє найбільше, а кому досі не платять 18:32 Скільки платять лікарям у Вінниці та в яких медзакладах зарплати найвищі? Ми проаналізували 17:43 Вінниця готується до блекаутів — у суботу трамваї та тролейбуси не курсуватимуть 17:05 Жінки, які ламають стереотипи: розповідаємо про вінничанок, які освоїли чоловічі професії photo_camera 16:08 П’яний працівник СТО викрав новеньку Toyota клієнтки та розбив її в ДТП 15:02 Суд продовжив арешт ексвчителю Олексію Пономарьову з Шаргорода, підозрюваному у вбивстві двох підлітків 14:08 «27 пар кумів і 150 гостей»: скандальна блогерка Діанка готує найгучніші хрестини у ТікТок play_circle_filled 13:05 Медицина майбутнього у Вінниці: МЦ «Інномед» розширює свої можливості (Новини компаній) 12:55 Підозрювану у співпраці з ворогом 46-річну жінку залишили під вартою — рішення суду 11:52 У Барі зіткнулися Toyota та мотоцикл: 19-річного водія двоколісного госпіталізували 11:05 У Вінниці хочуть навести лад із паркуванням — за місце для авто доведеться платити 10:40 Медогляд дітей, абітурієнтів: медичні центри Вінниці, що пропонують швидке та комфортне обстеження (партнерський проєкт) 10:36 Оперативна інформація для вінничан: де немає опалення, світла та води 6 листопада 10:07 Ладижинський завод ЗБК виставили на продаж. Що пропонують інвесторам photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up