На Вінниччині викрали чоловіка. Кажуть – побутовий конфлікт

На Вінниччині викрали чоловіка. Кажуть – побутовий конфлікт

Двоє п’яних чоловіків зайшли до 42-річного вінничанина додому. Гості щось не поділили з власником, тому побили його та викрали.

— 1 грудня до  поліції звернувся 42-річний житель с. Війтівка з заявою про злочин. Чоловік повідомив, що до його помешкання зайшли  двоє  напідпитку чоловіків і між ними виникла побутова сварка. Під час суперечки зловмисники нанесли  потерпілому тілесні ушкодження, закрили його  в підвалі та залишили, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

За інформацією правоохоронців, потерпілий кілька годин провів у холодному приміщенні, поки його крики про допомогу не почув сусід, що проходив повз будинок. Він і допоміг чоловіку звільнитися

— Провівши  розшукові заходи, правоохоронці затримали чоловіків, які обґрунтовано підозрюються у вчиненні цього злочину. Ними виявились мешканці району віком   29 та 31 років, — розказує начальник Бершадського відділу поліції Вячеслав Лялюцький.

За даним фактом слідчим відділом поліції відкрито кримінальне провадження. Поліція оголосила підозру затриманим. Згідно ч. 2 ст. 146 ККУ за незаконне позбавлення волі  та викрадення людини передбачено покарання до 5 років позбавлення волі.

Нагадаємо, на залізничній станції «Вінниця» невідомий хлопець стрибнув під потяг. На жаль, він не вижив. Допоможіть встановити особу загиблого.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Вася
    Здається підбрехали...

    Це військоматовці роблять. Спочатку натягують добровольців, а потім відпускають, після того, як перерахують кількість.

    А потім знову тягають
  • Николай Энэми
    То вони його викради чи закрили в підвалі?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:42 Гроші за п’яне водіння: водії на Вінниччині пропонували поліцейським від 200 доларів до 10 тисяч гривень 18:25 Є випадки ампутацій у п'яних і безхатьків: лікарі розповідають, хто найбільше страждає від обмороження 18:20 Майстри лісу на Гайсинщині вирубали дерев на 2,5 мільйона гривень 18:18 Скільки коштують нові зупинки у Вінниці і навіщо місто їх оновлює Від читача 18:23 ГО «Захист держави» подала офіційне звернення до Гайсинської міської ради з пропозиціями щодо покращення благоустрою та якості життя в громаді. 17:40 Ремонт приймального відділення у лікарні Пирогова: що зробили і скільки витратили photo_camera 16:45 Як мистецтво допомагає відновлювати дитинство травмоване війною (Пресслужба МБФ «Без Коронів») 16:32 Кадрові зміни в департаменті міського господарства: хто такий Зімбовський і що він задекларував 16:07 Заблукав у тумані й застряг у снігу. У Карпатах рятували сноубордиста з Вінниці photo_camera 15:21 Чи будуть послаблення комендантської години на Вінниччині — пояснили в уряді 14:58 Погрози після розлучення: суд у Вінниці заборонив чоловіку наближатися до колишньої дружини 14:04 Військовий з Уланівщини, який захищав Україну, бореться з раком крові. Як допомогти 13:16 До суду передали справу керівниці благодійної організації та її спільника за продаж гуманітарних авто 12:22 Серед білого дня на Пирогова керманич Chery наїхав на літнього чоловіка play_circle_filled 11:52 У Вінниці залишили в силі вирок завучу школи, яка працювала на окупантів 11:09 Вводять аварійні відключення світла в області: що відомо 10:38 Затримали чоловіка, який за $7000 намагався переправити «клієнта» через кордон 10:03 Григоря Калетника офіційно призначили ректором Вінницького аграрного університету 09:48 Частина Вінниці залишилася без води, тепла та світла: де можна зігрітися 09:45 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up