На Стельмаха у ліфті напали на жінку. Зловмисника затримали у Києві

На Стельмаха у ліфті напали на жінку. Зловмисника затримали у Києві

У Києві вінницькі оперативники затримали чоловіка, який у Вінниці у ліфті вчинив розбійний напад на жінку. Чоловік перед цим «відсидів» 7 років.

Напад стався 23 серпня у ліфті по вулиці Стельмаха. У ліфті багатоповерхівки правопорушник побив 48-річну потерпілу та зірвав в неї з шиї ланцюжок.  

— Оперативники майже одразу встановили особу зловмисника та встановили ломбард, де він намагався здати ланцюжок потерпілої. Правопорушником виявився 35-річний   житель Вінниччини. 7 років він провів за ґратами за вчинення аналогічного злочину, — розповів начальник Вишенського відділення поліції Володимир Поліщук.

Вчора, 30 серпня, неподалік однієї зі станцій метро у Києва зловмисника затримали правоохоронці.

За фактом розбою відкрито кримінальне провадження.

Нагадаємоу липні у ліфті на Янгеля чоловік з ножем напав на вінничанку та відібрав у неї гроші

Читайте також:

Чи треба така поліцейська робота? «20 хвилин» зібрав докази у фото та відео

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Денис Кривицкий
    Может я чего не понял - а что винницкие оперативники делали в Киеве?)
    Xenia reply Денис Кривицкий
    А преступление где произошло?)
  • Жора
    Просто так несрывают  золотые цепочки. Этот чувак который сорвал он просто выполнял роль бойца. У бандитов отморозков таких не один десяток естьв запасе. Выбирается жертва, на жертву наезжают с финансовыми требованиями. Жертва не хочет делится .На жертву наводят отморозка бывшего уголовника.

    Самое плохое в том что мусора работают вместе с теми бандитами которые дают наводку. А потом просто задерживают отморозка который сорвал цепочку.

    ВОР ПОЙМАН.ПИПЛ ХАВАЕТ)
  • Жора
    Сейчас в этой теме  напишет бандит -киллер под женским именем Алиса,что тот которого задержали невиноват)
  • Валера
    Это  ахтывыст---майдауна---понять и простить
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:13 Граната в руках і діти поруч: на Вінниччині чоловік прийшов до ексдружини з погрозами 12:10 Роботи майбутнього: у Вінниці діти змагались у технологіях photo_camera 11:14 Масштабні роботи на мережах — фахівці лагодять водогони та підстанції 10:14 Дорофєєва передала Instagram пілоту: бойовий льотчик з Вінниччини показав правду про війну в небі play_circle_filled Від читача 08:08 Всеукраїнський турнір з цивільного права і процесу «Майстри цивілістики» відбувся! 09:35 Дошколярик у Вінниці: кращі місця для навчання та розвитку вашої дитини (партнерський проєкт) 09:24 З передової — до улюбленої справи: історія ветерана, який знову ладнає вінницькі трамваї photo_camera 08:29 Сьогодні вітаємо Богдана та Артема. Історія та прикмети 29 квітня 21:07 Після серії нічних морозів до України прийде справжнє тепло 20:03 Календар іменин на травень 2026 року: хто та коли святкує День ангела 19:41 Інвалідність забрали — через суд повернули: хто і як із вінницьких посадовців відновлює групи? 19:13 Сказала «Так» перед усім строєм: зворушливе освідчення на випуску поліцейських play_circle_filled photo_camera 18:18 Єдиний скейтпарк у Вінниці потребує ремонту: діти скаржаться на аварійний стан майданчика photo_camera 18:15 Мільйонери серед нас: хто з вінничан заробляє понад 10 мільйонів на рік, а хто у списку Forbes 18:04 У Ялтушкові підліток на мотоциклі наїхав на чоловіка та втік photo_camera 17:06 У Верхівці водолази витягнули зі ставка тіло 25-річного чоловіка photo_camera 16:24 На турнірі «Барський замок» незрячі дали бій звичайним шахістам 16:22 Реформа старшої школи у Вінниці: розбір нової мережі ліцеїв, бюджетів та реальних загроз для учнів 16:09 Аварія на тротуарі по Оводова: 18-річний на електросамокаті збив літню жінку 15:35 Тікав від поліції в комендантську годину: що «світить» водію, який насмерть збив прибиральника photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up