На Писарева чоловік влаштував вдома скандал і сам викликав поліцію

На Писарева чоловік влаштував вдома скандал і сам викликав поліцію
  • Коли прибули патрульні, сварки в оселі не зупинилися. Інспектори утихомирили вінничанина, а до його дружини викликали лікарів.

Інцидент стався вранці 11 серпня. Про це у фейсбук пише Патрульна поліція Вінницької області.

Заявник розповів, що посварився зі своєю дружиною та вирішив викликати поліцію.

— З нею інспектори теж поспілкувались та з'ясували, що під час сварки чоловік почав погрожувати їй та вживати нецензурну лайку, а коли дізнався, що вона хоче викликати поліцію, вирішив зробити це першим, — йдеться у повідомленні. — Під час розмови з поліцейськими заявник почав поводити себе неадекватно, всіляко намагаючись вчинити бійку зі своєю дружиною. 

На зауваження чоловік не реагував. Сварка продовжилася у під'їзді. У результаті хуліган був затриманий. На нього інспектори склали протокол за дрібне хуліганство та за вчинення насильства у сім'ї.

Довідка

За статистикою, щороку понад 600 жінок в Україні гинуть в результаті домашнього насильства.
Але за оцінками експертів, менше 23% постраждалих звертаються за допомогою. Що робити у випадку, якщо ви стали свідком домашнього насильства щодо своїх близьких, рідних, знайомих? 

  • Одразу викликати поліцію — 102.
  • Звернутися на «гарячу лінію» — 116-123 (цілодобово та безкоштовно в межах України).
  • Якщо насильство стосовно дитини — негайно повідомте про це службу у справах дітей. 

Більше інформації про допомогу жертвам насилля з контактними даними відповідних служб ОДА знайдете за цим посиланням

 

Читайте також:

Важливе за вчора. Найцікавіші новини 12 серпня, які ви могли пропустити

Більше тисячі пішоходів з початку року заплатили по 51 гривні штрафу

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:07 Техніка на дорогах, лід — під колесами: що зараз коїться на трасах області play_circle_filled 16:38 Сповіщення про повістки поштою і омбудсмен для військових: розбираємося у січневих нововведеннях play_circle_filled 16:07 За добу 125 вінничан потрапили до травмпункту через «ковзанку» на вулицях 15:15 На кризі в області загинули 11 людей: про що варто памʼятати, перш ніж йти на лід Від читача 19:38 Великий Воїн та командир 15:10 Ожеледиця не пробачає помилок: підсумки аварійної доби у Вінниці та районах photo_camera 14:47 Все перетворилося на кригу. Пригадуємо, як чверть століття тому ми потерпали від стихійного лиха photo_camera 14:08 Тактика виснаження не спрацювала: ворог залучив рекордну кількість БпЛА, але отримав відсіч photo_camera 13:13 Штрафні бали для водіїв поки лише ідея. Що очікувати вінничанам? 12:15 Як у Вінниці вночі рятували трамваї та тролейбуси від обледеніння photo_camera 11:11 «Він дуже сильно кричав»: прогулянка подружжя по Бугу ледь не закінчилася трагедією play_circle_filled 11:02 Лицар «Золотого хреста» повертається додому: Вінниця прощається з «Чайкою» 10:46 Частина Вінниці — без води та тепла: оприлюднили список адрес 10:05 Смак 2025-го: ТОП закладів Вінниці. Відкриття, які варто скуштувати! (партнерський проєкт) 10:05 Посипано чи можна кататися? Пишіть свою вулицю, де сьогодні слизько 09:18 Під Немировом мікроавтобус влетів у фуру — є загибла та п’ятеро поранених play_circle_filled photo_camera 08:35 Кого сьогодні вітаємо та що відзначаємо. Історія, заборони та прикмети 8 січня 08:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:01 «Дайте птахам спокій»: експерти пояснили, чому не треба рятувати лебедів на кризі 20:06 Мешканка Калинівки отримала фах тракториста і вже працює на вулицях міста photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up