Місцеві вибори: поліція зафіксувала 45 повідомлень та розслідує три справи

Місцеві вибори: поліція зафіксувала 45 повідомлень та розслідує три справи

За результатами розгляду повідомлень порушили три кримінальних провадження:

  • за фактом підкупу виборців,
  • нанесення тілесних ушкоджень кандидату в депутати
  • та підробки документації. На порушників складено дев’ять адміністративних протоколів.

Поліцейські встановили, що група людей уВінниці надає мешканцям хабарі за голосування на користь однієї з політичних сил. За цим фактом розпочали кримінальне провадження за четвертою частиною статті 160 Кримінального Кодексу України (підкуп виборця). За такий злочин передбачено покарання - до семи років ув’язнення.

— Калинівські слідчі з’ясовують обставини нанесення тілесних ушкоджень місцевому депутату, який балотується до Калинівської міськради, кандидатом в обласну раду. Після перекваліфікації правопорушення розслідування проводиться за статтею 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження), — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Ще одне кримінальне провадження відкрили у Вінниці на підставі заяви голови однієї з політсил щодо порушення виборчого законодавства в частині формування територіальних виборчих комісій, зокрема, підробки документів та зміни складу представників від партії. За вчинення злочину, передбаченого статтею 358 КК України (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), передбачено покарання – до двох років обмеження волі.

За вчинення адміністративних правопорушень в сфері виборчого права склали дев’ять адміністративних протоколів.

Переважна більшість адміністративних правопорушень стосувалися відсутності вихідних даних в агітаційних матеріалах – склали п'ять таких протоколів за ч.2 ст.212-13 КУпАП, а також порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами – два протоколи за ч.2 ст.212-10 КУпАП, порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації – один протокол за ч.2 ст.212-14 КУпАП.

Читайте також:

Дві жінки вже заявили на альфонса. Поліція шукає інших жертв шахрая

Моторошна ДТП біля Писарівки: водій BMW з «лисою» резиною врізався у вантажівку

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:53 Страшне смс з фронту: жмеринчанці окупанти надіслали фото загиблого чоловіка photo_camera 12:22 Молодь та військові у центрі Вінниці утворили «Живий ланцюг Єднання» до Дня Соборності photo_camera 12:07 Трамваї та тролейбуси змінили графік: повний перелік альтернативних маршрутів у Вінниці 11:13 Вінниця у четвер: кому готувати запаси води та де вимкнуть опалення Від читача 10:30 Ювілейна виставка Ольги Муравко «І такою мені теж можна бути» — простір цілісності, жіночності й дозволу бути собою 10:11 День Соборності України відзначили тематичною зустріччю і стрілецькими піснями 10:05 Червонокнижні зубри та дикі коти. Яких ще тварин можна зустріти в наших лісах у січні? photo_camera 09:33 «Мені було шість, коли почалася війна»: історія Захара з Херсона, який знайшов новий дім у Вінниці (соціальна реклама) 09:32 У цей день вітайте Тимофія. Традиції, заборони і прикмети 22 січня 09:15 Від заходу до сходу — одна держава: сьогодні День Соборності України play_circle_filled 09:01 Потрапили під колеса автівок: на Пирогова та у Вендичанах травмувалися двоє людей 08:30 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:01 На вокзалі Вінниці пасажири допомогли врятувати вагітну собаку play_circle_filled 20:03 Комунальники зібрали дев'ять вантажівок ялинок. Як правильно «викинути» новорічне дерево photo_camera 19:19 Забруднення повітря у Вінниці: що показують офіційні вимірювання та дані онлайн-моніторингу 19:03 340 гривень штрафу за перешкоду спецтехніці — паркувальники Вінниці посилили перевірки photo_camera 18:32 Бізнес на держзакупівлях: які депутати Вінницької міськради заробляють на тендерах (частина друга) 18:24 Магнітні бурі «підпалили» небо: на Вінниччині зафіксували рідкісне полярне сяйво photo_camera 17:25 Проїзд без «прив’язки» до банку: як користуватися новими QR-кодами у вінницькому транспорті 17:08 Житель Гайсинщини спалив мотоцикл сусіда через неприязнь photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up