Криваве застілля у Вінниці: хлопець ногами відгасмелив товариша по чарці

Криваве застілля у Вінниці: хлопець ногами відгасмелив товариша по чарці

Під час застілля посварились двоє вінничан. У результаті один опинився у лікарні, іншому загрожує вісім років в'язниці.

У неділю, 15 квітня 2018 року, до Лівобережного відділення поліції міста Вінниці надійшло повідомлення про госпіталізацію 46-річного чоловіка з численними тяжкими тілесними ушкодженнями. За словами потерпілого, ушкодження він отримав з власної необережності.

— Поспілкувавшись з чоловіком та проаналізувавши характер отриманих ушкоджень, поліцейські прийшли до висновку, що вінничанина побили. Опрацювавши коло спілкування останнього, поліцейські затримали причетного до вчинення злочину 25-річного жителя  Вінниці, —  розказує начальник Лівобережного відділення поліції Роман Андрущак.

За попередньою інформацією, між п’яними чоловіками виникла суперечка, у ході якої правопорушник руками та ногами побив потерпілого.

25-річному вінничанину оголошено про підозру у заподіянні умисного тяжкого тілесного ушкодження згідно ч.1 ст. 121 Кримінального кодексу України. За таке йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

Читайте також:

Матір померла в вінницькій лікарні. Але так і не сказала, що її зарізав син
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 29 грудня по 5 січня, які ви могли пропустити 20:08 «Я воюю за них — родину і Україну»: історія вінницького бійця «Ксьондза» 18:55 Наступного тижня вінничанам варто готуватися до снігу та ожеледиці 18:34 Кнопки термінового виклику поліції: де вони встановлені у Вінниці і як працюють? Від читача 19:19 Російська історія про «спробу України вбити Путіна» дроновою атакою — це груба й примітивна брехня 17:47 Не викидайте ялинку на смітник. Де у Вінниці здати дерево на утилізацію 17:30 Три вінницьких заводи, які залишились тільки на фото — ДПЗ, «лампочка», Хімпром photo_camera 17:21 «Винен суддя, а платить держава»: подарунок під ялинку для вінничанина за виграш у Євросуді 16:09 Нові ціни на паспорти та довідки: скільки платитимуть українці 15:40 Час, коли ми були бідними мільйонерами. Розповідаємо, яким для вінничан видався 1994 рік photo_camera 14:51 У Вінниці врятували двох літніх жінок, які залишилися зачиненими в квартирах 14:25 Від монастирських шкіл до гімназій і училищ: як зароджувалася освіта на Вінниччині 14:04 Блекаути нищать техніку українців. Коли і як можна вимагати компенсацію 13:16 Вінницькі лікарі врятували пацієнтові кінцівку, яку готували до ампутації photo_camera 12:11 Колоритний фестиваль «Маланка-Подністрянка» зібрав громаду у селі Серебринці play_circle_filled 11:14 У 8 разів перевищив норму: 21-річний водій сів за кермо п’яним під час комендантської години 10:07 У футболці та шортах — усю зиму: вінничанин узяв аскезу заради одужання доньки 09:13 З’явився новий додаток «Куб», який дозволяє передавати показники газу прямо зі смартфона 08:13 4 січня — Всесвітній день абетки Брайля: як піклуватися про зір та його здоров’я
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up