Копа Олійника поновили на посаді після розстрілу пасажира BMW (ВІДЕО)

Копа Олійника поновили на посаді після розстрілу пасажира BMW (ВІДЕО)

Сергія Олійника, який родом з Вінниччини, поновили на в патрульній поліції.

Мова йде про поліцейського, який рік тому в погоні застрелив 17-річного пасажира BMW.

У Нацполіції поновили поліцейського Сергія Олійника, якого обвинувачують у навмисному вбивстві, повідомляють «ТСН».

Олійник  родом з села Тирлівки Бершадського району Вінницької області.  Копа обвинувачують у навмисному вбивстві 17-річного пасажира BMW Михайла Медведєва. Він наполягає, що відкрив стрілянину цілком законно. Водночас, батьки застреленого хлопця вимагають для патрульного пожиттєвого терміну.

Вчора, 5 квітня 2017 року, мав розпочатися процес над поліцейським, але засідання перенесли.

Докладніше дивіться в сюжеті:

Нагадаємо, що вночі  7  лютого 2016 року київська патрульна поліція переслідувала BMW, яке порушувало Правила Дорожнього Руху  і їхало на високій швидкості. Поліцейські неодноразово попереджали через гучномовець про відкриття вогню, після чого обстріляли автомобіль.

В результаті застрелили 17-річного хлопця, який в компанії трьох інших чоловіків знаходився в машині.

20 лютого суд взяв під варту на два  місяці Сергія Олійника, якого звинувачують у загибелі 17-річного пасажира.

Читайте також: Василь Вовк: Олійника потрібно ізолювати від суспільства. Задля його ж безпеки.

Дивіться повну версію переслідування:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (11)
  • Юрий Бондарук
    Люди, я полностью поддерживаю действвия копа, но ..... Вы фотографию расстрелянного автомобиля видели? ВСЕ пули лежат в пасажирской стороне!!! И ни одна напротив водителя!В кого Олейник стрелял?
  • Сергей Сторожук
    І вірно - бидлота на жаль бидлота на BMW в припаркований БТР не врізалась і не згоріла на....ер.

    Поліцію не дуже люблю але в даному випадку підтримую
  • З.А.Глядач
    "батьки застреленого хлопця вимагають для патрульного пожиттєвого терміну"

    А для того мудака,що був за кермом,вони нічого не вимагають?
  • Тетяна Логош
    Поліціянт виконував свій професійний обов'язок!!!. А скількох людей обкурене бидло наражало на небезпеку! Саме цей мажор винний у загибелі хлопця, він повинен бути покараний. Але ж його ,,відмазують'', бо мають
    Next reply Тетяна Логош
    1000%  Вчинок цього поліцейського Олійника, потрібно ставити за приклад іншим як потрібно виконувати свій професійний обовязок по захисту громадського порядку. Однозначно він буде виправданий судом, поновлений з ПІДВИЩЕННЯМ на роботі,і його вчинок буде в підручниках для навчання поліцейських.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Фейкові листи від «Укренерго». Що варто знати, щоб не потрапити «на гачок» 20:07 Попався на гарячому: у Вінниці 48-річного чоловіка затримали під час збуту амфетаміну 20:03 ТЦК зняв з військового обліку чоловіка, який змінив стать. Резонансний випадок коментує адвокат 19:27 «Ми будемо боротися до останнього»: що зі справою ДТП біля Сокиринців, де загинула 7-річна дівчинка photo_camera Від читача 13:42 Викрали батька з роботи 19:03 Водій Skoda збив школяра на Хмельницькому шосе. Дитину госпіталізували 18:04 Уламки «Герань-2» та «Х-101» виявили у полях Вінниччини 17:07 БЕБ накрила підпільне виробництво рідин для е-сигарет у Вінниці. Вилучили продукцію на понад 20 мільйонів play_circle_filled 16:11 «Я такий останній лишився» — Василь Воробець , який від руки малює афіші кінотеатру «Родина» play_circle_filled photo_camera 16:04 Одягнули кайданки посеред ТЦ: під час передачі $24 000 затримали організатора незаконного трансферу за кордон 15:12 Комунальний заклад, який дублює функції держорганів у соціальній сфері, ліквідують - рішення Вінницької обласної Ради (Пресслужба Вінницької обласної ради) 15:09 У Вінниці почали прибирати покинуті авто: як працює комісія і що робити власникам 14:03 Перевищення повноважень і порушення доброчесності? У Вінниці відсторонили заступника директора департаменту 13:02 Вантажівкою до Угорщини у спальному відсіку: на кордоні затримали вінничанина з двома «клієнтами» play_circle_filled 12:09 Борг вінничан за тепло перевищив 203 мільйони гривень 11:06 Ображав і принижував колишню дружину на очах дітей: що вирішив суд 10:50 Вузлувата фіброміома матки: що варто знати кожній жінці (Новини компаній) 10:30 Конференц-зали та коворкінги у Вінниці: де орендувати та за скільки? (партнерський проєкт) 10:09 «Якщо дитина не ходить до школи чи садка — повідомлять у поліцію». Нові зміни від уряду 09:42 Ремонтні роботи у Вінниці: де тимчасово не буде води та світла
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up