На Вінниччині люди вийдуть на підтримку копа, якого заарештували за вбивство пасажира БМВ

На Вінниччині люди вийдуть на підтримку копа, якого заарештували за вбивство пасажира БМВ
Завтра, 21 лютого, в селі Тирлівка Бершадського району Вінницької області відбудеться акція підтримки свого односельця – патрульного поліцейського Сергія Олійника. Сергія взяли під варту за те, що він вбив пасажира БМВ під час переслідування.

Групою адвокатів Сергія Олійника підготовлена ​​апеляція на рішення судді Печерського суду Світлани Шапутько про арешт Сергія. Адвокати мають намір вимагати запобіжний захід, не пов'язаний з позбавленням волі, оскільки Сергій не переховувався від слідчих прокуратури, добровільно здав свою нагрудну відеокамеру. 

Кияни збираються на мітинг на підтримку патрульного Олійника на Софіївській площі 21 лютого о 12 годині.

Нагадуємо, що вінничанин Сергій Олійник з напарником близько півгодини проводив переслідування машини. Поліція вимагала зупинитись, але водій не реагував. Водія через гучномовець попереджували про те, що якщо він не зупиниться, то для зупинки автомобіля поліцейським доведеться застосувати вогнепальну зброю. Правоохоронці застосували вогнепальну зброю. Одного із пасажирів БМВ було вбито. Суд для Олійника обрав запобіжних захід у триманні під вартою два місяці.

У суді демонструвалася повна відеоверсія події, пропонуємо вам її переглянути:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (39)
  • Вовк Андрей
    В этой истории как в фильмах Тарантино-хороших парней нет.Один укуренный мажор,устроивший Формулу 1 на улицах города и чудом не зажмуривший никого еще.Другой всадил немерянно пуль не пойми куда,смачно комментируя при этом как "надо валить тварей".В смерти пассажира виноваты оба,но затрудняюсь ответить кто "виноватее".
  • Адамова Татьяна
    Учить нужно не 3 месяца, а как положено,хотя бы четыре года. Тогда будут полицейские, а не полуфабрикаты
  • Attinai Attic
    Який вінничанин? Коли він у Вінниці жив? З його Тирлівки до Вінниці майже 200 км. Тирлівчанин він.
  • Анонім
    Садить гуся нужно. Пушки

    дали и стрелять?рази
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Родинам загиблих вінницьких Героїв вручили державні нагороди photo_camera 20:05 У Могилів‑Подільському районі жінка наловила червонокнижної риби на 70 тисяч гривень 19:04 Забудьте про Катю та Сергія: як покоління Z називатиме своїх дітей 18:02 На маршруті Camino Podolico у Жмеринському районі оновили «Зелену садибу» для туристів Від читача 12:05 У Вінниці відбудеться безкоштовний різдвяний концерт із живою музикою та віншуваннями — як доєднатися 16:51 Жахлива ДТП на Юності: розтрощені кілька автівок, постраждала перехожа play_circle_filled 16:08 Через ускладнення на кордоні Укрзалізниця посилила маршрут до Кишинева через Вінниччину 15:15 Від 12 до 21 мільйона гривень: як зсередини виглядають найдорожчі квартири Вінниці photo_camera 15:04 У Вінниці знесуть зупинку біля церкви-усипальниці Пирогова 14:22 Хвороба Лайма на Вінниччині: зафіксували 23 нових випадки 13:35 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 13:03 Дорога на Старому місті перетворилась на випробування для водіїв — вінничани просять ремонт 12:06 Прихистив гостя — залишився без грошей: у Вінниці 18-річний хлопець обікрав квартиру 11:10 Ветерани з ампутованими кінцівками у Вінниці зможуть отримати до 20 тисяч на лікування 10:09 На Привокзальній Volkswagen збив пенсіонерку, яка йшла по «зебрі» 10:00 Зберегти річку Південний Буг: депутати Вінницької обласної Ради звертаються до органів центральної влади (Пресслужба Вінницької обласної ради) 09:15 На фронті загинув тренер і суддя зі стрільби з Калинівки Віталій Медушевський 08:08 В цей день вітайте Гната та Данила. Історія, традиції та заборони 20 грудня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up