Опитування від Зеленського. Вінничанин пошкодив скриньку та штовхнув волонтера

Опитування від Зеленського. Вінничанин пошкодив скриньку та штовхнув волонтера
  • Волонтера, що проводив опитування від президента, штовхнули і пошкодили скриньку. Поліція розпочала за фактом перевірку.

Інцидент стався 25 жовтня поблизу дільниці на вулиці А. Первозванного. Про це у фейсбук пише Поліція Вінницької області.

— Чоловік штовхнув волонтера та пошкодив скриньку для проведення опитування «5 питань від президента». Поліцейські встановили зловмисника та розпочали розслідування, — йдеться у повідомленні. — Протягом пів години після надходження повідомлення про вчинення цього правопорушника працівники вишенської поліції встановили та затримали правопорушника. Ним виявися 46-річний вінничанин.

За фактом хуліганства правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

 

Читайте також:

На Вінниччині «замінували» три дільниці. Виборців евакуювали

На виборчій дільниці стало зле чоловікові. Викликали «швидку»

На Вінниччині тривають місцеві вибори 2020. Хроніка порушень (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (28)
  • Nick Zenko
    А в чому порушення? Відштовхнув особу, яка заважала йому пройти. А опитування те до дуби.
  • Торонтуй
    Народ! Долго будете терпеть???
  • Сергій Поливаний
    Я б ще й в опу це опитування запхнув!
  • Oleksandr Stoliarov
    Судячи з фотографії, це хєрой АТИ. Чогось не дивуюся)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:13 Від сонячної енергетики до віртуальної реальності — у ВНТУ відкрили надсучасні лабораторії для досліджень photo_camera 11:02 Через пожежу в Джулинській громаді загинула 87-річна жінка 10:10 Напад на інспекторку з паркування у Вінниці: водій BMW вдарив жінку під час фіксації порушення 10:00 Шукаєте плитку та сантехніку, але не знаєте де дивитися? Почніть з цих салонів у Вінниці (партнерський проєкт) Від читача 13:27 Поліцейські разом із Силами оборони України стоять на передовій та знищують ворога 09:49 Де у Вінниці 22 квітня вимкнуть воду та світло. Перелік адрес 09:09 Міцний духом та відданий Захисник — Вінниця прощається з Олександром Кирилюком 08:12 Кого вітаємо та що святкуємо 22 квітня: історія, заборони та прикмети 21:00 Вранці 22 квітня Вінницю «підморозить» до -5°С: чого чекати від погоди в найближчі дні 20:15 «Наша Спілка живе, розширюється»: Вінницька організація художників відзначила 50-річний ювілей photo_camera 20:02 У Вінницькому медуніверситеті вшанували пам’ять полеглого офіцера Нацгвардії Андрія Токарчука photo_camera 19:04 «Тато сильний, його не могли вбити». Синові «азовця» побратими вручили «Золотий хрест» — нагороду батька 18:09 Через ДТП на Гайсинщині відключили газ у кількох населених пунктах 17:33 Не на часі. Чому у Вінниці паркові клумби заростають торішнім листям, а в Луцьку та Ковелі — квітами? play_circle_filled 16:51 Під кайфом і з підозрілим згортком у салоні — у Вінниці затримали 35-річного водія Range Rover 16:16 Центральний, Пʼятничанський, Вишенський: історія вінницьких парків photo_camera 16:11 Скандал у вінницькому ліцеї №8: після побиття 13-річної школярки поліція відкрила провадження play_circle_filled 15:35 Вакансії в супермаркетах «Грош», «Varus» та 61 актуальна пропозиція роботи у Вінниці (оновлено) 15:21 Право на цивільну зброю. Як в Україні можуть легалізувати короткоствол play_circle_filled photo_camera 15:02 Вилетів з дороги і врізався в дерево. Поблизу Тарасівки рятувальники деблокували 59-річного водія
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up