Двоє вінничан спіймали грабіжника, який тікав із сумкою їхньої сусідки

Двоє вінничан спіймали грабіжника, який тікав із сумкою їхньої сусідки
  • Жінка з дочкою була в одній кімнаті, а в другій – нишпорив злодій.
  • Вінничанка побачила грабіжника у вікно, коли він тікав з її сумкою.
  • Наробила галасу – і злочинця зловили сусіди. 

Про затримання бувалого вінницького злодія на гарячому розповіли в місцевій прокуратурі. Чоловіка, не раз судимого за майнові злочини, зловили на грабежі містяни, які опинилися поруч, коли злодій тікав зі здобиччю – сумкою з гаманцем.

– До працівників поліції 13 вересня із заявою про пограбування звернулась 31-річна місцева мешканка. Вона повідомила, що неподалік її будинку двоє чоловіків затримали грабіжника, який забрав сумку та гаманець з її житла, – говорить прокурор Вінницької місцевої прокуратури Лариса Вітковська. – Слідчо-оперативній групі зловмисника передали сусіди, які почули крик жінки про допомогу та спіймали його.

Пограбована жінка, за даними слідства, разом з дочкою була в кімнаті та чула, що в помешканні ще хтось є. Злодій в цей час нишпорив у пошуках цінностей. Вінничанка побачила його через вікно, коли чоловік утікав з її сумкою у руках, та здійняла галас. Чоловіки-сусіди не розгубилися, схопили тікача і утримували його до приїзду поліції.

– Затриманому вже повідомили про підозру, – говорить Лариса Вітковська. – За вчинення грабежу, поєднаного з проникненням у житло, йому загрожує до 5 років позбавлення волі.


Читайте також: 

П'яний коп-мародер з Вінниці обікрав після пожежі Солом'янський суд

Працівниця «Ощадбанку» привласнила більше 16 тисяч гривень
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
00:19 Про справжнє щастя! Вінницький театр ляльок запрошує на прем’єру глибокої казки-притчі за твором Оскара Уайльда photo_camera 21:00 На Вінниччині сім’ям дев’яти загиблих Захисників вручили посмертні нагороди photo_camera 20:08 Манту більше не буде. Як тепер діагностуватимуть туберкульоз 20:05 Від Потоцьких до Грохольських: розповідаємо про найвпливовіші аристократичні роди Вінниччини photo_camera Від читача 14:11 Сильна команда як основа сталих змін: досвід проєкту «Голос доступності» 19:46 Учасники тріо «Оксамит» на творчій зустрічі співали про любов, надію та красу рідного краю 19:32 Від 53 до 87 грн за літр: як бюджетні установи Вінниччини купували пальне під час цінових коливань 19:08 «Щоб більше було трофеїв!» Віктор Бронюк 80 тисяч, які виграв у «Вгадай мелодію», передав воїнам, які збивають БпЛА play_circle_filled photo_camera 19:03 В області збільшилась популяція зубрів. Що показав цьогорічний облік диких тварин 18:03 На Вінниччині триває будівництво стратегічного прикордонного пункту «Бронниця — Унгурь» photo_camera 17:09 Теплі та місцями дощові вихідні у Вінниці — якою буде погода 28–29 березня 16:43 Зачинені двері під час вибухів: як працювали укриття у Вінниці під час останньої дронової атаки 16:22 Комунальники наводять лад після зими: у Вінниці стартувало вологе прибирання вулиць 15:48 Наніс десять ударів ножем: засудили чоловіка, який на Гайсинщині вбив свою падчерку 14:47 Депутати облради затвердили нові тарифи на тепло та гарячу воду. Кого торкнуться зміни 13:36 Інвестують 76 мільйонів в оборону та 55 — на водоканал: підсумки сесії міськради 27 березня 13:27 Підтримка ЗСУ та усунення наслідків обстрілів на Вінниччині: обласна Рада ухвалила відповідні рішення (Пресслужба Вінницької обласної ради) 12:25 Вода дорожчає: у Вінниці з 1 квітня в усіх акваматах піднімуть ціни до 3 гривень за літр photo_camera 12:14 Пожежа на вулиці Соловйова ледь не забрала життя 86-річного чоловіка 12:00 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up