До 15 років в'язниці грозить жителю Хмільника, який торгував наркотиками

До 15 років в'язниці грозить жителю Хмільника, який торгував наркотиками

На Вінниччині правоохоронці виявили наркоторговця. Чоловік продавав наркотики, а отримані гроші використовував на продовження свого “бізнесу”.

Житель міста Хмільника, який раніше неодноразово був судимий, обвинувачується у продажі наркотиків. Грошові операції він здійснював за допомогою електронних платіжних систем.

— Встановлено досудовим розслідуванням, лише за період 9 місяців 2017 року підозрюваний використав для продовження своєї незаконної діяльності понад 300 тисяч гривень «наркогрошей», отриманих від збутів наркотиків, — зазначають у прес-службі прокуратури області.

Нині чоловікові загрожує кримінальна відповідальність у виді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років.

Нагадаємо, на Вінниччині на цьому тижні викрили нарколабораторію. Вилучили обладнання та наркотики

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (1)
  • Юрий Бондарук
    А кришує весь наркобізнес в Хмільнику ексначальник поліції...може хто сумнівається)))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:21 Закон про ВПО вперше з 2014 року змінили. Що буде для переселенців у Вінниці? 11:22 Хвороба Лайма зросла у чотири рази. Чим ще хворіли жителі Вінниччини у червні photo_camera 11:02 Електрощиток спалахнув у багатоповерхівці Вінниці. Мешканців вивели на вулицю photo_camera 10:30 Танці під російські пісні на АЗС: поліція склала 15 адмінпротоколів play_circle_filled Від читача 20:38 «Переносити війну на територію агресора»: Євгеній Хмара і Михайло Драпатий визначили перші кроки 10:12 З серпня проїзд по 25 гривень. Чи готові вінничани платити більше? photo_camera 09:33 Де у Вінниці 24 липня тимчасово не буде води та світла 08:08 Сьогодні вітаємо Христину, Гліба та Бориса. Історія, заборони та прикмети 24 липня 21:01 Для дітей захисників з Вінниччини відкрили реєстрацію на безкоштовну поїздку до Латвії 20:02 Під час евакуації тіло героя вдруге атакував ворожий дрон: історія Владислава «Хана» Смаглія play_circle_filled photo_camera 19:19 Скільки коштує бути студентом? Дізналися ціни на навчання у вінницьких вишах у 2026 році 19:01 Органний концерт, форум і виставка: у Вінниці відзначать День святого Якова photo_camera 18:39 Не розслабляйтеся: після прохолоди погода готує новий сюрприз photo_camera 18:09 Ветерани та родини полеглих захисників можуть отримати компенсацію на купівлю житла 17:57 «Якби не «шахеди», ми б і далі сиділи зі старими вікнами»: чому так кажуть мешканці будинку на Магістратській photo_camera 17:39 П'яний водій тікав від патрульних і врізався в авто на світлофорі photo_camera 17:07 На Вінниччині затримали двох військових, які продавали «білий квиток» photo_camera 16:14 Підіймає штангу і рятує життя: кандидат у майстри Юлія Липач евакуює поранених photo_camera 16:02 36-річна жінка в лікарні, будинок — без частини даху. Сталося дві пожежі за добу photo_camera 15:44 На війні загинув 29-річний випускник вінницького педуніверситету Ярослав Коломієць
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up