Арештували рекетирів, які вивезли в «ВМW Х5» та катували бармена (ВІДЕО)

Арештували рекетирів, які  вивезли в «ВМW Х5» та катували бармена (ВІДЕО)
  • Біля вінницького кафе бандити після бійки вивезли 19-річного бармена із зав’язаними очима в багажнику за місто.
  • В гаражі його прикували до труби наручниками.
  • Рекетири запхали потерпілому за пояс гранату та стріляли біля вуха з пістолета.
  • Вінницькі правоохоронці заарештували зловмисників, які вимагали гроші.

Як повідомили в прес-службі прокуратури Вінницької області, правоохоронці оголосили підозру за ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 187 КК України і заарештували трьох підозрюваних у викраденні бармена одного з кафе м Вінниця, з метою одержання неправомірної грошової винагороди в розмірі тисяча доларів США.

Нагадаємо, що 10 травня в поліцію надійшло повідомлення про те, що близько години ночі троє невідомих біля кафе по вул. Салтикова-Щедріна в м Вінниці побили і заштовхали в багажник автомобіля "ВМW Х5" хлопця. Після чого зникли в невідомому напрямку.

Встановлено, що хлопця вивезли із зав'язаними очима в багажнику за містом, утримували в гаражі, прикувавши до труби наручниками. З нього вимагали заплатити одну тисячу доларів. У потерпілого відібрали телефон і годинник.

За словами потерпілого, зловмисники вимагали, щоб хлопець взяв провину за бійку, яка сталася біля кафе, на себе і виплатив їм "моральну шкоду".  Щоб залякати заручника йому запхали його за пояс гранату, з якої витягли чеку. Вже потім хлопець дізнався, що це муляж. Для більшої переконливості своїх намірів зловмисники стріляли біля вуха потерпілого з пістолета.

Хлопця відпустили в обід наступного дня, залякавши, що якщо піде у поліцію, то розправляться з його дівчиною і його сім'єю.

Зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:03 Ще 260 препаратів стали доступними: які ліки українці тепер можуть отримати безкоштовно 16:14 Стартували виплати «Пакунка школяра». Кому дадуть п'ять тисяч гривень і на що їх можна витратити 15:33 Від реабілітації до бізнесу: за рік «Побратим» у Вінниці надав майже 13,5 тисячі послуг ветеранам 15:02 Ще одна трагедія на воді: у Сабарові з Південного Бугу дістали тіло чоловіка Від читача 15:03 Що робити у разі зламу облікового запису в Telegram: алгоритм дій від кіберполіції 14:04 Лікарня у Тульчині зекономила 165 тисяч гривень завдяки сонячній електростанції 13:13 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 12:54 Майбутнє кінотеатру Коцюбинського визначать пізніше. Конкурс продовжили до 20 вересня 11:38 74% вагонів зношені, частину знищили обстріли: чому виник дефіцит квитків на потяги 11:18 Жнива-2026: намолоти зерна вищі, ніж торік, але прибутків буде менше. Чому? 10:43 «Одна з наймасованіших балістичних атак на Київ»: росія випустила 41 ракету і 125 дронів play_circle_filled 10:02 Руку буквально «пришили» до живота: як вінницькі лікарі рятували майстра від втрати професії 09:10 У Вінниці з 21 липня тимчасово відключать газ. Які будинки потрапили до списку 08:06 Цей день, 19 липня: яке сьогодні свято, заборони і прикмети 21:00 Кліщі активізувалися: кількість хворих на хворобу Лайма за місяць зросла більш ніж у чотири рази 19:57 Від початку липня на Вінниччині затримали 137 п'яних водіїв. Які штрафи загрожують порушникам 18:44 «Свою частину танго станцювала на рівні дорослої ліги». Історія лікарки, яка працювала в окупації 18:09 У вінницьких парках хочуть обмежити швидкість електросамокатів: які ще зміни готують 17:38 У Вінниці вже готуються до зими. Дорожники заготовляють протиожеледні матеріали photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up