Рекет по-вінницьки: Бармена запхали в «ВМW Х5». Катували, стріляли та прив’язали гранату

Рекет по-вінницьки: Бармена запхали в «ВМW Х5». Катували, стріляли та прив’язали гранату
  • Біля вінницького кафе бандити після бійки вивезли 19-річного бармена із зав’язаними очима в багажнику за місто.
  • В гаражі його прикували до труби наручниками.
  • Рекетири запхали потерпілому за пояс гранату та стріляли біля вуха з пістолета.
  • Деталі моторошного розслідування, читайте далі.

10 травня близько першої години ночі троє невідомих біля вінницького кафе по вулиці Салтикова-Щедріна побили та заштовхали хлопця в багажник позашляховика «ВМW Х5». 

«Провівши оперативні та розшукові заходи, поліцейські  встановили та затримали  зловмисників –  33-річного вінницького бізнесмена та двох хлопців, які працювали на нього неофіційно: 26-річного мешканця Літинського району та 21-річного виходця з Тиврівського району. 26-річний хлопець вже перебуває під слідством за розбій», - розказує начальник ГУНП у Вінницькій області Юрій Педос.

Рекет по-вінницьки: Бармена запхали в «ВМW Х5». Катували, стріляли та прив’язали гранату, фото №1 на сайті 20minut.ua

Відео дня

За попередніми даними, біля кафе сталася бійка. Зловмисники побили трьох людей, забрали їх телефони та одного з них, 19-річного бармена кафе, вивезли із зав’язаними очима в багажнику за місто. Його утримували в гаражі, прикувавши до труби наручниками, та вимагали заплатити їм тисячу доларів. У потерпілого відібрали годинник та мобілку.

Рекет по-вінницьки: Бармена запхали в «ВМW Х5». Катували, стріляли та прив’язали гранату, фото №2 на сайті 20minut.ua

Потерпілий розказав поліції, що від нього вимагали, щоб взяв за бійку вину та виплатив тисячу доларів  «моральних збитків».

«Щоб залякати заручника злочинці запхали йому за пояс гранату, з якої витягли чеку. Вже потім хлопець дізнався, що це муляж.  Для більшої переконливості своїх намірів  зловмисники стріляли біля  вуха потерпілого з пістолета. В подальшому у злочинців вилучили травматичний пістолет «Форт -12р». Наступного дня хлопця відпустили. Але попередили, що якщо піде в поліцію, то розправляться з його дівчиною  та сім’єю. Потерпілий перебував у  шоковому стані. Він спочатку відмовлявся будь-що розповідати правоохоронцям» — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Поліція переконала бармена дати свідчення та затримала усіх трьох нападників. У 33-річного бізнесмена вилучили іномарку «ВМW Х5». Під час огляду в салоні знайшли макет гранати, якою погрожували потерпілому, сліди крові в багажнику та інші речові докази.

Рекет по-вінницьки: Бармена запхали в «ВМW Х5». Катували, стріляли та прив’язали гранату, фото №3 на сайті 20minut.ua

Затриманим оголосили про підозру у  незаконному позбавленні волі та викраденні людини відповідно до ч.2 ст.146 КК України, що карається до п’яти років тюрми та у вчиненні розбійного нападу за попередньою змовою  групою осіб відповідно до ч.2 ст.187 КК України, що карається до 10  років тюрми.

Наразі троє зловмисників знаходяться в ізоляторі тимчасового тримання. Слідство триває. Слідчі  клопотатимуть в суді про взяття бандитів під варту на період досудового розслідування.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Пупкин Вася
    90 ые отдыхают ! Беспредел ахтивистов. Порошенко мудак , Донбас рулит !
    Ru slan reply Пупкин Вася
    Страшно стало?
    З.А.Глядач reply Пупкин Вася
    А Вася ЖопкінЪ-газуєт.
    Пупкин Вася reply З.А.Глядач
    А ты нюхай )
    З.А.Глядач reply Пупкин Вася
    Ні-я сірничка піднесу.

keyboard_arrow_up