Міс торговельно-економічного коледжу змайструвала сукню із дисків, а віце-міс – із грошей

Міс торговельно-економічного коледжу змайструвала сукню із дисків, а віце-міс – із грошей

25 квітня відбувся конкурс «Міс Вінницького торговельно-економічного коледжу-2018».В ньому взяли участь вісім першокурсниць. Вони змагалися в кількох конкурсах: дефіле в українському вбранні, сукнях із підручних засобах, вечірньому дефіле, виході в чорних сукнях, візитці, конкурсі талантів та кулінарному (із виготовлення національних страв).

Першість здобула Олена Козуляк, яка навчається за фахом «готельно-ресторанна справа». Вона розробила коротку сукню зі … старих дисків. Олена у парі непогано виконала танок в стилі «контемпорарі», читала реп, розповіла про заняття благодійністю і активну роботу в студентській раді самоврядування. Дівчина на наступний рік прагне її очолити замість випускниці.

Віце-міс навчального закладу стала Ася Фіяло, одногрупниця переможниці конкурсу. Красуня гарно грала на сопілці, виконувала сучасні танці в стилі «хіп-хоп», пошила собі сукню із … сувенірних грошей.

Кожна з учасниць отримала першість в певній номінації. Всім дівчатам подарували абонементи до спортивного клубу «Максимус» та призи від спонсорів. А міс-коледжу вручили сертифікат на двох на турпоїздку до Кам’янця-Подільського – на фестиваль повітряних куль.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:49 Туберкульоз на Вінниччині: хто в зоні ризику і чому важливо не зволікати з обстеженням 14:31 Які імена найчастіше й найрідше давали дітям на Вінниччині у 2025 році? Ми дізналися 13:07 «Нема як доїхати на роботу чи до лікарні»: чому не їздить маршрутка зі Жмеринського району 12:31 Як ви зараз справляєтесь з холодом і відсутністю світла вдома? Ми запитали вінничан Від читача 12:10 Вінниця — перлина Поділля, колишня (неофіційна) столиця Брацлавського воєводства. 12:09 На Вінниччині помітили велике стадо зубрів. ВІДЕО play_circle_filled 11:04 На дороги області «всипали» понад чотири тисячі тонн солі, аби проїзд був безпечним під час ожеледиці 10:11 Українське небо атакували понад 200 дронів. Як минула ніч на Вінниччині 09:12 Поранений на фронті, сильний у спорті: історія прикордонника з Могилів-Подільського photo_camera 08:13 Сьогодні вітаємо Дмитра та Оксану. Історія, традиції і заборони 18 січня 08:10 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:00 Унікальні світлини з минулого: як вінницька Вежа стала житлом після війни photo_camera 20:09 Вінничан запрошують у перший ретро-тур 2026 на старовинному паровозі photo_camera 19:07 З-під крана тече вода з запахом риби: у водоканалі пояснили причини 18:04 За минулий рік в Україні 780 компаній стали банкрутами. Скільки бізнесів закрилося на Вінниччині 17:17 У Вінниці оцифрували рідкісний план Благовіщенського жіночого монастиря XIX століття. Як він виглядав? photo_camera 17:03 Комендантська година по-новому: уряд дозволив цілодобову роботу ТРЦ, аптек і заправок 16:09 В Україні посилюють захист тварин. Що зміниться для власників і притулків 15:47 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 15:10 На Вінниччині держава повернула понад три гектари землі громадянки росії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up