Калинівський арсенал відновив роботу після пожежі. Службу несуть у посиленому складі

Калинівський арсенал відновив роботу після пожежі. Службу несуть у посиленому складі

За повідомленням Міноборони арсенал у Калинівці відновив роботу після пожежі. Але службу там продовжують нести у посиленому складі.

До роботи на арсеналі нині залучені пожежні та патрульні. Також під особливою увагою спостережні пости.

— Службу несуть в посиленому складі. Це триватиме доти, доки не зменшиться небезпека самозаймань через суху погоду, — зазначив командир військової частини Микола Батюк, пише Радіо Свобода.

Також він відзначив, що призупинено транспортування боєприпасів, які підпадають утилізації.

Нагадаємо, 11 вересня на території арсеналу сталася пожежа. Вона спричинила детонацію боєприпасів. За різною інформацією було чути від 6 до 10 вибухів.

Варто відзначити, що 26 вересня 2017 року на даному арсеналі сталася маштабна пожежа з подальшою детонацією боєприпасів. Було пошкоджено будинки жителів прилеглих сіл, а самих людей евакуювали.

Коментарі (1)
  • Аня
    оце так..
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:31 Скарга на футбольні м'ячі відкрила дивні деталі: що не так із документами стадіону в Агрономічному? 19:13 На Батозькій водій BMW протаранив електроопору. Патрульні склали три адмінматеріали 18:41 Одноразова грошова допомога у випадку смерті військовослужбовця від рук побратима: яку суму можна отримати? 18:34 Розшукують водія гідроцикла, який біля пляжу «Спартак» наїхав на 61-річного плавця і втік Від читача 13:30 Підтримка там, де чекають: волонтери «Української команди» привезли продуктову допомогу мешканцям Шумилового 17:55 «Хто вас привіз до ТЦК? — Я сам прийшов»: історія чоловіка, якому не повірили у військкоматі 17:39 У Вінниці 86 дітей проходять раннє втручання. Як працює державний проєкт 17:05 Відкрити власну силу: на Вінниччині стартує молодіжний проєкт «Стійкість через емоційний інтелект» (соціальна реклама) 16:57 Дев'ять років за ґратами: суд виніс вирок жителю Хмільницького району за зґвалтування неповнолітньої падчерки 16:24 SUP-дошки, екоквести та похід Сабарівським лісом. Як у Вінниці пройшла «Літня екологічна школа» photo_camera 16:04 Борг оскаржуєте в суді, а газ відрізали. Чи мають право газовики відключати послугу до рішення? 15:15 До 146 тисяч гривень на рік: скільки коштує навчання у коледжах Вінниці 15:08 Кава, чай чи енергетики: що насправді небезпечніше для серця 14:28 У Вінниці відкрили нові символи Camino та презентували третій маршрут Шляху святого Якова в Україні photo_camera 14:06 Вирощували тютюн на городі й продавали на ринку: на Вінниччині викрили «бізнес» на понад 4,3 мільйона photo_camera 13:09 Вінничанин Данило Явгусишин втретє виборов Кубок Імператора Японії та повернув собі ранг одзекі 12:21 Вінницька мерія купує дві Toyota: одну вже обрали, друга — на підході 12:02 За врятовані життя та роботу під час війни відзначили десятьох медиків з Вінниччини 11:13 Втекли з дому після сварки й заночували в покинутій хаті: як на Вінниччині всю ніч шукали трьох дітей photo_camera 10:54 У Гніванській громаді під час пожежі загинув 59-річний господар будинку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up