Уряд обіцяє перевести субсидію в гроші. А чи треба? (ОПИТУВАННЯ)

Уряд обіцяє перевести субсидію в гроші. А чи треба? (ОПИТУВАННЯ)
  • Уряд України хоче впровадити систему монетизації субсидій
  • На думку прем’єр-міністра Володимира Гройсмана так в українців з субсидією буде стимул заощаджувати на комуналці.
  • Як ви вважаєте, чи потрібно переводити субсидію в гроші?

У найближчий час Кабінет міністрів України запропонує механізм монетизації субсидії та запропонує суспільству обговорити його особливості. На думку прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, так в українців буде стимул ефективніше використовувати енергоносії:

Журналіст «20хвилин» підрахував, скільки можна «заробити» на комуналці, якщо субсидію даватимуть грошима.

Розумно заощаджуючи на електриці, газі та опаленні на кінець опалювального сезону можна отримати майже вісім тисяч гривень

Відео дня
blockquote>

— Ми хочемо створити механізм, при якому економія за опалювальний сезон по домогосподарствах буде монетизована і спрямовані людям, щоб надалі стимулювати економію, - сказав голова Кабміну. - Уряд працює над тим, щоб дати можливість переводити в гроші і платити українцям за економію. Рішення буде прийнято і обговорено з місцевою владою, ми повідомимо громадянам. Ідея абсолютно правильна: заощадив - повинен отримати стимул.

Читайте також:  Субсидії у питаннях та відповідях: як оформити, коли та скільки нарахують?

У той же час, Гройсман закликав представників місцевої влади активніше роз’ясняти, навіщо потрібна економія електроенергії:

— Чим більше збережемо тепла, тим більша ймовірність того, що ми зможемо зробити компенсації кожній сім'ї, яка зберігає ресурси. Економити треба на всіх етапах виробництва, транспортування і споживання ресурсів.

Нагадаємо, пілотний проект монетизації субсидії мали запустити в 60-тисячному місті Калуш, що на Івано-Франківщині. Суть проекту в тому, що державну допомогу будуть давати грошима на картку «Ощадбанку», з якої треба платити за комуналку. В кінці опалювального сезону увесь залишок людина може забрати собі.

Але в серпні 2016 року віце-прем’єр Павло Розенко розповів, що субсидію грошима не даватимуть. Тому що немає гарантій їх повного використання за прямим призначенням.

У той же час, у вінницькому Департаменті соцполітики очікують, що цієї зими  ¾ населення міста (80-90 тисяч домогосподарств) буде отримуватиме субсидію з середнім розміром держдопомоги — 1 — 2 тисячі гривень.

Опитування

Чи треба давати субсидію грошима?

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (7)
  • Влад
    Оплачувати потрібно грошима. Але не спочатку, а по закінченню опалювального сезону суму що залишилася. Тоді буде вигідно запроваджувати енергозбереження щоб економити. А так немає ніякого смислу економити. Все рівно остаток заберуть.
  • Иванов Иван
    так так гроши а потим их пропют и будут х..с.. так как на субсыдии стоит интиресный народ
  • Натали Мушинская
    На мою думку краще людям зробити достойну з/п и менші податки щоб вони сплачувальсь, а не думали як економити, тоді хватить і для комунальних і для пенсії, а то спочатку дають субсидію, тоді сім"я все життя збирала гроші на якесь нещасне авто, воно виявилось дороще ніж 50 тис грн і що тоді субсидію забрали та щей віддати треба ту що дали раніше.
  • Олександр Носенко
    Только не менять социальные нормы для начисления субсидий.

    Ведь было 11куб/кв м потом 7куб сейчас 5,5куб , а при монетизации можно поставить 1куб на кв. м отапливаемой площади и какая тогда будет монетизация - копейки да и то немногим.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:44 Де у Вінниці 2 липня відключили воду та світло? Перелік адрес 09:15 У Бруслинівському лісництві будують понад шість кілометрів лісової дороги 08:12 Сьогодні — День податкової служби. Іменини, заборони та прикмети 2 липня 21:00 Хлороформ, амоній і залізо знайшли у воді жителів Вінницького регіону Від читача 13:08 Поліцейські екстрадували організатора злочинної групи паліїв, який переховувався за кордоном 20:23 Від ринку Каліча до Муніципального: історія Вінницьких базарів у фото та фактах photo_camera 20:02 Заборонений лівий: на Хмельницькому шосе встановили обмежувальні стовпчики 19:19 Плавання, гандбол і не тільки: що доступно дітям і дорослим у спорткомплексі «Аква-Він» 19:02 В центрі міста з’явиться окрема смуга для громадського транспорту. ОПИТУВАННЯ 18:03 Масове отруєння в Калинівці: після шаурми в лікарні опинилося 25 людей, серед них семеро дітей 17:45 Троє дітей без даху над головою: у Крушинівці дрон знищив будинок родини 17:12 «Щоб не робив, бачу пораненого сина»... 14 дронів з іменами Героїв полетіли до бійців «Азову» 16:18 У Вінниці завершують реконструкцію Соборної. Тролейбуси змінять графік руху 15:34 Керівницю «Вінницязеленбуд» внесли до реєстру корупціонерів. Хто тепер керує підприємством? 14:52 У сервісному центрі Вінниці вперше зареєстрували гірничого велетня. Спецтехніка отримала номер 00001 14:24 У Вінниці планують відкрити нові заклади освіти. Де та які саме? 14:08 Липневі тури від Офісу туризму: музей трамвая, пошуки дзену і смарагдова вода чекають на вінничан 12:54 Вінницьку прокуратуру очолив Олег Ткаленко — прокурор з мільйонними статками 12:02 Героя України Максима Устименка, який загинув у бою на F-16, чекали вдома на Вінниччині photo_camera 11:06 У Вінниці врятували жінку з раком і тяжкою хворобою серця. Медики провели комбіновану операцію
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up