У Вінниці слід за водою підвищують квартирну плату. Майже на 50%

 • З 1 травня 2017 року в Вінниці зростають тарифи на воду.
 • Вчора, 20 квітня 2017 року, виконком Вінницької міської ради ухвалив рішення про підвищення тарифів на утримання будинків.  
 • Квартплата зросте з 2,45 гривень до 3,63 гривень за квадратний метр.
У Вінниці слід за водою підвищують квартирну плату. Майже на 50%

«Востаннє ці тарифи переглядали ще п'ять років тому, тому з початку 2017 року через брак фінансування вінницькі ЖЕКи були змушені скоротити перелік послуг, які надають мешканцям багатоповерхівок. Зокрема, суттєво вплинуло на ситуацію підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 гривеень», - зазначає директор департаменту ЖКГ міської ради Роман Фурман.

Заступник міського голови Владислав Скальський додає, що комплексний перегляд тарифів відбувався 26 квітня 2012 року.

За словами Фурмана, Вінниця – не єдине місто, де вже переглянули чинні тарифи на утримання будинків. Віднедавна у Львові цей тариф склав 3, 40 гривень, у Тернополі – 3, 47 гривень, у Черкасах – 4,07 гривень.

Нагадаємо, що з першого травня у Вінниці змінюють тарифи на воду. Ціна за куб зросте
 

 

Коментарі (4)

Ви не авторизовані

 • Onischuk Valeriy

  нічого не міняється!!!! однією рукою дають іншою втричі більше забирають!!! Які послуги вони надають???? 0-ніяких!!! хіба що вважати за послугу те, що гроші збирають!
 • Purgen Purgen

  Сала Уранили! )))
 • Alex Long

  " ЖЕКи були змушені скоротити перелік послуг" ?!  хотілось би глянути на цей чудовий  " перелік послуг " за який я тепер маю заплатити більше ! а ще цікавить наскільки меньше я маю платити  якщо цей  " перелік послуг " не співпадає з тим що є в реальності  ?!
 • Александр Балаганов

  они сегодня не выполняют свои работы и услуги и только приписывают с помощью чиновников  горисполкома  деньги.