«Тростянецький спиртзавод більше не виливатиме жодної краплі барди», — Скальський

«Тростянецький спиртзавод більше не виливатиме жодної краплі барди», — Скальський
  • У Тростянці назрів скандал навколо місцевого спиртзаводу.
  • Люди скаржаться на нестерпний сморід.

Днями у Тростянці на Вінниччині були організовані громадські слухання. З 2017 року, коли фактично на території району державного підприємства «Тростянецький спиртовий завод» відновили виробництво біоетанолу, сольвентів та інших хімічних продуктів, барда потрапляла на бардополя у місті.

Про це повідомив голова облдержадміністрації Владислав Скальський під час щотижневої апаратної наради з керівниками структурних підрозділів ОДА.

— Враховуючи зміни у технологічному циклі та пришвидшення хімічних процесів під час виробництва, барда отримала нові негативні якості. Фактично два роки жителі Тростянця, особливо влітку, страждали від нестерпного смороду. Минулого тижня проведено низку зустрічей, зокрема, із керівництвом Фонду державного майна України, а також з керівництвом концерну «УКРСПИРТ», —  зазначає Скальський.

Як запевняє у Вінницькій ОДА, під час проведення громадських слухань люди та посадовці дійшли згоди.

— Державне підприємство «Тростянецький спиртовий завод» більше жодної краплі барди не виливатиме на бардополя, — пообіцяв губернатор Вінниччини.

За результатами громадських слухань складуть протокол, де сторони конфлікту зафіксують конкретні домовленості.     

— Відтепер 100% мелясної барди буде відвантажуватися на переробку до Юзефо-Миколаївської біогазової установки в Козятинському районі. Наразі підприємці напрацьовують пропозиції щодо вирішення питання з обсягом тієї барди, яка є на бардополях Тростянця, — зауважив Владислав Скальський.

Тростянецький спиртзавод відновив роботу— про це кореспондентам Суспільного розповів місцевий житель Сергій Кришталь. Чоловік зробив фото на телефон, де видно густий дим, який іде з труби підприємства, і надіслав його у редакцію.

Чи справді завод почав працювати і навіщо місцеві позносили шини до райдержадміністрації, дивіться у відео:

Читайте також:

«Дайте виїхати!» Спиртозавод у Тростянці зупинили, але протест триває. Чому?

«Вінницяоблводоканал»  та фірма «Келі»: кого з вінницьких бізнесменів перевірять у грудні

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 18 громадських криниць оновлять у Вінниці до кінця серпня photo_camera 20:15 Удар незламності: історія захисника, який повернувся з полону і розпочав новий сезон Прем’єр-ліги photo_camera 20:01 У Вінниці перевірили повітря на тлі аномальної спеки: чи є перевищення photo_camera 19:30 «Син занедужав після бойових травм, то я сіла на комбайн»: відома співачка збирає хліб play_circle_filled Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 19:02 Четверо випускників із Вінниці стали дворазовими «двохсотбальниками» НМТ photo_camera 18:20 Три вінницькі ліцеї продовжать працювати у змішаному форматі: де саме і чому бракує місць в укриттях 18:09 Учителі з Вінниці та Райгорода потрапили до ТОП-50 найкращих педагогів країни photo_camera 17:15 Тепловий удар може коштувати життя: що радять медики під час спеки photo_camera 16:11 На Тульчинщині ВАЗ збив 67-річного велосипедиста. Потерпілий в лікарні 15:05 Комбайн загорівся під час жнив, а дитячі пустощі спалили 10 тонн сіна photo_camera 14:06 У Вінниці зафіксували новий температурний рекорд 13:42 Майже 15 мільйонів на «плаваючі» люки у Вінниці: хто отримав підряд і чому місто відмовляється від старих 13:13 Не поставив вантажівку на гальмо: 19-річний водій загинув під власним авто 12:44 Сунуть грози з градом і шквалами. Коли буде вісім градусів та вируватиме негода? photo_camera 12:21 177 мільйонів витратять на ветеранів у Вінниці. На що підуть ці гроші до 2029 року? 12:04 Під тисячами російських дронів українські воїни відбили 261 атаку за добу photo_camera 11:00 П'яний 17-річний водій врізався в дерево: у палаючій автівці загинув 15-річний хлопець photo_camera 10:37 Квартири у Вінниці та майно на десятки мільйонів: ДБР оголосило підозру екслогісту Повітряних сил play_circle_filled photo_camera 10:06 Сергій Собко з Літина стане заступником Головнокомандувача ЗСУ — ЗМІ play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up