Канатна дорога, набережна або еко-буси. На що дадуть три мільйона гривень?

Канатна дорога, набережна або еко-буси. На що дадуть три мільйона гривень?

Проект «Інтегровaний розвиток міст» дійшов до завершального етапу. Комісія розглянула 25 ідей для простору Вінниці. В переможці обрали трьох лідерів. Німецьке біро співробітництвa GIZ та вінницька мерія втілять в життя один з них.

В рамках проекту змагались такі проекти, як «зони тихого відпочинку у міських парках», «сонячні електростанції на громадських будівлях», «муніципальна система аналізаторів якості питної води», «вежа єзуїтів як туристична локація», «фабрика вундеркіндів», «навчальний центр з питань екології та енергоефективності», «карти велодоріжок між вінницькими вишами», «кризовий центр для людей у скрутних обставинах», «НВК з виробництва протезів» та багато інших. Про це повідомляють на сторінці «Інститут розвитку міст» у «Фейсбук».

Журі оцінювало «інтеграційний потенціал» проекту – тобто здатність вирішити потреби різних галузей міста, а не лише однієї.

Загальний бюджет проекту-переможця має складати близько 3-3,5 млн. грн., з яких 50 тис. євро має профінансувати німецька сторона, а решту суми має забезпечити міська рада.

ТОП-3 ідеї, які увійшли до фіналу:                               

  1. «Еко-буси для збору небезпечних відходів»;
  2. «Підвісна канатна дорога через Південний Буг»;
  3. «Набережна як привабливий громадський простір».

Незабаром експерти доопрацюють ідеї та оформлять проекти. Потім розпочнеться громадське обговорення та визначення переможця. 

Нагадаємо, що канатну дорогу через Південний Буг пропонують встановити від вулиці Скалецього до житлового району «Нагірний».
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (11)
  • З.А.Глядач
    Цікаво,а як "прихильники" канатної дороги думають облаштувати її роботу? Як вона працюватиме-цілодобово чи лише у певний час? З таким напрямом,як вони пропонують,це потрібно буде лише у певні години,весь інший час вона "працюватиме" вхолосту.
  • валентина пудинкова
    До экобусов мы еще не доросли-простая сортировка мусора и то не по плечу
  • Олексій
    Про екобуси забудуть вже на наступний рік, а переправа буде потрібна круглий рік.
  • Сара

    Шановний Анонімус, дякую за підказку

     

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:31 Фірма на 7 мільйонів та дохід від Porsche: як депутат із Калинівки поясює неточності в декларації 17:42 У Козятині 31-річний чоловік поцупив Audi і продав її за 12 тисяч 16:27 Після атаки на ГЕС вода в Дністрі може бути небезпечною — що показали останні дослідження 16:10 Шукаєте плитку та сантехніку, але не знаєте де дивитися? Почніть з цих салонів у Вінниці (партнерський проєкт) Від читача 19:25 Втрачено карту водія 15:08 Під час хвилини мовчання на Театральній не дали маршрутці проїхати перехрестя та ледь не побили водія play_circle_filled 14:12 Тікали до Молдови через Дністер. Як ухилянтів ловили вночі на надувних матрацах play_circle_filled 13:55 Куди вступити після 9 класу: огляд навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 13:30 Це ж було вже! Усе, що відомо про мобільні групи для вручення повісток 13:06 Кров у річці на Привокзальній: муніципали виписали штраф за забруднення 12:50 Медичний центр доктора Коваленка у Вінниці: коли спина болить, але терпіти вже несила (Новини компаній) 12:02 ТЦК не матимуть права силою забирати людей — у Раді зареєстрували законопроєкт 11:24 На Вінниччині готуються до масштабної весняної лісокультурної кампанії: висадять п'ять мільйонів сіянців 11:12 Депутат Могилів-Подільської райради «загубив» мільйон у декларації. За це отримав штраф 10:17 Вирубили дерева у «Кармелюковому Поділлі». На лаву підсудних підуть дев’ятеро, серед них — працівники лісництва 10:05 Через пошкодження контактної мережі біля «Урожаю» зупинились тролейбуси та трамваї play_circle_filled 10:00 Де замовити весняне прибирання у Вінниці: клінінг-компанії та хімчистки (партнерський проєкт) 09:36 Ремонтні роботи 13 березня: адреси без води та світла у Вінниці 09:10 До 20 тисяч гривень: в Україні змінюють розміри студентських стипендій 08:07 Сьогодні не ходіть до лісу і уникайте сварок. Історія, заборони та прикмети 13 березня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up