Анонсували чергове підвищення пенсій з 1 липня. Кому пощастить?

Анонсували чергове підвищення пенсій з 1 липня. Кому пощастить?

Підвищать соцвиплати українським громадянам, у яких є великий стаж роботи, але їхня пенсія невелика через низьку зарплату.

Як передає прес-служба уряду, про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

За його словами, вже з 1 липня жінки, які мають стаж понад 30 років, і чоловіки зі стажем, що перевищує 35 років, отримають підвищення пенсій. Середній розмір пенсій складе не менше двох тисяч гривень.

Це буде черговий етап перерахунку пенсій, а в подальшому збільшення буде здійснюватися автоматично.

Представники Міністерства соціальної політики повідомили, що мінімальна пенсія 1 липня 2019 року в Україні збільшиться до 1564 гривень, а максимальна — до 15 640 гривень.

Нагадаємо, що раніше в Пенсійному фонді пояснили, що після підвищення середній розмір виплат збільшився до 3033 грн. (На 1 січня - +2542).

Як відомо, в результаті індексації з 1 березня пенсійні виплати підвищили 8,972 мільйонам пенсіонерів з 10,2 млн. З огляду на одноразову виплату в 2,4 тисячі гривень в середньому пенсії підняли на 500 гривень, повідомили в ПФУ.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • ульяна
    А как же прыватные предприниматели? Они с 2002 года платили вчетвеорне, и за киоск, и за охрану киоска, и за свет в киоске, и в налоговую, и в пенсионный, и за коммунальные. А им защиталось за год 12 дней трудового стажа, за месяц проплат 100% защиталось 1 трудовой день стажа ? Как им жить, они за все года проплат защиталось не 30 лет стажа, как у работающих на гос предприятии, а всего 3 месяца трудового стажа .Если взять в пенсионом распечатки ок5 или ок7 тоьоам видно, за месяц за все дни по нулях, и только один день стажа защиьтывается. А если взять трудовую книжку, то там нет записи вовсе, у всех людей есть штампик и запись в трудовой згидно конституции, а у базарников НЕТ. Как им жить? На старости, что, бомжами будут?? Без пенсии??
    Грицько Штахета reply ульяна
    У айтішників та ж проблема, але вони не скиглять а відкладають. Хто вам мішав ціни дерти? Хто за вас раніше думав?
  • Наталья
    Чи підвищиться пенсія тим, хто виходив на пенсію ще до 1991 року, а стаж значний?
    Natasha Makarova reply Наталья
    угу... повысят. Гривен на 30-100, если повезет. По крайнем мере в прошлый раз именно так и случилось с "заслуженными работниками труда", а глядя на прогнозируемые надбавки, ничего нового их не ждет, увы. Хорошо кричат, а по сути мелочь старикам в лицо бросают, свиньи
    Поpошок reply Наталья
    Мені це так подобається, податки платили з мінімальної зп, а тепер хочуть підвищень пенсії, бо в них бачите великий трудовий стаж
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:14 На Вінниччині 110 випускників отримали 200 балів на НМТ, ще дев'ятеро — одразу з двох предметів 11:04 Воював у лавах батальйону «днр» проти ЗСУ — у Вінниці чоловіка засудили до 15 років ув'язнення 10:05 З початку року вода забрала 25 життів. Рятувальники нагадали правила безпеки на воді 09:34 Ремонтні роботи на мережах Вінниці: де 3 липня не буде води та світла Від читача 09:37 Правила безпечного користування соціальними мережами 09:10 Ґвалтував дівчину та знімав на відео: на Вінниччині перед судом постане 54-річний чоловік 09:00 Куди вступити після 9 класу: огляд навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 08:09 Сьогодні вітайте військових авіаторів: традиції, заборони і прикмети 3 липня 21:00 Замість спеки — зливи, град і шквали. Якою буде погода на Вінниччині найближчими днями 20:04 Долає 1400 кілометрів пішки заради фронту: латвійський волонтер Айгарс Стоніс прямує до Вінниці play_circle_filled 18:47 До 150 гривень на людину? У Вінниці запровадили компенсацію за воду 18:00 Де зробити професійну чистку зубів у Вінниці? Огляд кращих стоматологій міста (партнерський проєкт) 17:53 У Стрижавській колонії викрили засудженого, який через фейсбук продавав неіснуючі дрова 17:08 Свіжа вода, затінок і вечірні прогулянки. Як тварини Подільського зоопарку переживають аномальну спеку play_circle_filled 16:32 Діти на електросамокатах дедалі частіше потрапляють у ДТП: що показує статистика по Вінниці 15:05 До 500 тисяч гривень на утеплення та модернізацію будинків. Як ОСББ отримати фінансування 14:14 Комариний сезон у розпалі: чому у Вінниці їх так багато та чи є ризики для здоров’я 13:25 Народного артиста Миколу Янченка поховають 3 липня. Де і коли можна попрощатися 13:07 Гайсинські аграрії «накрутили» збитків на мільйон: енергетики викрили махінації з лічильником
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up