25 років стажу. У Кабміні презентували реформу пенсійної системи

25 років стажу. У Кабміні презентували реформу пенсійної системи

Український уряд схвалив законопроект про реформу пенсійної системи.

Відповідне рішення прийняли вчора, 17 травня 2017 року, в ході засідання.

Глава уряду Володимир Гройсман, який раніше працював мером Вінниці,  підкреслив, що документ передбачає збереження віку виходу на пенсію. При цьому він зазначив, що зміни торкнуться страхового стажу.

Ті, хто до шістдесяти років має 25 років страхового стажу, зможуть виходити на пенсію. В іншому випадку треба буде продовжувати працювати до 65 років.

«Пенсійний вік залишається на рівні шістдесяти років для тих, у кого 25 років страхового стажу. Що ж таке 25 років? Наприклад, мені зараз 39 років, і у мене є вже 23 роки трудового стажу. Тобто через 2 роки у мене буде достатній страховий стаж, щоб в 60 років піти на пенсію. А якщо у людей менше 15 років стажу - то в 65 років », - пояснив Гройсман.

Крім цього, згідно зі словами прем'єра, законопроектом передбачається можливість компенсації відсутності страхового стажу.

«Проект, зокрема, передбачає можливість компенсації відсутності страхового стажу. Так, якщо комусь не вистачає пару років до 25 років страхового стажу, і цій людині не виповнилося шістдесят років, то він може компенсувати шляхом внесків до ПФ», - розповів прем'єр.

Читайте також: Пенсія чи власна справа: як молоді вінничани планують зустріти старість
 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:33 Після атаки на Вінниччині знайшли небезпечні дрони: чотири бойові частини не вибухнули photo_camera 16:08 Як готують кадри для гостинності? У Вінниці завершили навчальний курс 16:07 Ще трохи заморозків — і різке потепління до +25 15:23 Гаррі Поттер у Вінниці. Що було б, якби магія трапилась у нашому місті? photo_camera Від читача 08:08 Всеукраїнський турнір з цивільного права і процесу «Майстри цивілістики» відбувся! 15:03 Пункт пропуску на Вінниччині: що вже готово і що попереду photo_camera 14:18 Передавав дані про чисельність та маршрути ЗСУ — суд виніс вирок зраднику 13:13 Операція без розрізів: у Вінниці вперше замінили серцевий клапан через артерію photo_camera 12:12 Що думаєте про перейменування вулиць на честь загиблих Героїв? Ми запитали 12:06 З фронту — на маршрут №17. Водій тролейбуса повернувся до роботи photo_camera 11:01 У християнському реабцентрі калічили дітей — керівник роками вчиняв сексуальне насильство play_circle_filled photo_camera 10:59 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, який минає photo_camera 10:09 П’яна поїздка закінчилась трагедією: суд ухвалив вирок 09:04 На Вінниччині побільшало ДТП за участі підлітків photo_camera 08:04 Сьогодні вітаємо Зою та Романа. Історія та прикмети 2 травня 21:02 Опалювальний сезон 2026–2027: що оновлять і підготують у Вінниці 20:03 Ця медсестра понад 25 років працює з найважчими пацієнтами у Вінниці photo_camera 19:04 На небезпечних ділянках Вінниччини встановлюють нові знаки photo_camera 18:08 Місто в одному вагоні: чим особливий трамвайний маршрут №4 17:50 INFOBUS для міжнародних поїздок: один сервіс для різних маршрутів (Новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up