Пенсія чи власна справа: як молоді вінничани планують зустріти старість

Пенсія чи власна справа: як молоді вінничани планують зустріти старість

Сплачувати внески у Пенсійний фонд десятиліттями вінницька молодь не збирається. Натомість розраховують на переїзд за кордон, відкриття власної справи чи на… дітей.

 

Видання ukr.media повідомляє: пенсійна реформа намічена на кінець квітня. Вона може принести із собою підвищення пенсійного віку до 63 років та збільшення мінімального необхідного робочого стажу до 25 років. RIA/20minut запитали у вінницької молоді, чи вони вже планували, як забезпечуватимуть собі старість. Що вони відповіли, дивіться у відео.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Прокоповна Проня
    Они надеются дожить? Напрасно.
  • Purgen Purgen
    Писать, что государство дерьмовое еще разрешается в этой стране?
    Мастер Автополив reply Purgen Purgen
    Тут вобще такое подозрение, что государства ... нет.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:08 Місто в одному вагоні: чим особливий трамвайний маршрут №4 17:50 INFOBUS для міжнародних поїздок: один сервіс для різних маршрутів (Новини компаній) 17:25 Космічний портал у центрі Вінниці: розповідаємо історію і цікаві факти про наш планетарій photo_camera 17:09 Шість бригад на тисячі метрів: як ремонтують дороги області photo_camera Від читача 08:08 Всеукраїнський турнір з цивільного права і процесу «Майстри цивілістики» відбувся! 16:32 Оздоровлення на Вінниччині. Як отримати путівку в санаторій та які заклади області працюють 16:05 Ніж у живіт 77-річному: у селі сварка закінчилась нападом 15:24 Позашляховик врізався в рейсовий автобус біля Вороновиці. Є постраждалі photo_camera 15:15 Голодування і мітинги: як вінничани відстоювали орган у 90-х photo_camera 15:11 Відстрочки, «єБак» і дешевші квитки УЗ. Розповідаємо про зміни для вінничан у травні 15:07 Заморозки повертаються! Коли і наскільки впаде температура 14:18 Дрон зруйнував будинок на Вінниччині: поранена жінка 14:13 На трасі зупинили автомобіль Toyota з «чужими» документами і у розшуку 13:33 Фронт тримається: що відбувається на різних напрямках photo_camera 13:03 Потяг, який курсує через Вінниччину, зіткнувся з автокраном: загинули машиніст та водій photo_camera 12:45 Зі Жмеринки до Одеси і далі — кордон: викрили схему за $7000 photo_camera 12:01 Від дитячого відділення до фронту і назад: історія медсестри Віти Кушнір з Гнівані photo_camera 11:07 На Нечая зіткнулися авто і мотоцикл: постраждав 22-річний водій 10:48 Світло вимкнуть на низці вулиць Вінниці: адреси і причина 10:35 FPV-дрон і важкі поранення: військового врятували на межі життя
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up