Сльози філолога #7: знайдіть помилки на рекламних вивісках Вінниці

Сльози філолога #7: знайдіть помилки на рекламних вивісках Вінниці
  • Перевірте свої знання з граматики української мови та відшукайте помилки на рекламних вивісках, оголошеннях та банерах.
  • Усі фото зроблені на вулицях нашого міста. Не судіть суворо авторів, адже ніхто не застрахований від «ляпів». У нас на сайті теж трапляються помилки.
  • Щоб переглянути правильну відповідь, клацніть курсором миші по картинці.
     
 

Читайте також:

Сльози філолога #7: знайдіть помилки на рекламних вивісках Вінниці

Сльози філолога #6: знайдіть помилки на рекламних вивісках Вінниці

Сльози філолога #5: Знайдіть помилки на рекламних вивісках Вінниці

Сльози філолога #4: Знайдіть помилки на рекламних вивісках Вінниці

Сльози філолога #3: Знайдіть помилки на рекламних вивісках Вінниці

Сльози філолога-2. Знайдіть помилки на вивісках Вінниці

Сльози філолога: Знайдіть помилки на рекламних вивісках Вінниці

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (7)
  • Катерина Радчук
  • Pantera Petrovna
    Почекайте но! От як почнемо писати на дибілописі новому, ото буде треш!!! Ніхто нічого не зрозуміє...діти будуть писати і розмовляти як молдавани))
  • Тетяна Гайдамашко
    1. "Будь який" потрібно писати окремо, а не через дефіс!!!
    2. Режим роботи виставки. Написано с ... до... А потрібно "з"
  • Тетяна Гайдамашко
    1. "Будь який" потрібно писати окремо, а не через дефіс!!! 2. Режим роботи виставки. Написано с ... до... А потрібно "з"
    Вінничанин reply Тетяна Гайдамашко
    http://onlinecorrector.com.ua/%D0%B1%D1%83%D0%B4%D1%8C-%D1%8F%D0%BA%D0%B8%D0%B9/

    Будь-який.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:02 Бригада екстреної допомоги з Вінниці доправила бійця ЗСУ на лікування до Європи photo_camera 15:08 У водія Volkswagen виявили пакети з блакитною кристалічною речовиною 14:33 У Вінниці тепер є свій міський додаток: тестуємо, що працює вже зараз 14:08 Влетів у відбійник і «надихав» 2,18 проміле: на водія склали три адмінматеріали Від читача 10:23 Інформаційна безпека починається з кожного з нас 13:13 На Соборній Nissan збив жінку на пішохідному переході 12:37 Після зіткнення біля Махнівки мікроавтобус опинився у відбійнику: є травмовані 12:12 Чи змінилася якість освіти за останній час? Ми запитали вінничан 11:22 Скутер і ГАЗ не розминулися у Дашеві: є постраждала 10:45 «Наступного разу — без поспіху»: італієць пройшов подільське Camino за чотири дні 10:01 Зливи пошкодили посіви, а сади втрачають плоди: синоптики оцінили ситуацію на Вінниччині 09:27 Стріляв у підлітка та його товариша: жителя Серебринців відправили за ґрати 08:26 Збірна Вінниччини на чемпіонаті України з унібою втретє поспіль виграла командне золото 08:01 Вітаємо Юлію та Лева. Історія, заборони та прикмети 13 червня 21:30 «Казали, відходь, а він попросив гранати, патрони й залишився». Хвилюючі історії «рейнджерів» на Курщині 21:01 Молитва під обстрілами: як капелани допомагають бійцям триматися на війні photo_camera 20:10 Вінничани матимуть більше поїздів до Одеси та Карпат 19:15 Не завадив навіть дощ: в ліцеї №27 випустили дев’ятикласників та допомогли технікою для ЗСУ play_circle_filled photo_camera 19:05 У Соколовій пожежа в будинку забрала життя 74-річного чоловіка photo_camera 18:18 Черепашинці, Могилівка, Губник: чи є ризик опромінення у затоплених кар'єрах? photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up