З'явилося відео моменту масштабної ДТП на Тяжилові. Нові деталі аварії

З'явилося відео моменту масштабної ДТП на Тяжилові. Нові деталі аварії
  • В автопригоді травми отримали три людини, з них двоє неповнолітніх.
  • Правоохоронці з'ясували попередні обставини ДТП, а один з учасників інциденту надав відео з реєстратора, де зафіксований момент зіткнення.

Аварія сталася близько 18.15 години 15 червня на вулиці Ватутіна. Про неї ми писали у наступному матеріалі. Там ви знайдете відео з місця події.

— За попередньою інформацією слідства, кермувальниця BMW допустила зіткнення з мопедом Honda під керуванням 17-річного вінничанина, який рухався в попутному напрямку та надалі зіткнулась з іномаркою Chevrolet. Від удару водій двоколісного транспортного засобу, виїхавши на смугу зустрічного руху, допустив зіткнення з автомобілями FordFocus та Volkswagen. Після зіткнення з іномаркою BMW кермувальниця Chevrolet виїхала на зустрічну смугу, де зіткнулась з іномаркою Renaul та тролейбусом, під керуванням 61-річного вінничанина, — кажуть у відділі комунікацій поліції Вінницької області. — У результаті автопригоди 17-річний водій та 16-річна пасажирка двоколісного транспортного засобу госпіталізовані до лікарні.

Відео дня

Травми в аварії отримала також 29-річна водійка Chevrolet. Жінка у лікарні. Інші учасники ДТП не постраждали.

У поліції зазначають, що усі водії були тверезі. За даним фактом розпочали розслідування.

 

Читайте також:

Злетіли у кювет: п'яний поліцейський на євроблясі скоїв смертельну аварію. Перші подробиці

Смертельне зіткнення у Літині. Водієві легковика стало зле за кермом

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (9)
  • Максим Лазарчук
    Задовбали ці скутери, в провулках літають, що не вийти з двору спокійно!!!
  • Любовь Яцук
    Моя мысль, есть пешеходный переход, есть перекресток, наверное надо ехать на минимальной скорости
    Андрей Олихов reply Любовь Яцук
    Любовь Яцук Если на перекрёстках все будут ездить на минимальной скорости, пробки, особенно в час пик, перекроют все центральные улицы. Перед пешеходным переходом - согласен, скорость можно сбросить, особенно если не видно подходов к нему.
  • Лера Алесьева
    Включиный поворот не дает привилегии поворачивать если тебя не пропускают
  • Вадим Алексеевич Кухарь
    Моя думка, винен авто яке збило скутер, який "йшов" із вімкненим поворотом!!! ...ну а далі...- понеслось
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Вінницька область очолила рейтинг регіонів за кількістю антикорупційних вироків 20:04 У Северинівській лікарні відкриють одне з перших в Україні сучасних відділень онкореабілітації 19:19 Обіцяють гроші — крадуть ваші дані: як працює фішинг і чому це небезпечно 19:06 На Вінниччині виписали понад 1600 штрафів за перевантаження фур, та загалом порушень меншає Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба ! 18:22 «Мамо, не звинувачуй себе»: як у Буші загоюють серця після втрати синів на війні 18:05 Трояндовий рай у Великій Кісниці: родина Гуровських вирощує понад десять тисяч квітів photo_camera 17:32 Суд скасував генплан, але Агрономічна сільрада хоче дорогу: що відбувається на провулку Весняному? play_circle_filled photo_camera 17:04 Вінничанин отримав десять років ув'язнення за проросійські дописи в соцмережах 16:15 У Вінниці об’єдналися дві відомі автошколи — тепер це «Водій Плюс» (Новини компаній) 15:58 Судитимуть за «смердючий бізнес»: керівника вінницької філії «Укрветсанзаводу» звинувачують в екозлочині 15:49 Сотки за мільйони: де у Вінниці продають комунальну землю? 15:10 Калинівська громада отримала трофейний російський дрон від військових photo_camera 13:42 «Казав, що після війни буде частіше приїжджати у Могилівку»: попрощалися з льотчиком F-16 Максимом Устименком 13:38 Підсумки НМТ: на Вінниччині 84 школярі отримали максимальні 200 балів 13:17 Хочеш більше енергії? Сходи на йогу або стретчинг (Новини компаній) 12:38 На Келецькій побили 15-річного хлопця 12:02 Дві вінничанки готували страшний теракт проти Сил оборони — їх судитимуть 10:48 П’яний з ножем налякав людей на вінницькому ринку 10:12 У Серебринцях відкрили Алею Слави на честь земляків-героїв
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up