«Я думала, що мене вб’є струмом». Про наслідки аварії за участю фури на Київській

«Я думала, що мене вб’є струмом». Про наслідки аварії за участю фури на Київській
  • Аварія, в якій фура, наповнена вантажем, збила електроопору та дерево, трапилась вчора ввечері, 22 червня, поблизу зупинки «вул. Станіславського». 

 

Про ДТП, в якому фура знесла стовп і дерево, у редакцію повідомив читач 20minut.ua, який зняв відео з місця. Внаслідок цієї аварії було небезпечно пересуватися по тротуару, адже з порваних електродротів іскрила напруга. 

Під нашим дописом про цю аварію в Facebook написала коментар очевидиця ДТП Алина Морева. Жінка розповіла, що вони з чоловіком та дитиною якраз проходили повз. 

«Ми повернули голови і бачимо, як на нас летить фура. Бігли так, що я аж в’єтнамки загубила. Найстрашніше те, що поруч обірвались лінії електропередач, і я думала, що мене вб’є струмом. Слава Богу, обійшлось, але страшно», — пише Аліна. 

Жінка розповідає, що водій фури вийшов з кабіни теж у шоковому стані.

Очевидці кажуть, що бачили, як вантажівку «підрізала» «Шевроле». Дорожній рух внаслідок аварії був ускладнений. На місці працювали рятувальники, поліція та комунальники.

Вінничани у коментарях під відео з місця ДТП пишуть, що раз на тиждень в цьому місці обов’язково стається аварія. 

У поліції нам розповіли, що внаслідок аварії постраждав водій фури та 14-річна дочка водія «Шевроле». Їх госпіталізували у лікарню, де їм надали допомогу і відпустили додому. 

За попередньою інформацією слідства, 54-річний водій вантажівки «ДАФ», рухаючись на заборонний сигнал світлофора, зіткнувся з автомобілем «Шевроле», який виїжджав з прилеглої території на проїзну частину дороги. Після цього вантажівка в’їхала в бетонну опору.

Слідство розпочало кримінальне провадження за частиною першою статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).

Диспетчер Міськсвітло Володимир сказав, що внаслідок вчорашньої аварії було знеструмлено світло на п’яти опорах. Поломку полагодили швидко. 

Додамо, що вчора, 22 червня, кількома годинами раніше в мережі з'явилося ще одне відео з Київської. Знову з ДТП. Але вже на Водоканалі. Тут водій на «Мітсубісі» влетів у металеву конструкцію.
 

Читайте також:

Відірване колесо та повалена електроопора. Наслідки подвійної аварії на Гніванському шосе

У Немирівському районі водій на «Шевроле Авео» врізався у відбійник
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Vladimir
    Де відео з камери спостереження?
  • Наталія Горбатюк
    То
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:07 У Вінниці адвокат вимагав $7000 у військового, чий батько загинув на фронті play_circle_filled 09:48 Де у Вінниці сьогодні не буде води та світла? Список адрес на 10 квітня 09:20 Конференц-зали та коворкінги у Вінниці: де орендувати та за скільки? (партнерський проєкт) 09:14 У Вінниці створюють Перше територіальне медоб’єднання на базі кардіоцентру та лікарні №1 Від читача 10:50 Батьки не повинні боятись розповісти про особливості своїх дітей, – педагог із 43-річним стажем, відмінник освіти України, психолог Наталія Горобчук 08:46 Презентували цифрову систему виявлення здібних юних футболістів «Талантікос» 08:27 «Нива» продовжила серію перемог в поєдинку проти одеситів 08:04 10 квітня — Міжнародний день братів і сестер. Історія, заборони та прикмети 21:18 «Повертайся, друже, твоя хата готова!»: подружжя з Ямполя відновило згоріле гніздо лелек 21:00 У храмах Вінниччини тривають перевірки ДСНС напередодні Великодніх служб 20:33 Борня, шаблі та пам’ять героїв: як чемпіонат з козацького двобою у Вінниці може допомогти ветеранам? photo_camera 20:04 Майже чотири роки неволі та пекло Маріуполя позаду: як у Ладижині зустрічали морпіха Павла Шишкіна photo_camera 19:05 Як насолоджуватись Великоднім столом без шкоди для здоров'я: рекомендації фахівця 18:24 Посилки до свят: як працюватимуть «Укрпошта» та «Нова пошта» на Великдень 17:17 Майже 190 мільйонів витратять на прибирання Вінниці: що придбають на ці гроші? photo_camera 17:09 Вінницький педуніверситет очолила Наталія Замкова. Що про неї відомо photo_camera 16:33 Оливковий замість білого: кому видаватимуть номерні знаки нового зразка? 15:48 Україна повернула тіла тисячі загиблих військових 15:12 Поблизу Дяківців рятувальники дістали 52-річну жінку з автівки, розтрощеної внаслідок ДТП 14:04 Любовний трикутник чи шлюбна афера? На кордоні у Могилів-Подільському викрили фіктивне подружжя
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up