Від сьогодні на електрички з Києва будуть продаватися квитки на всі місця

Від сьогодні на електрички з Києва будуть продаватися квитки на всі місця
  • З 7 серпня компанія «Укрзалізниця» відновлює продаж квитків на всі місця в регіональних поїздах з 800-ї нумерацією, які їдуть до Києва і назад.

Про це сказано в повідомленні прес-служби УЗ.

Відзначається, що повноцінний продаж квитків став можливим на підставі рішень регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, також це рішення погоджено з КМДА.

Більш того, в «Укрззалізниці» нагадали, що всі поїзди піддаються посиленій дезінфекційній обробці до і після рейсу. У поїзних бригад є всі необхідні засоби індивідуального захисту, вони пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Переважно поїзда 800-й серії концентруються на Південно-Західній залізниці. Також вони є і на Львівській залізниці - такого роду поїзди прямують за маршрутами Львів - Рівне та Львів - Ужгород.

Пасажирам для посадки в поїзд обов'язково потрібно надіти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал і при посадці в вагон. До того ж, через пандемію коронавірусу пасажирам рекомендується якомога менше пересуватися по вагонах. Компанія готова відновити повноцінне сполучення в серпні.

Нагадуємо, що Укрзалізниця подовжила курсування 17 регіональних поїздів. Зокрема, чотири з яких їдуть до Вінниці та назад.

  • № 867 Київ — Жмеринка по п’ятницях, суботах і неділях;
  • № 868 Жмеринка — Київ по понеділках, суботах і неділях;
  • № 887/888 Коростень — Вінниця щоденно, крім понеділка;
  • № 889/890 Вінниця — Коростень щоденно, крім понеділка

 

Читайте також:

У Вінниці від коронавірусу померла жінка. За добу виявили 32 випадки по районах

Дані по СOVID-19 на 3 серпня: в Україні + 990 за добу. На Вінниччині три смерті

До 31 серпня продовжили адаптивний карантин в Україні. Подробиці

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • И.С.
    а вы еще удивлялись - как это люди жили под немцами во время войны, в театры ходили, смерти не боялись. Вот так примерно, как сейчас, когда барыги рулят
  • Елена
    СЬОГОДНІ ВІДНОВЛЕНЕ КУРСУВАННЯ ПРИМІСЬКОГО ПОЇЗДА ВІННИЦЯ-ГАЙВОРОН
  • Next
    Головне що вистачило місць в лікарнях, і цвинтарях.
    Logeximo company reply Next
    для вас шановний вистачить мест и в больници и на том свете
    Next reply Logeximo company
    Убогий, твоє остроуміє межує з ослоумієм.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:18 Квиток для пухнастика: що потрібно встигнути за чотири місяці до виїзду за кордон 19:03 «Золотий хрест» за відчайдушний штурм: як наш земляк став легендою 41-ї бригади photo_camera 18:12 На Вінниччині росіянина примусово відправили за кордон під конвоєм 16:52 Від автівок до екосистем: на Вінниччині за добу загасили сім пожеж photo_camera Від читача 18:05 Поширте петицію у підтримку військових: Забезпечити надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям 16:29 Триває безпрограшна серія «Ниви». Наша команда зіграла внічию із лідером «Поліссям-2» 16:21 Пекло Маріуполя, полон та кохання у Вінниці: неймовірна історія незламного охоронця Андрія Савєльєва photo_camera 16:16 Альтернативи немає. У Раді розповіли, що буде з реформою старшої школи 15:08 Ваша «чистота» отруює сусідів: вісім мобільних груп щодня виїжджають на боротьбу з паліями 14:23 Ваш мер — це назавжди. Чи треба нові обмеження для міських голів? play_circle_filled 14:03 «Небесний океан» над Вінницею: синоптики пояснили появу рідкісних хмар-хвиль play_circle_filled photo_camera 13:13 Понад 150 зіткнення за день: де ворог намагався прорвати оборону photo_camera 12:12 Що вам найбільше не подобається у Вінниці? Ми запитали 11:17 Сусіди випередили вогонь: у Дзиґівці чоловік ледь не загинув через цигарку 10:45 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 13 — 19 квітня photo_camera 10:09 Чепурили легендарний особняк: як у Вінниці наводили лад біля пам’ятки з «химерами» photo_camera 09:16 Вийшли в магазин — опинились під кулями: трагедія в Києві і як не стати наступною жертвою play_circle_filled photo_camera 08:29 Сьогодні вітаємо Івана та Єгора. Історія, заборони та прикмети 19 квітня 21:08 Назавжди 32. У запеклому бою загинув кулеметник із Крижополя Богдан Гончаров
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up