У Вінницькій області рейдери покалічили жінок та вбили пенсіонера

У Вінницькій області рейдери покалічили жінок та вбили пенсіонера
Близько 50 осіб, озброєних лопатами, нунчаками, бейсбольними битами, з них 15 - з собаками увірвались на територію Кирнасівського цукрового заводу сьогодні о третій годині ночі.

Нападники почали бити людей, що охороняли завод. Загинув колишній електрик заводу 73-річний Віктор Ратушний. Під гарячу руку потрапили і жінки. Одній з них зламали тазобедренний суглоб, Любов Міланич потрапила до реанімації.
За словами голови Вінницької обласної організації профспілки «Трудящі» Ігора Попенко, відомо, що один з нападників - заступник директора підприємства «Дукат М» Ігор Суслін. Цей чоловік до цього вже приїжджав на територію заводу і погрожував охоронцям.
Заступник голови Вінницької обласної організації профспілки «Трудящі» Андрій Бондаренко вважає, що відповідальні за ситуацію, що склалась не тільки нападники, але й міліція й прокуратура. Адже після першої атаки на завод профспілка "Трудящі" подавали заяву до Тульчинської прокуратури. Але на неї ніяк не відреагували.

Читайте також:

Міліція взяла під охорону Кирнасівський цукровий завод

У Кирнасівці нікого не вбивали?

Людина загинула, захищаючи завод у Вінницькій області

Кирнасівський завод у Вінницькій області захищали до крові
У Кирнасівці Вінницької області люди зустрілись з власником цукрозаводу
У Вінницькій області селяни не дають порізати цукрозавод

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Anonymous
    а почему УНИАН это официальный источник?
  • Anonymous
    Люди ждут времени когда за неуплату налога за использование воздуха их будут выселять из квартир. Когда уже мы этих тварей истребим? Я не про рейдеров и прочих шестерок керманичей. Я про самую крупную преступную группировку в Европе - "Верховна Рада". Главное верить. Земля наша и мы имеем право на Труд!
  • Anonymous
    Официальные источники информации, такие как УНИАН пишут следующее. "В конфликтной ситуации возле проходной завода внезапно умер местный житель, 1938 года рождения. Предварительная причина смерти - сердечный приступ, утверждают в УМВД." Полностью на стороне работников завода. Но не надо преукрашивать события до установления истинной приины смерти. Даже для поднятия рейтинга бульварной газетенки.
    Anonymous reply Anonymous
    Для всех кто минусует http://vn.20minut.ua/news/10198194
  • Anonymous
    Жалко невинну людину, але скоріше за все поріжуть завод на металолом, як більшість цукрових заводів в Вінницькій області. В Немирівському районі порізали в с Ковалівка повністю газифікований і оновлений завод. А тепер закуповуємо цукор з Білорусі. Немає правди. Бандитам нічого не буде, їх же пахан з двума ходками - президент і нападавші скоріше всього мають покровителів в Києві тому і далі будуть безнаказанно вбивати невинних людей...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
08:10 23 травня — День морської піхоти України. Історія, заборони та прикмети 21:12 Вінниця 60 років тому: епоха трамваїв «Гота», першого телецентру та великої індустріалізації 21:00 Ями на дорогах Вінниччини стають причиною ДТП. Як відшкодувати збитки водіям 20:12 «Нитка єдності» згуртувала вінничан: в очах багатьох бриніли сльози Від читача 19:57 У Вінницькому обласному ТЦК та СП запевняють, що не мають відношення до приміщення з жахливими умовами 20:07 На Вінниччині вихідні будуть теплими, але місцями з грозами: синоптики дали прогноз до понеділка 19:44 «Орали і будемо орати»: пам’ятку Трипілля знищують з дозволу суду? 19:08 Схема на житлі для військових. У Вінниці судять фірму, яка «накрутила» 6,5 мільйона 18:55 Фотоконкурс «Код нації» завершено: редакція та партнери привітали переможців (партнерський проєкт) 17:55 Артерія Вінниці, яка колись була Богом: 22 травня відзначають День Південного Бугу 16:56 Земля в обхід закону за $5000: в Тульчинському районі затримали заступника голови громади 16:16 Де купити сувеніри у Вінниці: шість крамниць, про які варто знати кожному туристу і вінничанину photo_camera 15:49 Частину Театральної у Вінниці на день закриють для транспорту. Деталі 15:12 Понад 20 кубів дуба на мільйон гривень: у Вінниці викрили схему незаконного експорту деревини 14:04 Зливала блокпости та фіксувала роботу ТЦК — на Вінниччині затримали 42-річну TikTok-блогерку 14:00 Чим зайняти дітей влітку. Огляд літніх таборів, гуртків у Вінниці (партнерський проєкт) 13:11 Понад дві тонни будівельного мотлоху: камери на Гонти засікли нахабного порушника play_circle_filled 11:53 Жмеринська громада зустріла з полону Олександра Лисакова, який вважався безвісти зниклим 10:56 Блискавка підпалила дах будівлі, а вітер трощив дерева — наслідки негоди на Вінниччині photo_camera 10:23 Планові ремонти у Вінниці: список адрес, де тимчасово вимкнуть воду
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up