Розшукують водія буса, який на Сабарові збив дівчину та втік з місця ДТП

Розшукують водія буса, який на Сабарові збив дівчину та втік з місця ДТП
  • ​​​​​​​Вчора, 8 червня на вулиці Сабарівське шосе водій автомобіля Kia Besta на тротуарі збив 19-річну дівчину та зіткнувся зі стовпом.
  • Також у результаті ДТП травмувався пасажир мікроавтобусу. 
  • Водій втік та його шукає поліція.

Аварія сталась близько 22 години.

— За попередньою інформацією слідства, 37-річний вінничанин не впорався з керуванням мікроавтобусу, виїхав на тротуар, де допустив наїзд на 19-річну дівчину. Після вчинення аварії водій автомобіля з місця події втік, залишивши автівку та двох своїх товаришів, які знаходились разом з ним у салоні, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області. 

Потерпіла з численними переломами, політравмою в стані травматичного шоку каретою швидкої допомоги доставлена у лікарню.

Також до медичного закладу з травмою голови та переломом гомілки госпіталізований 22-річний пасажир мікроавтобусу. 

Зі слів очевидців, кермувальник знаходився в стані алкогольного сп’яніння. 

Місцезнаходження водія, причетного до ДТП, наразі встановлюється.

— Кому відома будь-яка інформація про нього, прохання повідомити за телефонами 067-901-73-17 або 102, — зазначають у поліції.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за статтею 286 Кримінального Кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).

За таке правопорушення передбачено покарання до 3-х років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами.

Автомобіль забрали на арештмайданчик. 

 

Читайте також:

В Україні змінили обмеження карантину. Зеленій зоні відповідає 15 областей

На Вінниччині іномарка Renault злетіла в кювет. Водійка загинула дорогою до лікарні

Міжнародний скандал у Вінниці: майбутнім рабинам відмовили у картинг-клубі

Вбивця вінничанки розповів подробиці розправи ще над двома жінками

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (13)
  • Саша Юрченко
    Не можна такі дороги робити, винний Моргунов, !
  • Максим Ярмак
    Найти и повесить.за яйца на столбе на месте д.т.п.
  • Dima Dremuh
    По реєстрації транспортного засобу що не можна визначити власника авто?
    Сергій Микулін reply Dima Dremuh
    Dima Dremuh власника може вже нема, а авто вже 10 раз продане, без доручення, і кого шукати вже невідомо.
    Ols Kat reply Сергій Микулін
    там поряд пасажир сидiв
  • Elena Susarova
    Вже знайшли його в 14-00 сьогодні, Сабарівському лісі😌😡🤐
    Надежда Бунтыло reply Elena Susarova
    Elena Susarova
    Нима  слів
    Читач02 reply Elena Susarova
    Не у лісі, він сам здався !!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:08 Альтанки на березі Бугу. Компанія доньки Борзових отримала дозвіл на забудову ділянки на Старому місті 14:22 Робив операції здоровим для відстрочки: у Вінниці вдруге судитимуть лікаря, який заробляв на ухилянтах play_circle_filled 14:03 Марина Порошенко відсудила Roshen, чоловіку залишила картини: фінал гучної справи у Вінниці 13:18 Проїзд від 25 гривень. Вінниця готується підняти тарифи для маршруток Від читача 13:27 Поліцейські разом із Силами оборони України стоять на передовій та знищують ворога 12:39 Голландські тюльпани у чужих торбах — у мерії відреагували на критику щодо занедбаного стану парку play_circle_filled 11:42 Директорка будинку-інтернату на Тульчинщині отримала підозру за експлуатацію підопічних з інвалідністю play_circle_filled 11:03 Кинув авто і навтьоки — як у Вінниці п'яний водій Nissan тікав від патрульних під час комендантської 10:18 Мала ГЕС чи екологічна катастрофа? У Сокільці на місці старовинного млина планують відновити електростанцію 09:30 Де замовити весняне прибирання у Вінниці: клінінг-компанії та хімчистки (партнерський проєкт) 09:26 Де у Вінниці не буде води та світла? Список адрес на 23 квітня 09:05 Передскіфська спадщина у Сокиринцях: державі повернули вісім гектарів історичної землі 08:03 День Георгія Побідоносця, свято книги та авторського права: чим особливе 23 квітня 21:00 Укріплення рубежів з Придністров’ям: у Тульчинському районі посилили заходи безпеки 20:43 Встановлення групи інвалідності через ЕКОПФО: які критерії оцінює комісія і чому можуть відмовити? 20:03 День відкритих дверей у Вінницькому політехі. Абітурієнтів запрошують обрати професію майбутнього 19:31 Тендери з постійними скаргами: як на Вінниччині закуповують системи оповіщення під час війни 19:11 У Лука-Мелешківському ліцеї за 173 мільйони збудують сучасне протирадіаційне укриття 19:00 Храми, що вражають красою та історією: які церкви обовʼязково варто побачити у Вінниці photo_camera 18:04 Для легкових авто запустять онлайн-бронювання для перетину кордону. Як працюватиме сервіс
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up