Нацполіція Вінницької області отримає 18 Mitsubishi Outlander. Хто на них буде їздити?

Нацполіція Вінницької області отримає 18 Mitsubishi Outlander. Хто на них буде їздити?
Фото з сайту Нацполіції України
  • Вчора, 25 травня, Національна поліція України прозвітувала, що отримала 635 новеньких гібридних авто Mitsubishi Outlander;

  • Авто будуть розподілені серед підрозділів патрульної поліції, дорожньої поліції та груп швидкого реагування по всій країні;

  • Вінницька область отримає 18 машин. Ними будуть користуватися поліцейські з груп швидкого реагування

«Жоден автомобіль не піде в кримінальну поліцію, чергову частину чи комусь із керівників», – наголосив очільник Нацполіції України Сергій Князєв 25 травня, коли презентував нові поліцейські автівки. Він також додав, що значна кількість автомобілів буде використовуватись лише після того, як патрульна поліція закінчить набір та навчання на посади дорожньої поліції.

Прес-офіцер поліції Вінницької області Анна Олійник повідомила, що наша область отримає 18 гібридних авто Mitsubishi Outlander. Ними будуть користуватися поліцейські з груп швидкого реагування.

Корисне посилання

Актуальні пропозиції купити Mitsubishi Outlander від 4200$ на Automoto.ua.

Що таке групи швидкого реагування?

Про те, хто почав охороняти порядок на дорогах області, коли ліквідували ДАІвців, ми писали у матеріалі «ДПСників нарешті ліквідували. Хто замість них».

Групи швидкого реагування почали працювати з початку 2017 року. Тоді Анна Олійник розповіла, що було створено 62 групи (по одній на 20 тисяч населення). У кожній працює по двоє поліцейських. Вони виконують такі ж функції, як і патрульні у місті. Виїжджають на усі виклики першими, слідкують за порядком на дорогах. Їздять на старих машинах «ВАЗ». Тепер у них буде 18 авто Mitsubishi. Залишиться замінити ще 44 машини.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Александр Балаганов
    СНАЧАЛО НАУЧИТЕ ИХ ЕЗДИТЬ,А ПОТОМ САДИТЕ НА ТАКИЕ НЕДЕШЕВЫЕ АВТОМОБИЛИ.
  • Vladimir Molotov
    на краш-тесты подвезли
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:33 «Не пройшло і року»: що сталося з відремонтованою дорогою на Бар? play_circle_filled photo_camera 18:56 У Вінниці дітей навчатимуть виживанню, туризму та дослідженню природи 18:18 Найбагатші та найбідніші громади Вінниччини: склали рейтинг за бюджетами 18:02 Після місяців невідомості Тульчин попрощався з Василем Борисюком photo_camera Від читача 14:10 Краплина крові — шанс на життя: волонтери «Української команди» Вінниччини долучилися до донорства 17:22 Директора Гайсинської ЦРЛ Ігоря Кохана підозрюють у зловживаннях на понад мільйон. Що в його декларації? 17:13 Нова клумба з 405 троянд з'явилася біля Літнього театру photo_camera 16:11 Понад чотири роки у полоні — до Вахнівки повернувся бойовий медик Олександр Задоєнко play_circle_filled 15:36 У Вороновиці вантажівка насмерть збила 9-річного велосипедиста 15:05 Житель Вінниччини видурив у військового 156 тисяч гривень під приводом продажу авто 15:01 Крижопільська громада попрощалася із 51-річним військовим Миколою Суслою photo_camera 14:54 Обладнання для онкохворих купували з переплатою — лікарня втратила 5,6 мільйона гривень play_circle_filled photo_camera 14:51 Видачу нових муніципальних карток у Вінниці поставили на паузу 14:42 Туристичний автобус перекинувся дорогою до Болгарії — травмувалася дитина з Вінниччини 14:26 Поблизу Цвіжина перекинувся позашляховик Toyota — є загиблі play_circle_filled photo_camera 14:18 У Лисянці через коротке замикання спалахнув будинок photo_camera 13:30 «Розумні» світлофори біля Універмагу: у трамваїв буде пріоритет руху перехрестям 13:14 Село Флорине зустріло воїна, який повернувся з російського полону photo_camera 12:02 Загибель захисника Євгена Нечитайла підтвердили після місяців невідомості 11:57 Водіїв попередили про ремонтні роботи на кількох трасах області
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up