На Ватутіна чоловік вскочив під мікроавтобус. Оприлюднили відео ДТП

На Ватутіна чоловік вскочив під мікроавтобус. Оприлюднили відео ДТП
  • У Вінниці на одному і тому ж місці за невеликий проміжок часу сталося дві аварії з потерпілими. У першому випадку на дорогу вискочила дитина, у другому — дорослий чоловік.

Вранці 16 червня на вулиці Ватутіна сталася аварія. Чоловік 45 років переходив дорогу у невстановленому місці. Він побачив, що їде мікроавтобус, але не пропустив його — раптово під машину вскочив. Це зняли камери спостереження.

— Водій автомобіля Volkswagen здійснив наїзд на громадянина, який раптово вибіг на проїжджу частину у невстановленому для переходу місці. Внаслідок аварії чоловік отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до медичного закладу. Окрім карети швидкої медичної допомоги, до місця події прибули патрульні поліцейські, які  забезпечували безпеку дорожнього руху, та слідчо-оперативна група, — пише Ситуаційний центр та додає відео. — Нагадаємо, нещодавно на цьому ж місці трапилась аварія за участі неповнолітньої дитини та автомобіля Opel. Просимо усіх учасників дорожнього руху бути надзвичайно уважними, обережними та дотримуватись ПДР.

— За кермом транспортного засобу перебував 59-річний житель Стрижавської територіальної громади. Водій освідуваний, він тверезий, — кажуть у відділі комунікацій поліції Вінницької області. — Автомобіль знаходиться на арештмайданчику. Слідством розпочато кримінальне провадження.

 

Читайте також:

Помер доцент та багаторічний викладач технічного університету

Померла старша медична сестра лікарні Томашполя. Працювала у хірургії

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (42)
  • Зосик Фабер
    Не хер бегать, там где попало! Там есть переход через пару метров
  • Inna Gogota
    Я вчора їхала до батьків і перебігала дорогу баба, я єлі спинилася!
    Чесно кажучи я маю повагу до старших але ще такими матами я не крила нікого
  • Александр Иваницкий
    Дебил
  • Ирина Довженко
    Нещодавно пізно ввечері (23 год )була необхідність купити свекрусі терміново пелюлі. Зупинила я авто навпроти Троянди на Соборній і подалась швиденько перебігати дорогу до аптеки. Перебігла, стою і думаю, яка ж ти Ірко дурепа!!! Пішохідний реально за 50м біля 2-ї школи, а ти як 🐏 тут бігаєш🤯. Самій за себе стало соромно. Машин було небагато, але відчуття «ну такоє». І ніколи ж не рисачу між автівками, а тут спробувала і мені геть не сподобалось!
    Короче, не будьте оленями( я теж вже не буду😎
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Понад півтори тисячі вінничан вийшли на толоку: у місті зібрали 2400 мішків сміття photo_camera 20:44 У доньки елітне житло в Києві та дарована комерція у Вінниці… Що відомо про статки сім’ї Соколового? 20:23 «Хто, як не ми?»: в ліцеї на Вінниччини відкрили меморіальні дошки на честь захисників photo_camera 20:09 Браконьєри на Вінниччині наловили 60 кілограмів риби. Які обмеження діють під час нересту Від читача 19:31 Картку водія загублено 19:19 Як виникли назви найбільших мікрорайонів Вінниці. І що цікавого є в цих місцинах photo_camera 19:03 У власність громади повернули 45 соток землі перед Центральним ринком 18:12 Нічні заморозки та дощі — на Вінниччину насувається штормовий вітер та негода 17:50 Більше ніж краса: як пластична хірургія у «Центр-В» змінює життя та повертає впевненість (Новини компаній) 16:37 «Вітаємо вдома, Герої!»: серед 193 звільнених з полону захисників — 15 наших земляків play_circle_filled 16:22 Вінничанка Дар’я Лаптєва виборола золото на чемпіонаті Європи з таеквондо у Греції 15:42 Тріо «Оксамит» співало вінничанам похилого віку от душі і для душі 15:28 Понад 30 років рятував життя: загинув лікар-анестезіолог Вінницького онкоцентру Володимир Шибинський 15:04 Замість латання дірок — суцільні карти: в області уже відновили понад 145 тисяч квадратних метрів доріг 14:16 «Зробив винним мертвого»: судитимуть фермера, якого звинувачують у смерті сімох вінничан 13:02 Захист неба, ДНК-експертизи та підготовка до зими — головні рішення 67-ї сесії Вінницької міськради 12:30 Відбулося засідання чергової 80 сесії Вінницької обласної Ради (Пресслужба Вінницької обласної ради) 12:07 Спалах африканської чуми у Бабчинецькій громаді. В урочищі виявили 11 туш диких кабанів 11:09 До 40-х роковин трагедії на ЧАЕС ліквідаторів аварії відзначили нагородами photo_camera 10:18 Сильний вітер валив дерева та блокував траси. Як Вінниччина долає наслідки стихії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up