Lanos у ямі на Лебединського. Кермувальник авто був п'яний та без прав

Lanos  у ямі на Лебединського. Кермувальник авто був п'яний та без прав
  • У Вінниці посеред дороги дорожники під час робіт викопали яму. У неї потрапив легковик.
  • Стали відомі деталі даної ДТП. Уже відомо, що не яма винна в інциденті, а алкоголь в крові водія.

Аварія сталася ввечері 3 травня на вулиці Лебединського. Деталі про неї розповіла Патрульна поліція Вінницької області.

Зазначають, що інспектори прибули на виклик і застали у котловані легковик. На місце події також прибули бійці ДСНС та бригада медиків.

— Водій від госпіталізації до медзакладу відмовився, сказавши, що не постраждав, — розповідають у поліції. — Патрульні виявили у кермувальника ознаки алкогольного сп'яніння. Чоловік погодився пройти огляд у наркодиспансері. Дорогою до медичного закладу порушник намагався втекти від інспекторів, але був затриманий. Уже в присутності лікаря-нарколога водій відмовився від проходження огляду на стан сп'яніння.

На момент ДТП водій уже був позбавлений права керування. Нещодавно він попався п'яний за кермом і саме через це був позбавлений прав.

На 24-річного водія Lanos патрульні склали два протоколи: за вчинення ДТП та за те, що сів п'яний за кермо.

А також виписали постанову за частиною 4 статті 126 (Позбавлений права керування) КУпАП.

 

Читайте також:

Холодно та вітряно, але це ще не мінімум. Прогноз погоди на тиждень

Натовпи біля храмів та 800 тисяч на аеропорт: важливе за 2 травня на 20minut.ua

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (20)
  • Володимир Шупер
    Пішов ввабанк)
  • Читач68
    Дуже добре що ніхто з людей не постраждав.
    Вироків п'яних на дорогах побільшало, треба якось з ними боротись
    Nick Zenko reply Читач68
    Встановити адекватні штрафи. Штраф за "п'яне кермування" суттєво нижче річних затрат на автомобіль (пальне+ТО+ремонти)
    Читач68 reply Читач68
    Виродків , а не вироків.
  • Олександр Шеванюк
    life hacking для ловлі п"яні на дорозі. Ще посередині можна поставити кіл.
  • Юра Юра
    Ланос который смог))))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Чи справді яблуко щодня замінює лікаря — пояснили вінницькі медики 20:11 Медалі, подарунки та дистанції для найменших — у Вінниці проведуть Kids Race photo_camera 19:15 АРМА шукала управителя, але «Bogun City» знову будують. Як це стало можливим? play_circle_filled 19:04 Шахрай виманив у вінничанки 154 тисячі гривень за схемою «родич у біді» photo_camera Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 18:40 Від Вінниці — до Парижа й Китаю: як місцева школа bellydance виховує нове покоління танцівниць photo_camera 18:09 Вогонь випалив понад вісім гектарів землі photo_camera 17:03 У Вінниці дерево впало на припаркований автомобіль під час негоди photo_camera 16:02 15-річний підліток потонув на ставку в Козятині 15:13 Бард із Маріуполя Богдан Коваль влаштував романтичний концерт літнім вінничанам 15:12 Фекальне забруднення й паразити виявили у водоймах Вінниці photo_camera 14:10 Сказ атакує Вінниччину — за місяць майже 600 людей звернулися після нападів тварин photo_camera 13:32 росія не припиняє штурми — за добу на фронті сталося 233 бої photo_camera 12:56 Після шести років простою «Мою Ластівку» віддають в оренду. Що відомо про аукціон photo_camera 12:21 Скутер Yamaha зіткнувся з «Москвичем» на Київській 12:01 До 170 тисяч і без попереджень: у Раді готують великі штрафи за російську музику 11:41 Після рекордної спеки Вінниччину накриє негода 11:12 Шкільні їдальні Вінниці запрошують на роботу кухарів і посудомийниць 10:08 Де у Вінниці 7 серпня не буде води та світла 09:10 Зберігав і надсилав дитячу порнографію — суд оголосив вирок жителю Вінниччини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up