Елітні автівки: на Вінниччині власники віддали майже шість мільйонів на податки

Елітні автівки: на Вінниччині власники віддали майже шість мільйонів на податки

На Вінниччині власники елітних іномарок сплатили майже 5,9 мільйонів гривень транспортного податку.

Як повідомляють в управлінні держаної податкової служби у Вінницькій області, протягом восьми  місяців 2019 року власники елітних легкових автомобілів перерахували до місцевого бюджету 5,872 мільйонів транспортного податку.

Із загальної суми надходжень транспортного податку майже 60% або 3,477 мільйонів гривень сплатили юридичні особи. Решту – 2,394 мільйонів перерахували фізичні особи-господарі елітних автівок.

Варто додати, прогнозовану суму цього платежу перевиконано на 16,5 відсотків або на 829,5 тис. грн.

Нагадаємо, платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, які мають зареєстровані в Україні власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких перевищує 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на  1 січня податкового (звітного) року.

Що вирішили в Раді з «євробляхами», новий Nissan Juke, на чому їздять слуги народу, за які електронні помічники готові платити українські автомобілісти та нові бюджетні електрокари від VW та Honda, читайте ТУТ.
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:28 Службові авто для вінницької мерії. На чому їздять наші чиновники? 11:15 Крипто-схема на кордоні: за перевезення ухилянтів до Молдови організатори отримали $12 500 11:00 Хаммам, сауна чи лазня? Вибираємо найбільш корисніше для Вашого організму (партнерський проєкт) 10:59 Ремонтні роботи 3 березня: адреси без води та тепла у Вінниці Від читача 11:47 Правова підтримка військовослужбовців, ветеранів та їхніх родин — один із пріоритетів роботи ГО «Захист держави». 09:35 Вінниця сьогодні прощається з 30-річним воїном Євгенієм Маслюком 08:28 Сьогодні — Міжнародний день письменника. Історія, заборони та прикмети 3 березня 21:01 Впали і не могли встати: у Вінниці рятувальники визволяли з квартир двох пенсіонерок photo_camera 20:03 Сім пожеж за добу: де в області гасили вогонь та що стало причиною 19:25 За останні роки ціни зросли на 80% — і далі зростатимуть: пояснюємо, чому у Вінниці таке дороге житло 19:02 У Вінниці судитимуть банду, яка крала житло померлих 18:22 Юрпослуги без конкуренції та закупівлі «під поріг». Хто отримує сотні тисяч із бюджету в обхід відкритих торгів 18:03 «Після весілля молодята принесли 5000 гривень для ЗСУ»: що забув запитати у них волонтер? 18:02 У Шаргороді під колесами Toyota загинула пенсіонерка photo_camera 18:00 Кривавий інцидент біля гуртожитку: рецидивіст напав із ножем на іноземного студента 17:53 Підлога встелена доларами: дві лікарки «продавали» інвалідність у Вінниці photo_camera 17:45 Пакет на голову та вимога в рублях: у Львові викрали 17-річного вінничанина 17:08 Замість парт — мішки з зерном: у Бершадській громаді незаконно продали школу під агросклад 16:08 Декларація з «діркою» в 11 мільйонів: справу депутата Тиврівської селищної ради передали до суду 15:13 Заламали, затягли в бус і повезли: чи карають працівників ТЦК за перевищення повноважень у суді?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up