ДТП на залізничному переїзді: дизельпоїзд протягнув ВАЗ близько 200 метрів

ДТП на залізничному переїзді: дизельпоїзд протягнув ВАЗ близько 200 метрів
  • Сьогодні, 7 березня, у Вінниці сталася аварія на залізничному переїзді.
  • Водій автівки дивом вижив. Але знаходиться у важкому стані

О 06.58 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про ДТП у Вінниці на залізничному переїзді на вул. Залізничній.

На місце приїхали рятувальники. Вони встановили, що відбулося зіткнення дизельпотягу та лекгового автомобіля ВАЗ-2106.

157842155_477711820274216_1525378099753435259_n.jpg

— Внаслідок ДТП постраждав водій автівки. Рятувальники передали травмованого чоловіка бригаді екстреної медичної допомоги, — кажуть у відомстві.

Як повідомляють у групі "Чорний список Вінниця" в Інстаграм, автомобіль ВАЗ-2106 виїхав на заборонний сигнал світлофора внаслідок чого автомобіль близько двохсот метрів був протягнутий потягом – повідомляють очевидці. На даний момент рух потягів на даній ділянці був відновлений.

 

 

 

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Публикация от 😈Black Вінниця😈 (@blacklist_of_vinn)

До проведення аварійно-рятувальних робіт від ДСНС залучалося п'ять чоловік особового складу та один спецавтомобіль.

 

Читайте також:

Автотроща за участю поліції під Одесою: патрульному повідомили про підозру

Скандал у Гнівані: у міста забрали бригаду швидкої допомоги. Що каже влада?

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (116)
  • Василина Сабадош
    Для чого судити людину.
  • Олексій Кочерга
    Будьте уважні кому видаєте права на керування т/з.скільки ДТП за дурнів
  • Sinaida Prusiagniuk
    Чого бідний бо дурак    тож сам винен
  • Ксения Мишина
    Зачем спасать этих ? Каждый раз они лезут сами под поезд, некоторых даже шлагбаум не останавливает. А врачам потом разгребай. И все равно находятся сердобольные граждане, жалеющие придурков.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:46 Олена Зеленська ознайомилася з розробками осередку УТОС для людей з порушеннями зору 18:09 Погода різко зміниться: чого чекати вінничанам на початку червня photo_camera 17:20 Частину вулиці Матроса Кішки у Вінниці перекриють на чотири дні 16:37 Страви з квітів та плодів. Ділимося літніми рецептами подільської кухні від Олени Павлової Від читача 14:39 Благодійний фонд «СпівДія» спільно з найбільшою книжковою платформою Yakaboo запустив соціальну ініціативу 16:03 Сильний вітер наробив проблем у Вінниці: дерево впало на авто play_circle_filled photo_camera 15:06 Допомога фронту, оздоровлення дітей і нова техніка: ключові рішення сесії у Вінниці play_circle_filled 14:37 росія за добу скинула 277 авіабомб та запустила понад 8 000 дронів photo_camera 14:07 Дитина та жінка опинилися в лікарні після ДТП у Брацлаві 13:13 82-річний дід зґвалтував 10-річну дівчинку на Вінниччині photo_camera 12:05 Вінничанка Марина Боржемська стане тренером нового сезону «Зважені та Щасливі» 11:17 У Вінниці чоловік викликав поліцію «для перевірки» і отримав штраф 11:09 Двоє загиблих і палаючі авто: що відомо про ДТП біля Ксаверівки. ОНОВЛЕНО photo_camera 10:15 П’янющий водій ганяв Вінницею в комендантську годину 10:00 Депутати Вінницької обласної Ради погодили Порядок утворення наглядових рад закладів охорони здоров'я (Пресслужба Вінницької обласної ради) 09:14 Китайські нічники отруюють українців важкими металами photo_camera 08:18 Гравець збірної України Олександр Зінченко нагородив кращих юних футболісток Вінниччини 08:09 Вітаємо Василя та Якова. Історія, іменини та прикмети 30 травня 21:01 Юні дзюдоїсти з Вінниці вибороли 25 медалей на турнірі в Могилів-Подільському photo_camera 20:40 Вінниця 50 років тому: від масштабного будівництва до дефіцитних черг і білосніжних катерів photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up