ДТП біля Агрономічного: чоловіка збила Honda. Що кажуть у поліції?

ДТП біля Агрономічного: чоловіка збила Honda. Що кажуть у поліції?

Вчора, 27 листопада 2019 року, поблизу села Агрономічне Вінницького району сталась дорожньо-транспортна пригода за участі пішохода та легковика. В лікарню забрали 49-річного потерпілого.

Аварія сталась близько 21.20 години.

— За попередньою інформацією, 28-річний житель м. Жмеринка, керуючи автомобілем Honda Accord, допустив наїзд на пішохода. Чоловік раптово вийшов на дорогу в невстановленому місці. 49-річного потерпілого госпіталізовано до лікарні, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

За інформацією правоохоронців, водій освідуваний, він тверезий.

Поліцейські з’ясовують обставини і причини автопригоди. Автомобіль поміщений на арештмайданчик.

За фактом слідчим відділенням поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 286 Кримінального кодексу України порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). За таке правопорушення передбачено покарання до 3-х років позбавлення права керувати транспортними засобами.

— Дорожньо-транспортні пригоди за участі пішоходів, найчастіше стаються через те, що вони раптово виходять на проїзну частину дороги в заборонених місцях, в темний час доби рухаються по неосвітлених ділянках дороги, — констатують у поліції.

Правоохоронці просять учасників дорожнього руху бути уважними та неухильно дотримуватись вимог Правил дорожнього руху.

Читайте також:

«Дорога - скло»: вінничан попереджують про сильну ожеледицю. Вже є постраждалі

На вулиці ожеледиця. Як правильно впасти, щоб не покалічитись?

В Україну суне циклон з Греції: синоптик здивувала прогнозом погоди

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (8)
  • Master Vm
    Да це точно мобілки на вусі капюшоном  на голові на вушками  і вперед голову не поверне ні в одну сторону як зомбі а водій винен бо він же водій я б таких заставили вулиці прибирати безкоштовно.
  • Ната Иванова
    Ділянка дороги біля Агрономічного зовсім неосвітлена, хоча по узбіччю рухаються пішоходи і велосипедисти. Давно пора встановити ліхтарі
  • Олеся Соколянська
    Із тих , хто вижив звичайно , вони ж свого життя не цінують !!!!Ідуть , ніби комусь доказати щось хочуть !!!!
  • Іван Лемещак
    Було б таке у Германії, водій навіть зупинятись не став просто викликав 911. Але в нас Україна водій екстрасенс мав передбачити все!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Небо наче з кіно: вінницькі синоптики зловили в об'єктив грізну та величну красу над містом photo_camera 20:05 Під сирени та водяну арку у Вінниці провели на пенсію надзвичайника, який 30 років рятував людей 19:03 Троє дітей у Вінниці знайшли нові родини завдяки патронату і прийомним сім’ям 18:02 У Ямполі чоловік обікрав будинок сусіда та сховав награбоване у своєму подвір’ї Від читача 19:57 У Вінницькому обласному ТЦК та СП запевняють, що не мають відношення до приміщення з жахливими умовами 17:10 Рік тюрми за інтим-послуги: у Вінниці засудили організаторку борделю біля «Урожаю» 16:05 У Вінниці замінюють вікна в багатоповерхівках, пошкоджених через російську атаку 15:32 Три заяви до поліції та постраждалі з обох сторін: що відомо про конфлікт біля ВЛК неподалік Вінниці play_circle_filled photo_camera 15:02 Ціни на пальне знову підскочили. Скільки коштує заправити авто 23 травня 14:16 «Підгодовують рибкою, бо сама залишилась висиджувати потомство» — як небайдужі на Вінниччині рятують лелеку play_circle_filled 13:32 В Україні майже 22 тисячі фопів з іноземним громадянством. Яка ситуація на Вінниччині? 13:03 Трамвайний парк Вінниці поповнили ще три вагони Tram 2000 зі Швейцарії 12:08 На Хмельницькому шосе водій фури на «зебрі» переїхав пенсіонерку. Ще одна аварія сталася на М-30 11:31 Що ви думаєте про жорстокіші правила та покарання для водіїв електросамокатів? Ми запитали вінничан 10:52 Зима без блекаутів, гроші для бізнесу та розвиток соцсфери — підсумки візиту Юлії Свириденко до Вінниці play_circle_filled 09:53 У Вінниці прощаються з двома воїнами-добровольцями Романом Стратійчуком та Олегом Остапчуком 09:04 Смерть дитини на совісті соцслужб: на Вінниччині судитимуть керівницю терцентру за «фількіни грамоти» 08:10 23 травня — День морської піхоти України. Історія, заборони та прикмети
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up