Всі

Серед українських студенток 19 жовтня у Києві обирали найкрасивішу. Звання отримала вінничанка Богдана Плотиця.

Департамент комунального господарства і благоустрою піклується про вінничан і вже до кінця року встановить вбиральню на проспекті Космонавтів. Дві кабінки: для загального користування та для інвалідів обійдуться більш як 1 млн. гривень.  

У Вінниці є достатньо креативних людей, які докладають максимум зусиль для того, аби жити у кращих умовах. Про таких ініціативних мешканців будинку №112 на вулиці Станіславського сьогодні і розкажемо  

Вінничани продовжують подавати петиції і серед них з'явилася пропозиція заборонити продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв у нічний час.  

Презентація комплексної схеми розміщення вивісок по вулиці Соборній відбулася 8-го червня у вільному просторі IHub. Департамент архітектури та містобудування на чолі з Олександром Рекутою представили новий вигляд центральної вулиці міста. Архітектори та дизайнери розповіли яким чином буде відбуватися демонтаж старих рекламних вивісок, а також встановлення нових.

Інтернет заполонили відео, де користувачі масово підпалюють шоколад різних виробників і таким чином роблять висновки про його якість.  

Днями на Європейські площі встановили великий чорний куб. Інсталяція встановлена спеціально до Дня захисту дітей та спрямована на боротьбу із дитячим жебракуванням.

Жители дома по адресу Хмельницкое шоссе, 21 уже несколько лет борются за чистоту своего двора. Глава ОСББ Елена Кипоренко рассказала о ситуации в микрорайоне.  

Останнім часом українці все більше зіштовхуються із проблемою зняття відбитків пальців на біометричний паспорт. Люди різних професій зі всієї країни дивуються чому не відображається малюнок і що з цим робити?

Печерський районний суд міста Києва.

keyboard_arrow_up