Вінницьку колгоспницю згадали, коли говорили про український гімн у Москві

Вінницьку колгоспницю згадали, коли говорили про український гімн у Москві

Український блогер Павло Правий у Facebook прокоментував новину про те, що хакери включили український гімн в одному з найбільших торгових центрів Москви.

 

— ФСБ стоїть в позі вінницької колгоспниці на буряковому полі, йде інтенсивний пошук візиток Яроша і етикеток від цукерок «Рошен». Рашистські сайти захлинаються отрутою. З Різдвом вас, дорогі «порохоботи» і «порохопили», з Різдвом «хунта»; з Різдвом негро-арабо-польсько-єврейські «бандерівці» на передовій АТО. З Різдвом «масоно-волонтери» в тилу. З Різдвом «Кривавого пастора» і «Шоколадного Дракулу». Разом переможемо», - прокоментував Правий.

Нагадаємо, раніше подібне включення українського гімну хакери практикували в окупованому Росією Криму.

Коментарі (3)
  • З.А.Глядач
    Судячи з того,що видно на камерах,"клятим москалям" якось пофіг на те,ЩО транслювали по мережі.
  • Без Имени
    Я тут днями після перегляду відео про кримську школу розвідав от що: Виявляється що то робота ніяких не хакерів. Підключитися до IP камер може будь хто. Потрібно лише скачати декілька програм, потім через один сайт знайти всі IP адреса міста, потім через програму відфільтрувати IP адраса камер... і все. Майже у всіх камер стандартний/заводський логін і пароль. Чим "хакери" і користуються.

    А ТИ ВЖЕ ЗМІНИВ ЛОГІН І ПАРОЛЬ СВОЄЇ ІР КАМЕРИ? ТОДІ "ХАКЕРИ" ЙДУТЬ ДО ТЕБЕ.
  • Задунайский Торонтуй
    Пэрэмога!  Надо было на заборе еще что-то написать!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:28 Будинки з електроопаленням тепер у критичній інфраструктурі. Світло там не вимикатимуть 11:22 Обережно на дорогах: що роблять комунальники і чому не варто ставити авто вздовж проїзду 10:45 «Де старість — у радість»: огляд пансіонатів Вінниці з найкращими умовами (партнерський проєкт) 10:12 Ветерани з інвалідністю можуть отримати компенсацію за інвертори та акумулятори. Як подати заявку Від читача 18:23 ГО «Захист держави» подала офіційне звернення до Гайсинської міської ради з пропозиціями щодо покращення благоустрою та якості життя в громаді. 09:53 Де сьогодні 16 січня не буде світла та води: перелік адрес 09:28 У Вінниці тролейбуси №9 та №11 пустили в об’їзд через перекриття дороги 08:53 Канікули можуть тривати до лютого: МОН рекомендує дистанційне навчання або паузу в школах 08:03 У цей день дякують героям за стійкість і відвагу. День пам’яті Кіборгів — 16 січня 21:00 Надсилав амфетамін через поштомати — у Вінниці затримали 29-річного наркоділка 19:42 Гроші за п’яне водіння: водії на Вінниччині пропонували поліцейським від 200 доларів до 10 тисяч гривень 18:25 Є випадки ампутацій у п'яних і безхатьків: лікарі розповідають, хто найбільше страждає від обмороження 18:20 Майстри лісу на Гайсинщині вирубали дерев на 2,5 мільйона гривень 18:18 Скільки коштують нові зупинки у Вінниці і навіщо місто їх оновлює 17:40 Ремонт приймального відділення у лікарні Пирогова: що зробили і скільки витратили photo_camera 16:45 Як мистецтво допомагає відновлювати дитинство травмоване війною (Пресслужба МБФ «Без Коронів») 16:32 Кадрові зміни в департаменті міського господарства: хто такий Зімбовський і що він задекларував 16:07 Заблукав у тумані й застряг у снігу. У Карпатах рятували сноубордиста з Вінниці photo_camera 15:21 Чи будуть послаблення комендантської години на Вінниччині — пояснили в уряді 14:58 Погрози після розлучення: суд у Вінниці заборонив чоловіку наближатися до колишньої дружини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up