Транспортні петиції: встановити Wi-Fi на зупинках, оновити розклад та перевірити світлофори

Транспортні петиції: встановити Wi-Fi на зупинках, оновити розклад та перевірити світлофори

Минулого дня, 4 грудня, вінничани подали 5 петицій, які стосуються міського транспорту. Про них у матеріалі.

Продовження часу руху тролейбусів

Христина Королик пропонує продовжити рух усіх тролейбусів на 1 годину. 

— Для того щоб люди могли простіше добиратися додому. Особливо в кого графік роботи до 23:00, — зазначає автор звернення.

Долучитися та проголосувати можна ТУТ.

Розклад руху "маршруток"

Таку петицію подав Микола Мацієвський. Чоловік закликає зобов'язати маршрутні таксі міста Вінниці, які обслуговуються приватними перевізниками, публікувати розклад руху на довірених їм маршрутах та дотримуватися його.

— Майже всі приватні перевізники маршрутних таксі Вінниці здійснюють обслуговування пасажирів за тим графіком, який вважають за потрібне. Часто стається, що водії маршруток не виходять на останні рейси або дублюють час руху муніципальних автобусів. Це створює незручності пасажирам, коли не знаєш чи варто чекати на "маршрутку", чи ні, — каже чоловік.

Долучитися та проголосувати можна ТУТ.

Перевірити такти роботи світлофорів

З таким зверненням звернувся до міської ради Віктор Глиняний.

— Прошу перевірити такти роботи світлофорів по місту Вінниця. Забезпечити окремий такт для пішоходів, який не залежить від руху автомобілів та паузу перед рухом пішоходів, аби водії завершили маневр, — йдеться у петиції.

Долучитися та проголосувати можна ТУТ.

Встановити Wi-fi на зупинках

Оксана  Юзвенко вважає за потрібне облаштування міських зупинок Wi-Fi. 

Станом на сьогодні, 5 грудня, петицію підписали 7 осіб з 350 необхідних.

Долучитися та проголосувати можна ТУТ.

Розклад руху

Оновити та встановити на всіх зупинках розклад руху громадського транспорту просить у петиціях Ірина Андрощук. Її звернення уже підтримало 22 людини.

Долучитися та проголосувати можна ТУТ.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (15)
  • Пня
    інтернет ніби буде і його як ранше не буде..гроші навітер
  • Пня
    не треба
  • Олександр Коваль
    Еверест буде?
  • Олександр Коваль
    )))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:03 На Вінниччині за один вечір сталися три ДТП з двоколісним транспортом: травмувалися четверо людей 15:35 Вінничан запрошують безкоштовно переглянути матч між «Нивою» і «Вільхівцями» 15:17 Домбровський, Гройсман, Моргунов: як міські голови змінювали Вінницю впродовж останніх 30 років? 14:35 Україна повернула тіла 261 загиблого військовослужбовця. Їх мають ідентифікувати Від читача 11:04 Щотижня поруч: у Гайсині «Українська команда» роздає продуктові набори тим, хто потребує допомоги 13:50 Росіяни вдруге за день атакували пасажирський потяг на Одещині. Є загиблі play_circle_filled 13:34 Тіньовий дим Вінниччини. Хто і як заробляє на нелегальних цигарках та скільки втрачає бюджет 12:53 Зеленський анонсував нові правила НМТ. Що може змінитися у 2027 році? 12:07 Понад 20 тисяч вінничан та ВПО вже звернулися за компенсацією за воду play_circle_filled 11:02 На Вінниччині чоловік екскаватором заблокував авто ТЦК. Суд призначив 85 тисяч гривень штрафу 10:14 Повітряні сили обмежили дані про російську балістику у ранкових зведеннях: що змінилося 09:48 Де у Вінниці 13 серпня вимкнули воду? АДРЕСИ 09:08 Додому повернулися Героями: Вінниця прощається з Михайлом Брацлавським та Миколою Бондарцем 09:02 Першокласний чек-ап (6 років): обов'язковий медичний огляд перед першим класом у Вінниці (партнерський проєкт) 08:06 13 серпня — День шульги та праведного Євдокима. Історія, заборони та прикмети 21:00 Серце потребувало термінової допомоги: у Вінниці кардіохірурги прооперували 66-річного чоловіка 20:04 Автомобілі та какао — серед лідерів імпорту на Вінниччину. Що область продавала за кордон 19:17 Тяжилівка, Каліча, Вовчик: навіщо Вінниці мапа малих річок і чому їм повертають імена photo_camera 19:02 94 шахрайські кол-центри накрили по Україні — вилучили мільйони доларів і елітні авто 18:09 Знепритомнів за кермом і врізався в газопункт — на Вінниччині 308 споживачів залишилися без газу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up