Публікації

Їх перезвали на дільничних офіцерів і завантажили територіями й завданнями. Усім видали нову форму та обіцяють додати...

У фейсбуку директор архітектурної мастерні “Плясовиці” Віталій Плясовиця виклав ескіз скверу у формі “України”....

Конкурс, як повідомляється на веб-сторінці компанії, завершиться 19 лютого. Постачальника визначать лише одного. Головним...

Процес декомунізації у Вінниці триває. Як саме, обговорювали на засіданні координаційної ради

Читайте вірші бродячим псам

Баба Ганя вибралась у місто вперше з початку дачного сезону — до рідної квартири довідатись і до культури долучитися. Культура чекала її прямо на площі Шевченка – у вигляді незрозумілого пристрою, який вона спочатку прийняла за витяжну трубу.

Член на Конституцію

З нагоди роковин прийняття Конституції України (текст написаний 28 червня - ред.) не можу не пригадати унікальний випадок в історії українських «правоохоронних» органів – притягнення до кримінальної відповідальності правозахисника зі світовим іменем, координатора Вінницької правозахисної групи Дмитра Гройсмана за «паплюження Конституції».

Велика шахова гра на нашій території затягнеться на роки

“Без України Росія перестає бути євразійською імперією,” – сказав колишній розвідник Юрій Кобаладзе. Так приблизно думає і патріарх політичної еліти США Збігнєв Бжезінський.

Експерт з питань оптимізації податків: "Сьогодні потрібен не податковий компроміс, а податкова амністія"

Податковий компроміс – PR-назва. Введені податкові зміни не можна назвати ні змінами, ні полегшенням для бізнесу. В нинішніх умовах потрібно запроваджувати податкову амністію, а не податковий компроміс.

2014 год, безусловно, нельзя назвать легким. Война на востоке страны, которая стоит нам порядка 20 миллионов долларов в день, падение производства, девальвация национальной валюты по отношению к доллару и евро, отток средств из банковской системы… Но, думаю, что 2015 год будет наиболее тяжелым, - считает экономист Владислав Старинец.

Національне бюро – це міні-ФБР

Антикорупційне питання - одне із найважливіших, тому що наша держава щодня несе шалені збитки від корупції.

Владислав Старинец: Кто заплатит за АТО?

Экономист Владислав Старинец, о том на какие шаги должна пойти власть в нынешней ситуации.

Азартные игры – особый мир, в котором краски и эмоции ярче.

„Громадянин України” має звучати гордо або Чим загрожує подвійне громадянство

„Громадянин України” має звучати гордо! Так каже адвокат Олександр Білошкурський і пояснює, чим загрожує подвійне громадянство і чи варто його взагалі забороняти українцям.