Публікації

В поліції ведуть рейтинг областей за різними показниками. Один із найважливіших – відсоток розкриття злочинів. За...

play_circle_filled

Два депутати від Блоку Петра Порошенко влаштували бійку в сесійній залі українського парламенту. Фото і відео інциденту уже...

Їх перезвали на дільничних офіцерів і завантажили територіями й завданнями. Усім видали нову форму та обіцяють додати...

У фейсбуку директор архітектурної мастерні “Плясовиці” Віталій Плясовиця виклав ескіз скверу у формі “України”. У своєму...

Конкурс, як повідомляється на веб-сторінці компанії, завершиться 19 лютого. Постачальника визначать лише одного. Головним критерієм відбору має бути "гарантовано висока якість продукції".

Процес декомунізації у Вінниці триває. Як саме, обговорювали на засіданні координаційної ради

Баба Ганя вибралась у місто вперше з початку дачного сезону — до рідної квартири довідатись і до культури долучитися. Культура чекала її прямо на площі Шевченка – у вигляді незрозумілого пристрою, який вона спочатку прийняла за витяжну трубу.

З нагоди роковин прийняття Конституції України (текст написаний 28 червня - ред.) не можу не пригадати унікальний випадок в історії українських «правоохоронних» органів – притягнення до кримінальної відповідальності правозахисника зі світовим іменем, координатора Вінницької правозахисної групи Дмитра Гройсмана за «паплюження Конституції».

“Без України Росія перестає бути євразійською імперією,” – сказав колишній розвідник Юрій Кобаладзе. Так приблизно думає і патріарх політичної еліти США Збігнєв Бжезінський.

Податковий компроміс – PR-назва. Введені податкові зміни не можна назвати ні змінами, ні полегшенням для бізнесу. В нинішніх умовах потрібно запроваджувати податкову амністію, а не податковий компроміс.

2014 год, безусловно, нельзя назвать легким. Война на востоке страны, которая стоит нам порядка 20 миллионов долларов в день, падение производства, девальвация национальной валюты по отношению к доллару и евро, отток средств из банковской системы… Но, думаю, что 2015 год будет наиболее тяжелым, - считает экономист Владислав Старинец.

Антикорупційне питання - одне із найважливіших, тому що наша держава щодня несе шалені збитки від корупції.

Экономист Владислав Старинец, о том на какие шаги должна пойти власть в нынешней ситуации.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up