Публікації

В мережі з’явився текст указу президента про введення воєнного стану до 25 січня наступного року. У третьому пункті...

За вбивство Сергія Чмири, тіло якого знайшла позаторік на «Хіміку» прибиральниця, судять двох його знайомих. Чоловіків...

Життя сучасної людини неможливо уявити без побутової техніки.. Контролюючі органи далеко не завжди здатні проконтролювати...

В Україні роками нехтується актуальна проблема зникнення диких птахів. Пріоритетна для всієї Європи сфера, де витрачають...

Україна очолює рейтинг за смертністю на дорогах в країнах Європи. Лише минулого року внаслідок дорожньо-транспортних пригод загинуло 3432 українці. Серед головних причин смертельних травмувань - перевищення безпечної швидкості, порушення правил маневрування та керування транспортним засобом у нетверезому стані.

У питанні розвитку та збереження лісового господарства Україна має покладатися як на себе, так і на допомогу європейських партнерів, де дане питання доволі вагоме.

Валерій Бондар сім років тому виграв міліцейський конкурс краси, а тепер керує відбірними поліцейськими бійцями. Новоствореному підрозділу віддали приміщення колишнього міського управління на Хмельницькому шосе. Як бійці КОРДу там влаштувались, чи є серед них колишні «беркутівці» і ким раніше був їхній командир?

На західному автовокзалі розпитали пасажирів, чи не страшно їм їздити в автобусах після гучних аварій. І люди сказали, що нашими автобусами майже задоволені. Все влаштовує, крім цін на квитки. А що розповіли водії про суцільний контроль на дорозі?

Туди має доступ тільки один співробітник, призначений генералом. Лише він розбирається, де стоїть цінне, лежить небезпечне та що пора спалити як непотріб. Мова про кімнату зберігання речових доказів на Пирогова, 4 і про чоловіка, який три роки відповідає головою за все, що в ній знаходиться.  Журналіст RIA дізналася, як охороняють потаємну поліцейську кімнату, що там складають, а які цінності ховають в банківському депозитарії.   Весь шлях речових доказів, від вилучення до повернення власнику, подивіться в інфографіці.

В Україні досі неможливо на 100 відсотків гарантувати безпечність компонентів крові. Перехід на європейські стандарти започатковує кардинальні зміни в сфері крові та дозволить вирішити накопичені роками проблеми в даній особливо важливій сфері.

Для кожного демократичного суспільства вимогою часу є безперешкодна участь в усіх сферах життя. В переважній більшості європейських країн жінки на рівні з чоловіками обіймають високі посади. Верховенство права, демократія та права людини – основні цінності ЄС.

Реформа у сфері енергетики за останній час стала пріоритетом №1 та життєвою необхідністю всієї економіки нашої держави. Роками залежність від імпорту енергоносіїв з Росії, нав’язування високих цін на газ та корупційні схеми довкола його постачання заводили державу в глузий кут. Завдяки підтримці Європейського Союзу та інших донорів Україна змогла втілити ключові зміни у таких секторах: газовому, електричної енергії, енергоефективності, енергобезпеки.

Захист інтелектуальної власності стимулює не тільки розвиток інновацій і творчості, а й розвиток зайнятості та підвищення конкурентоспроможності.

На території очолюваного ним підрозділу засвітився «маніяк», якого більше місяця не могли спіймати. У новинах також звучало: цей полковник власними руками зловив злодіїв у підвалі. Що розкаже про себе сам начальник Лівобережної поліції, чию декларацію активісти назвали підозрілою?

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up