Публікації

Власник молокозаводу, кількох фірм та депутат облради двох скликань. З таким орендарем хотіли розірвати стосунки селяни...

play_circle_filled

Про таке не розказують на весь світ, але ця вінничанка наважилася. Бо опинилася в тій ситуації, коли вже нічого втрачати. Колишній...

Свято усіх жінок уже на носі. Ми в редакції RIA та 20minut.ua покреативили та підготували для вас цікавий варіант подарунку...

Відомі три найбільш вірогідні версії причин пожежі в на калинівському арсеналі зброї. Редакція разом з експертами розібралась,...

В поліції ведуть рейтинг областей за різними показниками. Один із найважливіших – відсоток розкриття злочинів. За цим відсотком Вінниця вирвалася на перше місце, – сказав нещодавно губернатор. Чи можна вірити цим даним? Експерти кажуть, що статистику правоохоронних органів не можливо перевірити. А у рейтингу безпечності обласних центрів наше місто за рік з’їхало на п’ять позицій. Редакція зібрала інфографіки зі статистикою із різних джерел, щоб побачити ситуацію.

Два депутати від Блоку Петра Порошенко влаштували бійку в сесійній залі українського парламенту. Фото і відео інциденту уже в мережі.  

Їх перезвали на дільничних офіцерів і завантажили територіями й завданнями. Усім видали нову форму та обіцяють додати машин. Що ще помінялося в роботі дільничних, розказав новий керівник оновленої служби. Найважливіші зміни викладаємо у інфографіці.

У фейсбуку директор архітектурної мастерні “Плясовиці” Віталій Плясовиця виклав ескіз скверу у формі “України”. У своєму пості він пише, що це тільки ідея, яка з’явилась ще в 2007 році.

Конкурс, як повідомляється на веб-сторінці компанії, завершиться 19 лютого. Постачальника визначать лише одного. Головним критерієм відбору має бути "гарантовано висока якість продукції".

Процес декомунізації у Вінниці триває. Як саме, обговорювали на засіданні координаційної ради

Баба Ганя вибралась у місто вперше з початку дачного сезону — до рідної квартири довідатись і до культури долучитися. Культура чекала її прямо на площі Шевченка – у вигляді незрозумілого пристрою, який вона спочатку прийняла за витяжну трубу.

З нагоди роковин прийняття Конституції України (текст написаний 28 червня - ред.) не можу не пригадати унікальний випадок в історії українських «правоохоронних» органів – притягнення до кримінальної відповідальності правозахисника зі світовим іменем, координатора Вінницької правозахисної групи Дмитра Гройсмана за «паплюження Конституції».

“Без України Росія перестає бути євразійською імперією,” – сказав колишній розвідник Юрій Кобаладзе. Так приблизно думає і патріарх політичної еліти США Збігнєв Бжезінський.

Податковий компроміс – PR-назва. Введені податкові зміни не можна назвати ні змінами, ні полегшенням для бізнесу. В нинішніх умовах потрібно запроваджувати податкову амністію, а не податковий компроміс.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up