Публікації

play_circle_filled

На західному автовокзалі розпитали пасажирів, чи не страшно їм їздити в автобусах після гучних аварій. І люди сказали,...

Туди має доступ тільки один співробітник, призначений генералом. Лише він розбирається, де стоїть цінне, лежить небезпечне...

На території очолюваного ним підрозділу засвітився «маніяк», якого більше місяця не могли спіймати. У новинах також...

Власник молокозаводу, кількох фірм та депутат облради двох скликань. З таким орендарем хотіли розірвати стосунки селяни...

Європейські вимоги щодо якості продукції відчутно відрізняються від наших. Величезна кількість фальсифікованої продукції наражає на небезпеку придбати покупцем неякісну продукцію з ризиком для власного здоров’я. Кардинально змінити ситуацію має перехід в Україні до стандартів Євросоюзу.

Про таке не розказують на весь світ, але ця вінничанка наважилася. Бо опинилася в тій ситуації, коли вже нічого втрачати. Колишній чоловік, батько двох її дітей, подав Наталю на аліменти і присвоїв ключі від квартири, купленої жінкою за її спадщину. Як все це сталося – розповідь 40-річної вінничанки. 

Свято усіх жінок уже на носі. Ми в редакції RIA та 20minut.ua покреативили та підготували для вас цікавий варіант подарунку для дружини, мами чи бабусі. Як приємний бонус для вас — квитки в театр у подарунок!

Відомі три найбільш вірогідні версії причин пожежі в на калинівському арсеналі зброї. Редакція разом з експертами розібралась, що свідчить на користь кожної. Найменше віриться в офіційну причину – диверсію. Що змушує політологів і колишніх військових схилятися до підпалу арсеналу через розкрадання чи службову халатність?

В поліції ведуть рейтинг областей за різними показниками. Один із найважливіших – відсоток розкриття злочинів. За цим відсотком Вінниця вирвалася на перше місце, – сказав нещодавно губернатор. Чи можна вірити цим даним? Експерти кажуть, що статистику правоохоронних органів не можливо перевірити. А у рейтингу безпечності обласних центрів наше місто за рік з’їхало на п’ять позицій. Редакція зібрала інфографіки зі статистикою із різних джерел, щоб побачити ситуацію.

Два депутати від Блоку Петра Порошенко влаштували бійку в сесійній залі українського парламенту. Фото і відео інциденту уже в мережі.  

Їх перезвали на дільничних офіцерів і завантажили територіями й завданнями. Усім видали нову форму та обіцяють додати машин. Що ще помінялося в роботі дільничних, розказав новий керівник оновленої служби. Найважливіші зміни викладаємо у інфографіці.

У фейсбуку директор архітектурної мастерні “Плясовиці” Віталій Плясовиця виклав ескіз скверу у формі “України”. У своєму пості він пише, що це тільки ідея, яка з’явилась ще в 2007 році.

Конкурс, як повідомляється на веб-сторінці компанії, завершиться 19 лютого. Постачальника визначать лише одного. Головним критерієм відбору має бути "гарантовано висока якість продукції".

Процес декомунізації у Вінниці триває. Як саме, обговорювали на засіданні координаційної ради

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up