Подорожуй

Вінничани розповіли, куди і чому вони поїдуть відпочивати восени. А у турфірмах назвали ціни та варіанти бюджетних і...

Для цього треба протиснутися в ущелину, шириною у три (!) сірникові коробки. Вона знаходиться у скельно-печерному комплексі...

Затоплений Черепашинский кар'ер знаходиться не так далеко від Вінниці - близько 40 кілометрів. Але знайти блакитну лагуну...

Дані статистики говорять, що за п’ятнадцять років до нас приїжджає все менше мандрівників. На екскурсїї, наприклад,...

Європа без віз стала ще ближчою. Єврокомісія клопоче про безвізовий режим для українців

Программы стажировки и обмена на летний период времени, гораздо лучше скучного досуга у компьютера. И да, вы же сможете заработать и набраться опыта в самых интересных уголочках мира.

Новий 2016 в Карпатах мріють зустріти багато людей. Чому так відбувається і чи слід їхати в горы на довгоочікуване свято, ми з'ясуємо в даній статті.

Спрос на отели Буковеля начинается еще задолго до начала горнолыжного сезона. Уже в середине ноября мест на период новогодних праздников, как правило, нет. А к началу декабря большинство номеров забронированы на все зимние месяцы.

Дізнайтеся, в якому місті України найдоступніші готелі, а куди слід готувати товстий гаманець.

Національний сервіс бронювання готелів Hotels24.ua представив мобільну версію сайту.

З чим у вас асоціюється літній відпочинок? Напевно, в першу чергу, з морем. А тепер уявіть на хвилиночку, як ви плаваєте в великому басейні, навколо вас величні мальовничі гори, а легка гірська прохолода змінює літню спеку. Непогано, правда? :)

Тримайте добірку з 5 маловідомих замків України, і переконуйтеся ще раз, що наша Україна - найкрасивіша!

Температура зростає, а кількість туристів не збільшується. У розпалі курортного сезону пляжі Криму пустують і сумують. Вже друге літо туристичні фірми зазнають збитків.

Ця інформація про різні можливості, а саме тренінги, семінари, табори, літні школи, вебінари та багато іншої цікавої інформації яка допоможе нашій молоді отримати цікавий досвід, навички як в Україні так і закордоном.