Звання «Міс миру» отримала вінничанка на міжнародному конкурсі краси у Сеулі

Звання «Міс миру» отримала вінничанка на міжнародному конкурсі краси у Сеулі
  • Богдана Плотиця вже повернулася до України з Кореї. 
  • Там дівчина брала участь у студентському міжнародному конкурсі краси та увійшла в 5-ку найкрасивіших. 

Студентка медичного університету Богдана Плотиця зайняла п'яте місце на конкурсі краси World Miss University 2018. Всього у конкурсі брали участь 58 студенток із різних країн світу. Українка виборола почесне звання «Міс миру» та вже повернулася додому. 

 

Богдана була координаторкою проекту «Кращий художник», тому організатори влаштовують невелику вечірку-привітання у ресторані Rich 26-го грудня. Тому всіх охочих запрошують о 16:00 до закладу, аби послухати про подорож Богдани до Кореї та привітати дівчину із здобутим титулом. 

Сукні для виходу Богдани у конкурсах підготувала вінницька дизайнерка Інна Лоїк. 

До речі, Україна бере участь у цьому конкурсі протягом 5-ти років і за цей час тільки одна представниця змогла увійти до десятки найкращих. Проте, цього року Богдана Плотиця змінила і цей факт. 

Читайте також: 


 

 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (13)
  • Michael Viynik
    Ура
  • KiriLL
    Красуня. Розумниця. Патріотка. :-)
  • Vladimir Sviridov
    далеко не найгарніша дівчина на вінничині, відразу видно що все вирішують гроші
  • Задунайский Торонтуй
    Пятое место, шесть участников.
    Вінничанин reply Задунайский Торонтуй
    У вас в отделе 6 человек осталось? Доширака на всех не хватает. Бедные ольгинские опричники. Сала выслать?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:09 Зґвалтував 13-річну доньку знайомого та не визнав провини: на Вінниччині засудили військового 14:02 Танцював на Алеї Слави і потрапив на відео. На Вінниччині знайшли 32-річного порушника 13:06 Побив односельця під час застілля, а «швидку» викликав наступного дня — чоловіку повідомили про підозру 12:21 Пальне на межі 100 за літр: чому у Вінниці подорожчав дизель та що буде далі? Від читача 11:04 Щотижня поруч: у Гайсині «Українська команда» роздає продуктові набори тим, хто потребує допомоги 11:23 Бронь для начальника знайшлася, а для водія шкільного автобуса — ні: Заболотна присоромила чиновника play_circle_filled 10:40 Вакансії в супермаркеті «Грош», АН «Благоустрій» та 48 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 10:24 «Прокачай емоційний інтелект (EQ)»: у Вінниці молодь запрошують на безкоштовну програму (соціальна реклама) 10:09 Відкрили реєстрацію на благодійний напівмарафон «Промавтоматика Vinnytsia Run 2026». Як взяти участь 09:45 Де у Вінниці 11 серпня вимкнули воду та світло? АДРЕСИ 09:07 Двоє Захисників назавжди повертаються додому. Вінниця прощається з Олегом Мерзлим та Віктором Гусляковим 08:09 Сьогодні не давайте в борг та не сваріться. Історія, заборони й прикмети 11 серпня 21:00 П'яний, без прав і без шолома. На Вінниччині зупинили мотоцикліста-порушника 20:20 Суперфуд під ногами чи небезпечна трава? Вся правда про їстівні бур'яни 19:58 У Вінниці викрили «закладчика» з канабісом. Під час обшуку вилучили 26 згортків 19:27 «Вона була світлом для наших дітей». У ДТП на Вінниччині загинула вихователька з Ободівки 19:04 Сонячні електростанції для комунальників — у Вінниці готуються до можливих відключень світла 18:44 «Мунфіш 01, відповідай!»: зняли фільм про льотчика, який першим в Україні воював на F-16 18:08 Перевірка АЗС на Вінниччині завершилася штрафом. Які порушення виявили інспектори 17:09 Діти полеглих Захисників з Вінниччини поїхали на оздоровлення до Хорватії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up