Вінничанка представляє Україну на міжнародному конкурсі краси в Сеулі

Вінничанка представляє Україну на міжнародному конкурсі краси в Сеулі
  • Наприкінці жовтня вінничанка Богдана Плотиця стала найгарнішою студенткою країни та отримала титул Studmiss Ukraine.
  • Уже кілька днів дівчина знаходиться в Сеулі та готується до фіналу міжнародного конкурсу World Miss University 2018.

 

Три дні тому Богдана відправилася до столиці Південної Кореї, щоб представляти Україну на міжнародному конкурсі студентської краси.

– Дорога була дуже виснажлива. Тут для більшості країн дуже важко добиратися, – говорить дівчина.

Перший день для конкурсанток зробили вихідним після тривалих перельотів. Але наступного дня на дівчат чекали фото- та відеозйомки.

– На невеликих восьми секундних відео ми презентували себе та розповідали про свою країну. Ці відео транслюватимуть під час виходів-візиток, – розповідає Богдана.

Крім того, студентки-учасниці проводять прес-конференції. Вже відбулася перша, де конкурсантки говорили про мир.

– Я звичайно говорила про те, що не може йти мова про мир у країні, де йдуть воєнні дії, – наголосила дівчина. – Маю надію, що мене почули, адже дівчат дуже багато.

Варто зазначити, що політика конкурсу полягає у популяризації миру та благодійності. Саме тому молоді дівчата і говорять про такі важливі для суспільства речі. До речі, днями на учасниць чекає ще одна розмова, яка буде присвячена економічним інноваціям та крипто-валюті. Це надто популярні теми у Південній Кореї. Конкурсантки розповідають про те, як відбуваються економічні процеси у їх країні.

– Загалом ми з дівчатами тільки знайомимося. У нас уже була вечірка, конкурс талантів і через кілька днів ми разом поїдемо на екскурсію містом та шопінг. До речі, цю частину багато хто чекає більше, ніж сам фінал конкурсу, – сміється Богдана.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

So many plans for this week 🙀🇨🇱 @wmu_official @studmissua ❤️❤️❤️

Публикация от ❤️Plotytsia Bohdana❤️ (@b.o.g.d.a.n.a.a.a) 17 Дек 2018 в 1:50 PST

Що стосується фіналу – він пройде 20-го грудня. Дівчата матимуть кілька виходів: у футболках з емблемою конкурсу та джинсах, національному вбранні, вечірніх сукнях та випускних мантіях.

Богдана закінчила Фізико-математичну гімназію №17, а зараз навчається у Вінницькому медичному університеті. Дівчині 20 років і крім навчання вона займається організацією масових заходів. 

Читайте також: 

Богдана Плотиця: «Ванкувер – місто-солянка, бо складається з різних культур світу. Там чужим себе не відчуваєш»
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:02 Затримали начальника Хмільницького ТЦК, який за хабарі допомагав ухилятися від мобілізації 12:53 На Соборній почали оновлювати дорожну розмітку. Водіїв закликають бути уважними play_circle_filled 12:02 Реальна вартість проїзду — вдвічі більша. Дізналися про проблеми транспорту у Вінниці 11:35 Куди вступити після 11 класу: огляд кращих навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) Від читача 08:04 Вінницький осередок ГО «Захист Держави» надає безоплатну первинну правову допомогу! 11:24 Судитимуть підприємця, який привласнив понад 400 тисяч гривень, виділених на обладнання для лікарні 10:22 Чотири підрозділи надзвичайників гасили масштабну пожежу складу на вулиці Гетьмана Мазепи photo_camera 10:03 У Вінниці 50-річний чоловік впав зі скелі. Рятувальники терміново транспортували його до лікарні photo_camera 09:48 Де у Вінниці сьогодні не буде води та світла? Список адрес на 6 квітня 09:10 Готові великодні кошики, паски та ковбаски. Де замовити у Вінниці (партнерський проєкт) 09:03 Упав у двометрову яму і сам викликав допомогу: у Брацлавській громаді врятували школяра 08:12 В цей день іменини в Павла та Петра. Історія, заборони та прикмети 6 квітня 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 30 березня по 6 квітня, які ви могли пропустити 20:02 Скільки служить бойлер і коли його потрібно міняти 19:35 Який стосунок до центрального парку мала родина Грохольських? Відповідь дали краєзнавці photo_camera 19:20 Психологи, техніка та творчість: як за 15 років змінилися підліткові клуби Вінниці 18:57 У півфінальній серії вінницька команда «Добродій» обмінялася перемогами з «Буковинкою» 18:02 У трамвайне депо потрібні слюсарі та електрики для виготовлення нових секцій до Tram 2000 photo_camera 17:27 Більше не смердить: у селах Луги та Бондарівка нарешті прибрали «терикони» зі сміття photo_camera 17:01 Весна на тарілці: п’ять легких рецептів страв від гастроблогерки Олени Павлової
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up