Вінничанка Альона Галамайчук захищає нашу країну на Сході

Вінничанка Альона Галамайчук захищає нашу країну на Сході
Наше землячка закінчила музичну школу по класу фортепіано, Вінницький державний педагогічний університет за спеціальністю “вчитель музики та музичний керівник”, пізніше ще й Київську академію керівних кадрів. Та несподівано для усіх три роки тому Альона пішла служити до 95-тої окремої аеромобільної бригади.

Дівчина розповіла, що її завжди вабило небо та вона мріяла стрибнути з парашутом. Тож, дізнавшись, що у бригаді оголошено набір контрактників, вирішила спробувати свої сили. Пройшовши важкі випробування все ж потрапила до лав десантників.

- До війни я разом зі своїм екіпажем часто виїжджала на навчання. Нині ми виконуємо завдання в зоні АТО. Я - старший радіотелеграфіст на радіо-станції Р-161 на базі ЗіЛа, - розповідає Альона.

Рівно рік тому, напередодні Міжнародного жіночого дня, разом із своїм підрозділом дівчина вирушила в Херсонську область, пізніше в Добропілля та до гори Карачун.

Батькам Альона про службу у зоні АТО не говорила, тривалий час казала, що в Житомирі в нарядах, поки сім'я не побачила її по телевізору.

Дівчина під час тривалого відрядження на сході України зустріла своє кохання, але поки мріє не про весілля, а про мир та перемогу.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Анонім
    Пишаюсь, що служила разом з тобою, хоч  і лише 3 місяця!!!
  • Дарья
    Дівчина смілива, ще й до всього красуня і пішла захищати країну на Сході, молодчинка. Відважний вчинок.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Після дев'яти місяців пошуків підтвердилася загибель Героя Віталія Чуловського photo_camera 20:04 Юні артисти Вінниці подарували Захисникам тепло та обереги photo_camera 19:04 Витік нафтопродуктів на Ладижинському водосховищі пов’язують із наслідками обстрілів ТЕС 18:31 «Він приставив щось до горла, схоже на ножиці»: хлопець, який обрізав дівчатам коси, повернувся play_circle_filled photo_camera Від читача 14:40 Вінницькі каратисти вибороли нагороди на Чемпіонаті світу та Кубку Європи 17:35 Біля «Пасажу» провели реконструкцію. Скільки витратили 17:13 Водій-порушник пропонував поліцейським 10 000 гривень хабаря 16:06 «Ми пережили солодку лихоманку»: якою буде ціна на «свіжий» цукор і як вона змінювалася за час війни? 15:16 У Немирові водій Fiat збив двох пішоходів на переході 15:15 Олег Мейдич: «Ми не дозволимо знищити середній клас» (Прес-служба партії ВО «Батьківщина») 14:15 Жодних маніпуляцій: перевірка показала чесний розподіл світла на Вінниччині 13:18 Понад 4100 обстрілів та 164 бої: українські захисники стримують агресора photo_camera 12:30 Новорічний корпоратив 2026. Що пропонують вінницькі заклади (партнерський проєкт) 12:12 Вінниця отримала нові Tram 2000, але втратила мільйони пасажирів. Чому так сталося? 11:32 Новий керівник вінницької патрульної поліції. Управління очолив Михайло Курган photo_camera 11:13 Темрява до 16 годин: у «Цілодобовій варті» пояснили, що чекає на вінничан 8 грудня 10:17 Смертельна ДТП на Барському шосе: пішохід загинув під колесами Dacia 09:20 Запрошуємо на благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ! (соціальна реклама) 08:25 Кого сьогодні вітаємо та що святкуємо. Історія та прикмети 8 грудня 08:00 Почалися тривалі відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up