Медична спільнота Калинівщини глибоко сумує. Не стало лікаря Віктора Барчишена

Медична спільнота Калинівщини глибоко сумує. Не стало лікаря Віктора Барчишена
  • Вчора, 4 квітня, помер лікар Віктор Барчишен. Понад 30-ть років він очолював відділення анестезіології та інтенсивної терапії Калинівської лікарні.
  • Медична спільнота та його пацієнти висловлюють слова співчуття.

Четвертого квітня 2021 року перестало битися серце життєлюбної, щирої людини, чудового колеги, люблячого чоловіка, зразкового батька – Барчишена Віктора Івановича. Про це у фейсбук пише Калинівська Центральна Лікарня.

— Медична спільнота Калинівщини глибоко сумує, висловлює щирі співчуття рідним та близьким.  Віримо, що милосердний Господь прийме його душу до Царства небесного.Вічна і світла пам’ять, — йдеться у повідомленні.

Віктор Іванович родом із села Андрушівка Шаргородського району. Йому було 66 років.

З 1970 по 1974 рік навчався в Вінницькому медичному училищі ім. академіка Заболотного. З 1974 року по 1976 — служба в рядах Радянської армії на посаді фельдшера.

З 1976 року по 1982 рік — навчання на лікувальному факультеті Вінницького медичного інституту. 

— Після проходження інтернатури в липні 1983 року призначений на посаду завідувача відділення анестезіології та інтенсивної терапії, де працював до 2015 року. Віктор Іванович зумів поставити на високий рівень роботу відділення. Ініціативність, відданість своїй професії, любов до життя, бажання допомогти були притаманні йому, — відзначають у лікарні. — Завдяки цим якостям здобув повагу серед населення району, колег та врятував тисячі людей. Неодноразово нагороджувався почесними грамотами та подяками за сумлінну працю та професіоналізм. 

Знайомі та пацієнти лікаря висловлюють у коментарях під дописом слова співчуття:

 

Читайте також:

Коронавірус в Україні: скільки мешканців захворіло станом на 5 квітня

Дані по Вінниці та районах. Де минулої доби виявили найбільше хворих на COVID-19

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (161)
  • Катерина Орявська
    Царство небесне шкода але Бог забирае кращих
  • Маша Волинець
    Вична память.
  • Любовь Янгельдина
    Царство небесне 🙏🙏🙏
  • Володимир Іванов
    Наверное доктор от старости умер... Ковид сюда не припишешь,30-лет это не мало. Жалко,специалисты рано уходТ...
    Юлия Ковбасюк reply Володимир Іванов
    Это печально!
    Володимир Іванов reply Володимир Іванов
    Юлия КовбасюкЮлия Ковбасюк в наше время большинство мужчин 50 еле перегибают.
    Юлия Ковбасюк reply Володимир Іванов
    Володимир Іванов Какая старость? Доктору было 66 лет!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:03 Вінниця проводжає в останню путь захисника Антона Скрипниченка 09:00 Чому ВПО не інтегруються: відповідь у трьох простих речах (соціальна реклама) 08:39 Переможець шахових змагань серед ветеранів тепер прагне перемогти в настільному тенісі 08:32 Сьогодні вітаємо Дарію та Дмитра. Історія, заборони та прикмети 19 березня Від читача 08:20 Добровольці — це люди, які не чекали наказу. Вони одразу стали на захист України. 08:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:01 Сила не в м’язах, а в розумі. Чим закінчився запеклий шаховий турнір для вінницьких титанів photo_camera 20:12 Сотні людей з мішками біля Бугу: у Вінниці стартували масштабні толоки 19:19 ТОП-10 найпопулярніших педіатрів Вінниці: хто вони і де приймають 19:03 Вінничан просять не лякатися звуків вибухів. Буде гучно, але це за планом play_circle_filled 18:22 На картах NASA — десятки пожеж! На Вінниччині почався сезон паління листя. Чим це небезпечно? 17:47 Заростає пам’ять: унікальний український цвинтар зникає в хащах photo_camera 17:02 Вінниця шукає підрядника для миття та дезінфекції трамваїв за 1,8 мільйона гривень 16:33 Директори шкіл, які очолювали заклади десятиліттями: хто вони і як тепер проходить конкурс на посаду 16:15 Інженерні вироби, шахи, малювання чи йога: куди записати дитину у Вінниці цього року? (партнерський проєкт) 16:06 Священників просять вплинути на людей. Причина — масові підпали трави photo_camera 15:03 Таємниці «будинку-корабля» та кімнати з ліпниною: у Вінниці відчинять двері найзагадковіших особняків photo_camera 14:42 «Оживляли» для чорного ринку. СБУ накрила цех, де відновлювали зброю photo_camera 14:07 Куди Вінниця витратила 8,6 мільярда гривень бюджету в 2025 році 13:13 росія кинула на Покровськ рекордну кількість піхоти та техніки photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up