«Чорний комітет» відзначив річницю створення УПА маршем Соборною з фаєрами і агресивними гаслами

«Чорний комітет» відзначив річницю створення УПА маршем Соборною з фаєрами і агресивними гаслами

Після офіційних святкувань Дня козацтва, річниці створення УПА і Дня захисника Вітчизни представники «Чорного комітету» провели у Вінниці свій, альтернативний захід. 

Вони зібралися на Європейській площі і пройшли колоною до пам’ятника Січовим стрільцям, що біля «Книжки». По дорозі запалювали фаєри і вигукували агресивні гасла. Серед них були: «Крим наш! Донбас наш! Кубань наша!», «Революція!», «Олігархи –– жирують! Герої – бідують!» тощо. Правоохоронці супроводжували молодих активістів, а деякі з них фотографували і записували їхні дії на відео. 

Квінтесенцією мітингу було те, що боротьба з ворогами України після Майдану не завершена, а ще триває.

– Раніше за відзначення річниці створення УПА людей били і «шили справи» правоохоронці. Сьогодні держчиновники відзначають День захисника України, а ми проводимо альтернативний марш для простих людей. Його мета – зберегти пам'ять про українських повстанців. «Соціальні паразити» використовують їхні гасла, при цьому одівають вишиванки, – сказав координатор «Чорного комітету» у Вінниці Денис Котов.

– Україна, хоча і має формальну державну незалежність, ще не є достатньо вільною. І від зовнішнього агресора, і від внутрішнього окупанта, і від бюрократичного та поліцейського свавілля. Ми за це боремося. Відзначаємо свято не бюрократично, а по-народному, – сказав ще один координатор «Чорного комітету» Богдан Тицький.  

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Задунайский Торонтуй
    Хворі люди.
  • З.А.Глядач
    Авторе,скільки тобі заплатили за рекламу?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:27 Перезавантаження потрібно кожному: зимовий відпочинок по-вінницьки (партнерський проєкт) 09:07 Кого сьогодні вітаємо та що відзначаємо. Історія, заборони та прикмети 19 січня 08:10 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 12 по 19 січня, які ви могли пропустити Від читача 09:50 Мафія ,наркотики Вищеольчедаїв 20:09 Критичні морози до –20: яку погоду чекати на Вінниччині наступного тижня 19:12 Чому не можна гріти цеглу на газовій плиті для обігріву — пояснює експерт 18:05 «Біда прийшла у 2014»: історія нацгвардійця Грома про АТО, кохання і героїзм на фронті photo_camera 17:31 Маєток, млин і церква-усипальниця: слід графа Ігнатьєва в селі на Вінниччині photo_camera 17:12 Французький дипломат у Махнівці: як Козятинщина стала частиною європейських мемуарів XIX століття photo_camera 16:10 Понад півсотні пар пов’язали свої долі на Вінниччині за тиждень 15:31 Підтвердили 146 випадків: як поширювався сказ на Вінниччині у 2025 році 14:49 Туберкульоз на Вінниччині: хто в зоні ризику і чому важливо не зволікати з обстеженням 14:31 Які імена найчастіше й найрідше давали дітям на Вінниччині у 2025 році? Ми дізналися 13:07 «Нема як доїхати на роботу чи до лікарні»: чому не їздить маршрутка зі Жмеринського району 12:31 Як ви зараз справляєтесь з холодом і відсутністю світла вдома? Ми запитали вінничан 12:09 На Вінниччині помітили велике стадо зубрів. ВІДЕО play_circle_filled 11:04 На дороги області «всипали» понад чотири тисячі тонн солі, аби проїзд був безпечним під час ожеледиці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up