Вінничанка, яка брала участь у дитячому Євробаченні, записала нову пісню

Вінничанка, яка брала участь у дитячому Євробаченні, записала нову пісню
Фото з сторінки у Facebook Дарини Красновецької
  • Семикласниця Даша Красновецька випустила нову пісню «Child of The Sun» у рамках її першого сольного альбому. 

Дарині всього 12 років, проте на її рахунку вже немало перемог і досягнень. Дівчина професійно займається вокалом у майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія» під керівництвом Віри Майбороди. 

Минулого року Даша Красновецька випустила свій перший сольний альбом «Inside» і презентувала його в Кракові. А перед тим — зайняла четверте місце на дитячому «Євробаченні» з своїм «Say love not war». Також Даша переможниця «Чорноморських ігор» та учасниця четвертого сезону «Голос. Діти». 

У рамках свого першого сольного альбому вона випустила нову пісню «Child of The Sun», 25 квітня. Цю пісню вона написала у тандемі з Мішою Клименко, співавтором Олександра Пономарьова і засновником гурту ADAM.

«Вам сподобається, обіцяю. Цю пісню ми з Мішою Клименко написали одразу після #junioreurovision. Одна з моїх улюблених. Ми завжди створюємо для вас щось прекрасне. Постійно хвилюємось і думаємо, чи сподобається вам наша творчість, тому кожного разу чекаємо відгуків та коментарів — це так важливо», — пише вінничанка. 

Це вже четверта пісня 12-річної Дарини.


Читайте також:

«Де гуляти, щоб не ризикувати?» ТОП-5 місць, куди у Вінниці піти після карантину

Вежа як морозиво, а садиба — тістечко: у Вінниці створили антистрес-розмальовки про «найсмачніші» місця

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Жінка та двоє дітей опинилися у задимленій квартирі: їх врятували рятувальники photo_camera 20:07 То +8°, то +34°: коли Вінниччину накриють погодні гойдалки 19:11 Пішла працювати на «вибори» окупантів: у Вінниці винесли вирок жінці з Антрацита 19:05 Шлях дитини до родини 30 днів: в Україні набули чинності нові правила усиновлення Від читача 20:23 Обличчя з екрана, ліки з нізвідки: як шахраї наживаються на авторитеті відомих лікарів. 18:31 П’ять пропусків за сім сесій: хто з депутатів Вінницької міськради найчастіше ігнорував засідання 18:05 Дороги ремонтують у 15 громадах: де на Вінниччині вже залатали тисячі «квадратів» ям play_circle_filled 17:28 «Безпечні стійкі громади»: ще 43 проєкти отримають фінансування на понад 25 млн у рамках конкурсу обласної ради (Пресслужба Вінницької обласної ради) 17:24 «Я здійснила свою давню мрію — переїхала у Вінницю»: що вразило нову жительку у нашому місті? 17:03 23-річний чоловік викрав із будинку односельця 20 тисяч гривень і купив мопед 15:05 2,06 проміле за кермом: у Гайсині п’яний водій збив 73-річну скутеристку photo_camera 14:02 Вогонь охопив усі райони Вінниччини: за добу вигоріло майже 15 гектарів photo_camera 13:50 «І сміялися, і плакали, і згадували» — у Вінниці презентували фільм про Кузьму «Страшно веселий» play_circle_filled photo_camera 13:13 Понад 3 000 обстрілів і 236 боїв: як минула доба на фронті photo_camera 12:47 Град, гроза і вітер до 20 м/с: Вінниччину сьогодні накриє негода photo_camera 12:21 Середня зарплата по Вінниці — 27,5 тисячі гривень. Хто заробляє більше, а хто менше 11:15 55-річну жінку знайшли мертвою у ставку на Синьоводській photo_camera 11:11 Двоє водіїв були п'яні: у ДТП на Вінниччині зіткнулися три авто photo_camera 11:02 Не вся картопля однаково корисна: яку бульбу краще не їсти 10:30 Прибирання квартир і будинків у Вінниці: чому все більше людей обирають професійний клінінг (блог «Lyuksi Clean»)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up