Студентський бал у транспортному коледжі: перемогли майбутні охоронці

Студентський бал у транспортному коледжі: перемогли майбутні охоронці

Студентський бал у Вінницькому транспортному коледжі, присвячений Дню святого Валентина, вийшов масштабним і яскравим. Його провели у вигляді конкурсу. На паркет виходили 14 студентських пар, які висловила таке бажання.

 

– Всі учасники добре підготувалися до балу. Адже протягом місяця вивчали конкурсні танці – менует і па-де-гра, – розповіла заступниця директора із виховної роботи коледжу Світлана Онофрійчук,

Творче свято не обмежилося суто конкурсом. У ньому взяв участь й танцювальний ансамбль з Вінницького технічного коледжу. Він виступив із показовим номером. А вокалісти-студенти транспортного коледжу виконали низку запальних композицій, під які конкурсанти танцювали.

Учасники балу отримали від меценатів святковий торт зі свічками, інші смачні подарунки, абонементи до спортклубу і квитки на міський КВН до Дня святого Валентина. Парою глядацьких симпатій стали Федір Дронов і Світлана Шевчук, у номінації «вишуканість» – перемогли Олег Котов і Віолетта Кушер, у номінації «Максимус» – Олександр Лівандовський і Наталя Омельчук.

А «королем» і «королевою» балу стали Анастасія Січко і Назар Поставитюк, які навчаються на відділенні воєнізованої охорони. Їм подарували красиві корони, чим молоді люди могли пишатися.

– Я активно приймаю участь у молодіжній раді Вінниччини, є членом студентської ради коледжу, старостою групи, – розповідає Анастасія Січко. – Танцями ніколи не займалася. Але ми з партнером добре підготувалися до балу і кайфували під час виступу. Це й оцінило журі. Тепер планую далі розвивати свої хореографічні здібності.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:23 Засолені ґрунти та хворі дерева: як зимова боротьба з ожеледицею нищить довкілля регіону 18:11 У Вінниці просять відтермінувати освітню реформу. Мінімум — до завершення війни в Україні 17:13 Світло вимкнуть миттєво: чотири випадки, коли енергетики не будуть вас попереджати 17:12 Зима готує підступний фінал. Синоптики дали тривожний прогноз на кінець лютого Від читача 10:14 100-річний патефон до річниці діяльності Вінницького обласного осередку ГО "Захист держави" 16:49 Універсальний солдат неба: 14-та бригада Нацгвардії показала роботу дронів «Вампір» play_circle_filled 16:47 Йому б ще жити й творити: Тульчинщина прощається з 25-річним Героєм Артемом Трачуком 16:35 Судова драма на мільярди: чому родині Порошенків не дали «розділити» активи 16:35 Пів століття відданості освіті: не стало легендарного проректора Вінницького педуніверситету 16:01 Кіберполіція попереджає про розсилку шкідливих файлів. Як не стати жертвою шахраїв 15:09 Будинок князів Гедройц. Історія будинку, зведеного у Вінниці на землі поляків photo_camera 14:26 Нарахували 19 «розкішних» авто на Вінниччині. Які елітні марки купували торік? photo_camera 13:30 Ворог тисне на трьох напрямках: що відбувається на передовій 13:12 Як вам стан доріг у Вінниці наприкінці зими? Ми запитали 12:43 Пенсії родинам загиблих воїнів зростуть. Скільки платитимуть з 1 березня? 11:51 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 16 – 22 лютого photo_camera 11:08 Трагедія на Козятинщині: 61-річний чоловік зарізав сина під час сварки 10:11 Горіла парковка на Немирівському шосе: власник постраждав під час гасіння photo_camera 09:12 П’ять годин у напрузі: як Вінниця пережила масовану атаку 22 лютого 08:57 Вінниця сьогодні прощається з 38-річним танкістом Василем Борошньовим
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up