Вчителька працювала на розвідку ДНР. У Вінниці обрали запобіжний захід

Вчителька працювала на розвідку ДНР. У Вінниці обрали запобіжний захід

Учителька хімії підозрюється в створенні терористичної групи. Вінницький міський суд розглянув клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу для жінки.

59-річна донеччанка підозрюється у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) КК України. Про це повідомляють в прес-службі Вінницького міського суду.

«В рамках досудового розслідування встановлено, що учителька хімії з міста Констянтинівка Донецької області упродовж періоду з листопада до грудня 2017 року сприяла діяльності терористичної організації «Донецька народна республіка». Підозрювана збирала розвідувальну інформацію щодо позицій, дислокацій, чисельності, маршрутів пересування, засобів Збройних Сил України та інших військових формувань України, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції та систематично передавала із власного мобільного телефону отримані дані співробітнику «гарячої лінії» так званого «МГБ ДНР», - йдеться в повідомленні.

Слідчий в судовому засіданні клопотав про взяття під варту вчительки. Адвокат просив не застосовувати запобіжний захід взяття під варту до підозрюваної. Але прокурор клопотання слідчого підтримав.

«Дослідивши матеріали справи суддя задовольнив клопотання та застосував до 59-річної жінки запобіжний захід у вигляді тримання від вартою строком на 60 днів. Наразі триває слідство», повідомляють в прес-службі відомства.

 

 

Коментарі (31)
  • Ols Kat
    А чому її сюди привезли, судили б там, тут що судам робити нiчого
  • З.А.Глядач
    То "працювала" чи лише "підозрюється"?
    Olvol reply З.А.Глядач
    Да, кстати, Бобрусь нарушила презумпцию невиновности. Пока не доказано, это поклёп!!!
    З.А.Глядач reply Olvol
    А в Бобрусь таке-не дивина.
  • Пупкин Вася
    Ну чем жидобандеровцам учительница не угодила ?Отказалась , наверно , Бандеру хероем считать ?
    Олексій reply Пупкин Вася
    Ні, хімію погано викладала.
  • Иванов Иван
    ну хохлобанднры вы даете
    З.А.Глядач reply Иванов Иван
    Ні-це ви,кацаповласівці даєте. Своєму Пукіну.
    Иванов Иван reply З.А.Глядач

     я ближе к Трампу  а Путин  молоднц потихоньку  садит хохлобандер на свое место  я бы так не сумел нужны крепкие нервы

    З.А.Глядач reply Иванов Иван
    Ти до ПаРаші ближче,а не до Трампа,мудак сраний.
    Иванов Иван reply З.А.Глядач
    передай привет  парашенкуhttps://www.youtube.com/watch?v=879oBeCcduw
    З.А.Глядач reply Иванов Иван
    Рюзькє Ванья,тримай,тренуйся.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 З пологового — до портрета Дмитра Вініченка на Алеї пам’яті: перша зустріч Соломійки з батьком-Героєм 20:40 Виключення з обліку за станом здоров’я. Що потрібно знати військовим та військовозобов’язаним? 19:37 Керівнику поліції Вінниччини Юрію Пархоменку присвоїли звання генерала 19:05 Від митника до шахрая: скільки коштує втеча за кордон і як карають організаторів на Вінниччині Від читача 15:58 У Хмільнику продавали воду невідомого походження під виглядом бренду 18:37 На Привокзальній затримали водія «Мерседеса», який сів за кермо під наркотиками і без прав 18:18 Дізналися, чи подорожчає проїзд і чи з’являться у Вінниці автобуси-«гармошки» 17:48 Всеукраїнським турніром вшанували пам’ять футболіста і тренера Олега Серьогіна 17:26 Вінниччина внесла у бюджет понад два мільярди податку. Хто сплатив найбільше 16:09 Весна на підході: до кінця лютого на Вінниччині потеплішає до +13° 16:00 Один рюкзак і нічна втеча: історія 14-річного хлопця з Донеччини (соціальна реклама) 15:12 У Вінниці оновили склад Сьомого апеляційного суду: хто отримав призначення 14:07 Збив пішоходів і зник з місця ДТП: під Вінницею затримали 29-річного водія Volkswagen 13:18 Мати і син обіцяли групу інвалідності за $3000. Правоохоронці затримали їх на гарячому photo_camera 13:13 До 70% компенсації за СЕС і генератори. Як взяти участь в програмі «ГрінДІМ» play_circle_filled 12:20 Як GTM за 15 років став національним постачальником професійної техніки (новини компаній) 12:09 «Прокурора» з окупаційної «лнр» засудили до 15 років ув’язнення 11:06 Чорний дим здійнявся над Могилів-Подільським: пожежа в магазині та ще чотири загоряння в області play_circle_filled 10:22 Вимикали як хотіли? Держенергонагляд виявив порушення у графіках відключень світла у Вінниці 10:20 Скринінг 40+ у Вінниці: де пройти обстеження та як використати 2000 грн від держави (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up