Дополачуватимуть до пенсій родинам військовим, загиблих в АТО/ООС.

Дополачуватимуть до пенсій родинам військовим, загиблих в АТО/ООС.
  • На позачерговому засіданні Уряду прийняли рішення щодо встановлення доплат до пенсій родинам військовослужбовців, загиблих під час участі в АТО/ООС.

У Вінницькій області сім’ям 240 загиблих (померлих) під час проведення антитерористичної операції військовослужбовців встановили статус «Члена сім’ї загиблого» та видали 406 посвідчень і 86 довідок неповнолітнім дітям про право на пільги, які надаються відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

Фахівці Головного управління Пенсійного фонду у Вінницькій області розпочали аналіз пенсійних справ членів родин військовослужбовців загиблих у АТО /ООС, для того щоб вже в серпні забезпечити нарахування державної адресної допомоги.

— Допомога виплачуватиметься членам родини, які втратили годувальника і розмір пенсії яких не досягає 7800 гривень. Доплата буде як різниця між існуючим розміром і 7800. Точну суму буде відомо після перерахунку, бо власний розмір у кожного свій,  — наголосила Наталя Заболотна — У разі, якщо пенсія призначається на двох і більше членів сімей, адресна допомога до пенсії встановлюється у сумі, що не досягає до 6100 гривень на кожного із зазначених членів сім’ї у межах максимального розміру пенсії. Це буде постійна, а не разова виплата.

 

Читайте також:

До 31 серпня продовжили адаптивний карантин в Україні. Подробиці

У МОЗ пообіцяли, що з 1 вересня школи України запрацюють у звичному режимі (ОПИТУВАННЯ)

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:09 ДБР запровадило спрощений механізм для військових, які перебувають у СЗЧ 18:40 «Замість вибухів тут чути спів птахів»: де безкоштовно відпочити мамам з дітьми з прифронтових зон 18:18 «Зараз не рекомендуємо». Коли вінничани знову зможуть безпечно купатися у Південному Бузі photo_camera 18:03 У Подільському онкоцентрі виконали складну операцію на кишківнику лапароскопічним методом Від читача 07:50 Форум «Взаємодія ГО «Захист Держави» з профспілковою спільнотою» — про конкретні дії та спільне бачення майбутнього 17:10 Посадовця селищної ради судитимуть через збитки громаді на чверть мільйона гривень 16:06 Кишкова паличка та яйця аскарид: вінницькі водойми стали небезпечними для купання 15:02 На Стрілецькій літній водій Renault збив 11-річного хлопчика на «зебрі». Ще одна ДТП сталася у Барі 13:52 У ТЦК на Вінниччині вносили фіктивні дані в «Оберіг»: ДБР повідомило про підозру двом посадовцям 13:18 Чим зайняти дітей влітку. Огляд літніх таборів, гуртків у Вінниці (партнерський проєкт) 13:04 Приховав мільйони на запчастинах. Вінницький підприємець постане перед судом за несплату податків 12:02 Грався запальничкою і підпалив оселю: як рятувальники приборкували пожежу в Томашпільській громаді 11:35 Уже не 1, а цілих 5 Гбіт/с: розбираємося, що це за супершвидкість (Новини компаній) 11:02 Масштабна ДТП біля села Комарів: зіткнулися три автомобілі, є потерпілий 10:03 Ціна питання — $32 000. Вінницький депутат погорів на земельній оборудці play_circle_filled 09:43 Де у Вінниці 4 червня вимкнуть воду та світло. Перелік адрес 08:11 4 червня — день пам’яті дітей, яких забрала війна. Історія, заборони та прикмети 21:09 На зустрічі із незрячими поліцейським пояснили, як поводитися з такими людьми 21:00 У Вінниці викрили іноземця, якого розшукував Інтерпол за викрадення та зґвалтування дитини 20:33 Прихована заборгованість: чому військовим недоплачують до 18 тисяч гривень та як повернути кошти
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up