Нових вінницьких поліцейських побачимо у неділю. Як їх озброять?

Наряди «копів» на новенький «Пріусах» та в гарній формі з’являться на вінницьких вулицях у неділю, 14 лютого. На ранок запланована їхня присяга на площі біля «Книжки», а потім - перше патрулювання. У яких випадках нові патрульні поліцейські мають право стріляти без попередження і на кого їм заборонено підіймати поліцейських кийок? Дивіться в інфографіці.
Нових вінницьких поліцейських побачимо у неділю. Як їх озброять?


Забезпечені вінницькі патрульні поліцейські будуть точно так само, як їхні колеги з інших регіонів, які вже приступити після навчання до патрулювання. Про те, що і форму, і зброю, і спецзасоби для нових «копів» вже доставили зі столиці, сказав вчора, 11 лютого, на прес-конференції начальник обласного управління поліції Антон Шевцов.

 

Підполковник також розповів, що на присязі нових патрульних представлять їхнього керівника, призначеного керівництвом Нацполіції. Прізвища цієї людини не назвав – зберіг інтригу. Але порадів, що це буде його земляк, кримчанин.

 

Із появою нових патрулів на вулицях міста, як пообіцяли в поліції, на «102» перестануть не брати трубку, а прибуття на місце виклику скоротять до кількох хвилин. Докладніше про роботу автоматизованої систему «ЦУНамі», яка запрацює разом з новими «копами», можна прочитати тут.

 

Усім нюансам роботи відібраних на конкурсі людей мали навчити за два місяці у тренінговому центрі поліції на Ботанічній. Чи навчили, покаже вулиця. Тим часом 20minut.ua дізнався, у що одягнуть та які пристрої для власної безпеки і якісної роботи видадуть поліцейським. 

 

 

 

Читайте також:

Як вибирали вінницьких поліцейських, розказали члени конкурсної комісії 
У нових поліцейських почалося навчання. Що за люди стануть «копами»?
У Вінниці набір в поліцію побив одразу два рекорди
Нова поліція поміняє старі лінії «102» на нову систему «ЦУНамі» за півмільйона гривень
Новий поліцейський патруль вийде на роботу в День закоханих
Нові вінницькі патрульні показали, як затримуватимуть злочинів

У майбутніх вінницьких патрульних перевірили знання дорожніх правил (ВІДЕО)

 

Новини за темою
Коментарі (21)
  • Анонім

    Ну  шо - теперь и в виннице будут   ночные  погони с этими селфиками?

    Всем - всем - всем . Снимайте  любые   нарушения этих мусоров.

  • Анонім

    Сегодня никого нет возле Книжки
keyboard_arrow_up